Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
O ile pierwszy mecz obu drużyn goli nie przyniósł, o tyle...

Wisła Kraków kontra Bruk-Bet Termalica, czyli krótka historia starć „Białej Gwiazdy” ze „Słoniami”

OSTRE STRZELANIE W NIECIECZY

O ile pierwszy mecz obu drużyn goli nie przyniósł, o tyle rewanż wszystko wynagrodził kibicom, bo 14 marca 2016 roku w Niecieczy bramka padała za bramką. Pierwszego, historycznego gola w konfrontacji obu drużyn strzelił w 6 min spotkania Patryk Małecki dla Wisły. W 29 min na 2:0 poprawił Paweł Brożek. Jeszcze przed przerwą, w 40 min straty zmniejszył Bartłomiej Babiarz, ale tuż po przerwie (47 min) na 3:1 podwyższył Rafał Wolski. W 51 min nadzieje „Słoniom” przywrócił Dawid Sołdecki, ale dwie minuty później odebrał je Rafał Boguski. Działo się wtedy w Niecieczy naprawdę sporo, a ostatecznie Wisła wywiozła zwycięstwo 4:2.