Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ulice: FABRYCZNA, GŁÓWNA 1 - 10, GŁÓWNA 12 - 18 parzyste, JURIJA GAGARINA, KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI, OBROŃCÓW POKOJU, OGRODOWA, WOJSKA POLSKIEGO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS KUDOWY
-
16
Zdzisław Zacher
32
(12,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MAZIARZA
-
17
Damian Edward Kandefer
74
(29,02%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE-"NA RZECZ ROZWOJU MIASTA KUDOWA-ZDRÓJ"
-
14
Artur Lipiński
89
(34,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ PUNDA-PONAD PODZIAŁAMI
-
18
Ewa Bożena Kowalczyk
24
(9,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KUDOWY
-
15
Magdalena Izabela Wypych
36
(14,12%)
Okręg 2
Ulice: BOCZNA, TKACKA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS KUDOWY
-
16
Dagmara Weronika Kaczmarczyk
14
(5,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MAZIARZA
-
17
Arkadiusz Wojciech Adamowicz
86
(34,96%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE-"NA RZECZ ROZWOJU MIASTA KUDOWA-ZDRÓJ"
-
14
Marek Grzelak
135
(54,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ PUNDA-PONAD PODZIAŁAMI
-
18
Hanna Teresa Domitraszczyk
11
(4,47%)
Okręg 3
Ulice: BŁĘKITNA, GŁÓWNA 11 - 19 nieparzyste, GŁÓWNA 20 - 43, GŁÓWNA 45 - 53 nieparzyste, KOŚCIELNA 1 - 5, KOŚCIELNA 7 i 9, NAD POTOKIEM 1 - 10, NAD POTOKIEM 12 - 22D, POLNA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS KUDOWY
-
16
Karolina Maria Hotała
38
(14,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MAZIARZA
-
17
Kazimierz Zdzisław Stolarz
115
(44,40%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE-"NA RZECZ ROZWOJU MIASTA KUDOWA-ZDRÓJ"
-
14
Gracjan Tadeusz Ryznar
93
(35,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ PUNDA-PONAD PODZIAŁAMI
-
18
Krystyna Joanna Machowska
13
(5,02%)
Okręg 4
Ulice: ALEJA JANA PAWŁA II, POGODNA 1 - 14, POGODNA 16 - 26/III parzyste
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MAZIARZA
-
17
Janina Weronika Stosio
97
(36,47%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE-"NA RZECZ ROZWOJU MIASTA KUDOWA-ZDRÓJ"
-
14
Dawid Marcin Dymowski
169
(63,53%)
Okręg 5
Ulice: BLUSZCZOWA, LILIOWA, POGODNA 15 - 27 nieparzyste, POGODNA od 28 do końca, SZAFIRKOWA, WRZOSOWA ZESŁAŃCÓW SYBIRU
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS KUDOWY
-
16
Henryk Cholawski
66
(19,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MAZIARZA
-
17
Anna Grażyna Mróz
96
(28,24%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE-"NA RZECZ ROZWOJU MIASTA KUDOWA-ZDRÓJ"
-
14
Sylwia Anna Ziółkowska
97
(28,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ PUNDA-PONAD PODZIAŁAMI
-
18
Michał Punda
15
(4,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Łukasz Bąk
66
(19,41%)
Okręg 6
Ulice: FRYDERYKA CHOPINA, KOMBATANTÓW, 1 MAJA 1 - 30, 1 MAJA 31 i 33, LUBELSKA, POZNAŃSKA, SŁONECZNA, WARSZAWSKA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS KUDOWY
-
16
Adam Frankowski
152
(48,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MAZIARZA
-
17
Dorota Agata Piniecka
61
(19,43%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE-"NA RZECZ ROZWOJU MIASTA KUDOWA-ZDRÓJ"
-
14
Beata Maria Łukaszuk
49
(15,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ PUNDA-PONAD PODZIAŁAMI
-
18
Władysław Dub
7
(2,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Radosław Kuklis
45
(14,33%)
Okręg 7
Ulice: GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEG0, LEŚNA, 1 MAJA 30A - 36 parzyste, 1 MAJA od 37 do końca, SANATORYJNA, SPACEROWA, STEFANA OKRZEI, TURYSTYCZNA, WCZASOWA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS KUDOWY
-
16
Paulina Jarczewska
66
(20,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MAZIARZA
-
17
Brygida Urszula Dorosz
106
(33,13%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE-"NA RZECZ ROZWOJU MIASTA KUDOWA-ZDRÓJ"
-
14
Renata Sylwia Gorczyńska
148
(46,25%)
Okręg 8
Ulice: BOLESŁAWA CHROBREGO 1 - 29, BOLESŁAWA CHROBREGO 31 - 79 A nieparzyste, TADEUSZA KOŚCIUSZKI 1 - 47, TADEUSZA KOŚCIUSZKI 50 - 72 parzyste, STANISŁAWA MONIUSZKI
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MAZIARZA
-
17
Romuald Piotr Wołoszczuk
32
(10,22%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE-"NA RZECZ ROZWOJU MIASTA KUDOWA-ZDRÓJ"
-
14
Bolesław Ziemianek
170
(54,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ PUNDA-PONAD PODZIAŁAMI
-
18
Zdzisław Krzysztof Sadowski
49
(15,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Rafał Stanisław Cygan
62
(19,81%)
Okręg 9
Ulice: BOLESŁAWA CHROBREGO 30 - 46 parzyste, BOLESŁAWA CHROBREGO od 81 do końca, BUKOWINA, JAKUBOWICE, TADEUSZA KOŚCIUSZKI 49 - 73 nieparzyste, TADEUSZA KOŚCIUSZKI od 74 do końca, PSTRĄŻNA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS KUDOWY
-
16
Iwona Agnieszka Ziemianek
57
(17,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MAZIARZA
-
17
Mirosław Andrzej Olejarz
65
(19,94%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE-"NA RZECZ ROZWOJU MIASTA KUDOWA-ZDRÓJ"
-
14
Wojciech Marek Jesionowski
204
(62,58%)
Okręg 10
Ulice: BRZOZOWIE, SŁONE 76 - 106 parzyste, SŁONE od 108 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS KUDOWY
-
16
Damian Łukasz Wojtkiewicz
103
(42,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MAZIARZA
-
17
Jan Skuratowicz
34
(13,88%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE-"NA RZECZ ROZWOJU MIASTA KUDOWA-ZDRÓJ"
-
14
Teresa Feliksa Żulińska
108
(44,08%)
Okręg 11
Ulice: KARMELKOWA, POZIOMKOWA, SŁONE 1 - 73, SŁONE 77 - 107B nieparzyste
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS KUDOWY
-
16
Katarzyna Dorota Mrowiec
21
(10,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MAZIARZA
-
17
Joanna Monika Fabrycka
58
(28,16%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE-"NA RZECZ ROZWOJU MIASTA KUDOWA-ZDRÓJ"
-
14
Wojciech Duś
88
(42,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ PUNDA-PONAD PODZIAŁAMI
-
18
Beata Majkowska
6
(2,91%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Daniel Biernacik
33
(16,02%)
Okręg 12
Ulice: ALEKSANDRA FREDRY, CISOWA, CYPRYSOWA, DĘBOWA, GŁÓWNA 44 - 54 parzyste, GŁÓWNA od 55 do końca, JASNA, JODŁOWA, KOŚCIELNA 6 - 10 1parzyste, KOŚCIELNA od 11 do końca, ŁĄKOWA, NAD POTOKIEM 11 - 11A, NAD POTOKIEM od 24 do końca, ŚWIERKOWA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MAZIARZA
-
17
Robert Piotr Bubiński
139
(39,71%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE-"NA RZECZ ROZWOJU MIASTA KUDOWA-ZDRÓJ"
-
14
Sylwia Małgorzata Bielawska
211
(60,29%)
Okręg 13
Ulice: ZDROJOWA 16/I - 16/XXV, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS KUDOWY
-
16
Julia Monika Sapeta
45
(17,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MAZIARZA
-
17
Szczepan Mikołaj Hotała
48
(18,18%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE-"NA RZECZ ROZWOJU MIASTA KUDOWA-ZDRÓJ"
-
14
Irena Maria Biernacik
101
(38,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ PUNDA-PONAD PODZIAŁAMI
-
18
Krzysztof Leszek Szymański
15
(5,68%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ewa Zenona Miklas
55
(20,83%)
Okręg 14
Ulice: CYPRIANA KAMILA NORWIDA, ZDROJOWA 1 - 15B
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS KUDOWY
-
16
Stanisław Robert Buksak
75
(25,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MAZIARZA
-
17
Ryszard Edward Samociuk
71
(23,83%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE-"NA RZECZ ROZWOJU MIASTA KUDOWA-ZDRÓJ"
-
14
Ewa Marta Tomaszewska
108
(36,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ PUNDA-PONAD PODZIAŁAMI
-
18
Tatiana Charczuk
44
(14,77%)
Okręg 15
Ulice: ADAMA MICKIEWICZA, JANA MATEJKI, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, SZKOLNA, ZDROJOWA od 17 do końca, RADOSNA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS KUDOWY
-
16
Ewa Bożena Ziniak
36
(14,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MAZIARZA
-
17
Jerzy Stanisław Wiśniewski
20
(8,13%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE-"NA RZECZ ROZWOJU MIASTA KUDOWA-ZDRÓJ"
-
14
Dawid Mateusz Łaźniowski
103
(41,87%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Kostecki
65
(26,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KUDOWY
-
15
Grzegorz Krystian Burger
22
(8,94%)