Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miejscowość Czarnów Konstancin-Jeziorna ulice Adama Asnyka Akacjowa Bolesława Chrobrego Bolesława Prusa Bulwar prof. Jana Haftka Cedrowa Ceglana Chylicka Czysta Deotymy Długa Dworska Fryderyka Chopina Grabowa Graniczna Grodzka Grzybowa Henryka Sienkiewicza Hetmana Stefana Czarnieckiego Ignacego Paderewskiego Ireneusza Wierzejewskiego Jagiellońska Jałowcowa Jana Kochanowskiego Jana Karola Chodkiewicza Jana Matejki Jana Sobieskiego od nr 48 do końca i od nr 49 do końca Jasiowa Jasna Jaśminowa Jaworowska Jodłowa Józefa Ignacego Kraszewskiego Józefa Piłsudskiego od nr 40 do końca i od nr 21 do końca Józefa Sułkowskiego Juliana Tuwima Juliusza Słowackiego Karola Szymanowskiego Kasztanowa Kasztelańska Kazimierzowska Klonowa Kornela Makuszyńskiego Kornela Ujejskiego Kościelna Leopolda Staffa Leszczynowa Leśna Letnia Łąkowa Mieszka I Mikołaja reja Miriama Przesmyckiego Modrzewiowa Mostowa Niecała Od Lasu Oborska Pańska Parkowa Piasta Piotra Skargi Potulickich Przebieg Przyjacielska Rycerska Sanatoryjna Słomczyńska Słowicza Spokojna Stanisława Moniuszki Stefana Batorego Stefana Żeromskiego Stefana Żółkiewskiego Strumykowa Sue Ryder Szpitalna Środkowa Uzdrowiskowa Wacława Gąsiorowskiego Warecka Wągrodzka Wesoła Widok Wiejska Wierzbnowska Wilanowska od nr 92 do nr 140R Wiśniowa Władysława Broniewskiego Władysława Witwickiego Wojewódzka Wrzosowa Wschodnia Zielna Źródlana .
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONSTANCIN JUTRA
-
1
Andrzej Tadeusz Cieślawski
223
(8,75%)
-
3
Paweł Tomasz Zdanowicz
53
(2,08%)
-
2
Grażyna Lucyna Chojnowska
119
(4,67%)
-
4
Elżbieta Rydel-Piskorska
38
(1,49%)
-
6
Joanna Stefania Gryc-Cendrowska
25
(0,98%)
-
5
Małgorzata Anna Sarzała
53
(2,08%)
-
7
Mirosław Edward Zima
166
(6,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Paweł Henryk Tochowicz
95
(3,73%)
-
1
Bożena Maria Wierzbicka
269
(10,56%)
-
4
Tomasz Malowaniec
64
(2,51%)
-
3
Mariola Małgorzata Kucharska
39
(1,53%)
-
2
Krystyna Julianna Godlewska-Zygiel
77
(3,02%)
-
5
Natalia Magdalena Omiecińska
51
(2,00%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Renata Monika Wieczorek
199
(7,81%)
-
3
Dorota Zarzycka
133
(5,22%)
-
1
Hubert Marek Meronk
421
(16,52%)
-
5
Marcin Karol Palica
23
(0,90%)
-
4
Dorota Joanna Węglicka
36
(1,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
-
5
Aleksandra Mijal-Majak
22
(0,86%)
-
7
Włodzimierz Andrzej Wojdak
170
(6,67%)
-
6
Ewa Magdalena Maleńczyk
29
(1,14%)
-
4
Tomasz Józefowicz
15
(0,59%)
-
3
Józef Andrzej Statkiewicz
43
(1,69%)
-
1
Mariusz Grzegorz Terlikowski
102
(4,00%)
-
2
Elżbieta Karolina Wiktorowicz
83
(3,26%)
Okręg 2
Konstancin-Jeziorna, ulice: Adama Mickiewicza Aleja Wojska Polskiego Anny Walentynowicz Czereśniowa Dąbrówki Garbarska Jana Sobieskiego od nr 1 do nr 47 i od nr 2 do nr 46 Jesionowa Józefa Piłsudskiego od nr 1 do nr 15 i od nr 2 do nr 38 Królowej Bony Królowej Jadwigi Królowej Marysieńki Krzywa Kwiatowa Literatów Mała Mikołaja Kopernika Mirkowska Nadbrzeżna Narożna Poprzeczna Wilanowska od nr 1 do końca i od nr 2 do nr 94 Witaminowa Zakopane Zgoda
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONSTANCIN JUTRA
-
2
Alfreda Konopka
240
(8,63%)
-
1
Kazimierz Jańczuk
345
(12,41%)
-
5
Anna Elżbieta Borowska
207
(7,45%)
-
4
Marek Franciszek Szewczyk
33
(1,19%)
-
7
Anna Izabela Błażejewska
66
(2,37%)
-
3
Izabela Barbara Skonecka
123
(4,42%)
-
6
Jacek Waldemar Nowicki
60
(2,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Adrian Szewczyk
111
(3,99%)
-
1
Ignacy Gołębiowski
203
(7,30%)
-
3
Jolanta Małgorzata Siwka
156
(5,61%)
-
6
Anna Maria Stoczyńska
49
(1,76%)
-
4
Robert Sebastian Kowalski
59
(2,12%)
-
7
Kamil Adam Siniukow
10
(0,36%)
-
5
Elżbieta Cecylia Sadowska
24
(0,86%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Jerzy Krzysztof Klucz
119
(4,28%)
-
4
Ludwik Peterek
16
(0,58%)
-
2
Roman Dworakowski
28
(1,01%)
-
5
Grażyna Jędrzejewska
4
(0,14%)
-
3
Magdalena Małgorzata Mazurowska
14
(0,50%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Krzysztof Dobrosław Dobrowolski
25
(0,90%)
-
1
Izabela Wieczorek
305
(10,97%)
-
4
Anna Woźniak
82
(2,95%)
-
2
Łukasz Marcin Marcinkowski
74
(2,66%)
-
5
Małgorzata Katarzyna Gawrzak
14
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
-
1
Jerzy Marek Wojdak
127
(4,57%)
-
7
Agnieszka Maria Osowiecka
13
(0,47%)
-
5
Rafał Lejzak
69
(2,48%)
-
4
Piotr Stefan Potentas
15
(0,54%)
-
6
Magdalena Piotrowska
7
(0,25%)
-
3
Edyta Renata Jedliczko
35
(1,26%)
-
2
Arkadiusz Głowacki
147
(5,29%)
Okręg 3
Miejscowość Kierszek Konstancin-Jeziorna, ul. Augustowska Bema Białostocka Biedronki Bielawska Borowa Brzozowa Bydgoska Chylicka Cicha Ciechanowska Dębowa Dolna Działkowa Elbląska Elektryczna Fabryczna Gdańska Głowackiego Gorzowska Górna Górnośląska Kabacka Kolejowa Kołobrzeska Konopnickiej Koszalińska Kościuszki Kozia Koźlara Królewska Łomżyńska Mirkowska Muchomora Nadwodna Niska Nowa Ogrodowa Olsztyńska Orzechowa Ostrołęcka Paproci Piaseczyńska Piaskowa Pilska Pocztowa Podgórska Pogodna Polna Południowa Prawdziwka Przejazd Przeskok Przyrzecze Pułaskiego Rynkowa Sadowa Saneczkowa Siedlecka Skolimowska Słoneczna Słupska Sosnowa Sowińskiego Stawowa Suwalska Szczecińska Szkolna Śniadeckich Świerkowa Świetlicowa Świeża Toczyskiego Torowa Toruńska Traugutta Tulipanów Tysiąclecia Państwa Polskiego Warszawska Wąska Wczasowa Wierzbowa Willowa Zaułek Zielona Plac Zgody
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONSTANCIN JUTRA
-
3
Robert Jan Baran
204
(6,76%)
-
7
Jolanta Anna Ciesielska
87
(2,88%)
-
5
Agnieszka Podmagórska
34
(1,13%)
-
6
Iwona Katarzyna Krasowska
58
(1,92%)
-
1
Arkadiusz Zewar
208
(6,89%)
-
2
Adam Józef Grzegorzewski
222
(7,36%)
-
4
Jacek Krajewski
90
(2,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Sławomir Stanisław Stoczyński
318
(10,54%)
-
3
Grzegorz Stanisław Szewczyk
114
(3,78%)
-
4
Bożena Magdalena Drążewska
78
(2,59%)
-
2
Paweł Śledziewski
108
(3,58%)
-
7
Tomasz Mariusz Źydak
70
(2,32%)
-
6
Jolanta Elżbieta Szuster
28
(0,93%)
-
5
Anna Chrapowicka
21
(0,70%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Piotr Michał Wasilewski
468
(15,51%)
-
3
Iwona Magdalena Małkowska
190
(6,30%)
-
5
Karolina Krystyna Łoszakiewicz-Palica
31
(1,03%)
-
2
Cezary Andrzej Zarzycki
132
(4,38%)
-
4
Małgorzata Ewa Błaszczuk-Burlak
50
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
-
6
Łukasz Dariusz Zagański
39
(1,29%)
-
2
Jacek Andrzej Rowiński
54
(1,79%)
-
3
Ewa Anna Kacprowicz
87
(2,88%)
-
4
Patrycja Magdalena Ciszewska
22
(0,73%)
-
5
Marzena Katarzyna Szewczykowska
24
(0,80%)
-
7
Tomasz Julian Radziewicz
64
(2,12%)
-
1
Krzysztof Bartłomiej Bajkowski
216
(7,16%)
Okręg 4
Miejscowość Bielawa Borowina Cieciszew Ciszyca Czernidła Dębówka Gassy Habdzin Kawęczyn Kawęczynek Kępa Oborska Kępa Okrzewska Łęg Obory Obórki Łyczyn Okrzeszyn Opacz Parcela Piaski Słomczyn Turowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONSTANCIN JUTRA
-
5
Aneta Maria Bogulak
120
(4,04%)
-
2
Iwona Siudzińska
205
(6,90%)
-
6
Jaromir Andrzej Makowski
43
(1,45%)
-
8
Grzegorz Marian Kowalczyk
113
(3,80%)
-
7
Aleksandra Ewelina Golon
36
(1,21%)
-
3
Renata Dąbrowska
145
(4,88%)
-
4
Mariusz Buczek
44
(1,48%)
-
1
Agata Anna Wilczek
388
(13,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Irena Maria Kazimierczak
125
(4,21%)
-
1
Bogusław Komosa
359
(12,08%)
-
2
Łukasz Kamiński
75
(2,52%)
-
5
Dariusz Goss
142
(4,78%)
-
3
Irena Śliwka
219
(7,37%)
-
6
Jolanta Major
11
(0,37%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Aleksandra Kostrzewska
302
(10,16%)
-
5
Adam Jacek Kołodziejczak
8
(0,27%)
-
2
Katarzyna Anna Jacyna
223
(7,50%)
-
3
Julia Klara Makulska
45
(1,51%)
-
6
Magdalena Koszelnik
14
(0,47%)
-
7
Borys Mariusz Borowski
30
(1,01%)
-
4
Grzegorz Wiśniewski
25
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO WOJDAKA - RODZINY KONSTANCIŃSKIE
-
2
Jacek Kacprowicz
3
(0,10%)
-
3
Stanisława Kolczyńska
6
(0,20%)
-
8
Daniel Bogdan Karaś
8
(0,27%)
-
4
Marcin Przemysław Czajko
5
(0,17%)
-
1
Iwona Wiercińska
247
(8,31%)
-
5
Michał Skoczek
10
(0,34%)
-
6
Robert Osowiecki
4
(0,13%)
-
7
Irena Monika Nogal
17
(0,57%)