Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Brzeziny, Gmina Szczytniki, Gmina Godziesze Wielkie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jan Adam Kłysz
703
(7,15%)
-
3
Józef Marcin Szymański
521
(5,30%)
-
7
Krzysztof Zawadzki
288
(2,93%)
-
6
Eugeniusz Stefan Kurzawa
156
(1,59%)
-
4
Grażyna Misiak
358
(3,64%)
-
5
Magdalena Anna Zdrowicka-Wawrzyniak
58
(0,59%)
-
2
Benedykt Władysław Owczarek
590
(6,00%)
-
8
Małgorzata Banaś
793
(8,07%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Ilona Białecka
44
(0,45%)
-
5
Jarosław Kasprzak
58
(0,59%)
-
2
Stanisław Olender
133
(1,35%)
-
1
Barbara Wiesława Nowak
340
(3,46%)
-
4
Aldona Maria Strzyż
40
(0,41%)
-
7
Lidia Martyna Błaszczak
31
(0,32%)
-
6
Paulina Eliza Błasiak
70
(0,71%)
-
8
Radosław Paweł Olek
75
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Józef Henryk Pietrzak
46
(0,47%)
-
6
Karol Szmaj
88
(0,90%)
-
1
Paweł Tomasz Kaleta
1 846
(18,78%)
-
3
Krzysztof Lechosław Nowak
381
(3,88%)
-
2
Alicja Anna Skrzybalska
488
(4,96%)
-
4
Janina Nowak
381
(3,88%)
-
5
Maria Jadwiga Rosiak
97
(0,99%)
-
8
Sylwester Józef Szyszkiewicz
108
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA RAZEM DLA POWIATU
-
1
Robert Marszałek
726
(7,38%)
-
3
Jan Pazdecki
164
(1,67%)
-
6
Edmund Urbaniak
85
(0,86%)
-
2
Renata Barbara Michałowska-Michalak
206
(2,10%)
-
4
Lucyna Wanda Słodowa
75
(0,76%)
-
5
Tomasz Stasiak
143
(1,45%)
-
8
Małgorzata Miklas
99
(1,01%)
-
7
Wojciech Grzegorz Rzeźniczak
37
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Wojciech Adamczewski
56
(0,57%)
-
4
Adrian Wojciech Jasiński
33
(0,34%)
-
8
Monika Marciniak
59
(0,60%)
-
7
Aneta Katarzyna Przybył
54
(0,55%)
-
5
Magdalena Agnieszka Materna
23
(0,23%)
-
6
Zofia Lewandowska
31
(0,32%)
-
1
Paweł Raczak
202
(2,05%)
-
3
Beata Kucharska
146
(1,48%)
Okręg 2
Gmina Opatówek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Mieczysław Łuczak
495
(10,25%)
-
2
Karolina Monika Olejniczak
211
(4,37%)
-
3
Artur Jan Matysiak
81
(1,68%)
-
4
Halina Krystyna Dobrzańska
53
(1,10%)
-
5
Jerzy Marciniak
51
(1,06%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Jadwiga Papierska
108
(2,24%)
-
4
Paulina Pietura
42
(0,87%)
-
1
Krzysztof Paweł Pieczynia
282
(5,84%)
-
3
Krzysztof Jan Leń
60
(1,24%)
-
5
Barbara Nowak
63
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Halina Janina Marszał-Sroczyńska
127
(2,63%)
-
3
Anna Maria Janiak
84
(1,74%)
-
4
Henryk Stanisław Kurek
217
(4,49%)
-
1
Krzysztof Józef Dziedzic
1 613
(33,40%)
-
5
Ryszard Łańduch
110
(2,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA RAZEM DLA POWIATU
-
1
Artur Szymczak
407
(8,43%)
-
5
Stefan Kobierski
181
(3,75%)
-
3
Lilianna Marzena Sieradzka
158
(3,27%)
-
2
Jadwiga Maria Miluśka-Stasiak
203
(4,20%)
-
4
Grzegorz Kazimierz Figiel
128
(2,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Sylwia Katarzyna Wiśniewska
82
(1,70%)
-
4
Arkadiusz Pawelec
44
(0,91%)
-
2
Dariusz Kaczor
11
(0,23%)
-
3
Anna Marta Szymczak
19
(0,39%)
Okręg 3
Gmina Koźminek, Gmina Lisków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Krzysztof Nosal
1 114
(20,76%)
-
4
Magdalena Skowron
145
(2,70%)
-
2
Andrzej Czesław Miklas
499
(9,30%)
-
3
Monika Teresa Nowak
470
(8,76%)
-
5
Michał Kazimierz Wojciechowski
197
(3,67%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Łukasz Krzysztof Pietrzak
87
(1,62%)
-
3
Tomasz Brodziak
74
(1,38%)
-
1
Fryderyk Dawid Pawlak
220
(4,10%)
-
5
Anita Jadwiga Miklas
69
(1,29%)
-
4
Patrycja Kinga Waliś
68
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Tadeusz Waldemar Rosiak
192
(3,58%)
-
1
Wincenty Stefan Nowak
547
(10,19%)
-
2
Andrzej Antoni Kobierski
236
(4,40%)
-
3
Paulina Grala
245
(4,56%)
-
4
Agnieszka Maria Paluszewska
219
(4,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA RAZEM DLA POWIATU
-
4
Janina Woźniak
96
(1,79%)
-
3
Bożena Maria Humelt
218
(4,06%)
-
1
Karol Jerzy Matczak
380
(7,08%)
-
5
Wacław Sławomir Ciemcia
26
(0,48%)
-
2
Dominik Paweł Chenczke
265
(4,94%)
Okręg 4
Gmina Blizanów, Gmina Żelazków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Katarzyna Grzelak
145
(1,81%)
-
6
Longina Józefa Kłodzińska
146
(1,82%)
-
1
Janusz Nowak
1 118
(13,92%)
-
2
Lech Bartłomiej Gnerowicz
440
(5,48%)
-
3
Sylwia Krzysztofa Czajczyńska
168
(2,09%)
-
7
Krzysztof Bączkiewicz
519
(6,46%)
-
5
Tomasz Połchowski
31
(0,39%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Grzegorz Antoni Nawrocki
43
(0,54%)
-
5
Marta Stasiak
67
(0,83%)
-
7
Mieczysław Stefan Mikołajewski
93
(1,16%)
-
1
Alicja Łuczak
848
(10,56%)
-
6
Anna Weronika Tomczyk
51
(0,63%)
-
2
Hieronim Dariusz Rudowicz
128
(1,59%)
-
4
Kamilla Józefa Bażant
51
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Kamila Krytowska
76
(0,95%)
-
7
Jarosław Dolat
75
(0,93%)
-
1
Błażej Karol Wojtyła
1 314
(16,36%)
-
2
Anna Monika Wąsiewicz
344
(4,28%)
-
3
Krzysztof Kubasik
440
(5,48%)
-
4
Jacek Przemysław Chojnacki
200
(2,49%)
-
5
Anna Korczak
82
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA RAZEM DLA POWIATU
-
1
Stanisław Andrzej Gąsior
350
(4,36%)
-
3
Jarosław Henryk Matusiak
69
(0,86%)
-
7
Maria Lenarda Młynek
62
(0,77%)
-
4
Bogumił Kazimierz Kawecki
129
(1,61%)
-
2
Joanna Katarzyna Hetmanowska
437
(5,44%)
-
5
Dominika Maria Krzywda
56
(0,70%)
-
6
Jacek Duras
85
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Tomasz Piotr Dalinkiewicz
106
(1,32%)
-
3
Michał Rafał Łukaszczyk
189
(2,35%)
-
2
Karolina Krysiak
122
(1,52%)
-
5
Marta Ewa Dzbanyszek
27
(0,34%)
-
4
Jerzy Sobieszkoda
22
(0,27%)
Okręg 5
Gmina Ceków-Kolonia, Gmina Mycielin, Gmina i Miasto Stawiszyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Sławomir Bogdan Czapski
468
(6,62%)
-
6
Dariusz Korczyński
758
(10,72%)
-
4
Jolanta Tomczyk
172
(2,43%)
-
5
Katarzyna Krystyna Lis
155
(2,19%)
-
2
Jerzy Matuszewski
467
(6,61%)
-
3
Małgorzata Kosmala
434
(6,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Paweł Piotr Kantorski
103
(1,46%)
-
2
Joanna Maria Dolna
106
(1,50%)
-
6
Roman Walenty Grabowski
237
(3,35%)
-
1
Wioletta Maria Bartosik
368
(5,21%)
-
5
Monika Pośpiech
145
(2,05%)
-
3
Artur Piotr Szefer
114
(1,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bogusław Robert Szczepaniak
841
(11,90%)
-
2
Maciej Stanisław Kubiak
365
(5,16%)
-
3
Bartłomiej Zdzisław Łyszczyński
82
(1,16%)
-
4
Elżbieta Rybikowska
202
(2,86%)
-
5
Anna Daniela Grzybowska
173
(2,45%)
-
6
Agata Maria Duras
102
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA RAZEM DLA POWIATU
-
1
Dorota Janina Karpieko
927
(13,12%)
-
3
Edward Bogdan Wasik
228
(3,23%)
-
4
Sylwester Kuciak
122
(1,73%)
-
2
Bożena Wiesława Tułacz
134
(1,90%)
-
5
Hubert Pietrzak
137
(1,94%)
-
6
Halina Maria Jerysz
13
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Patrycja Małgorzata Pasternak
23
(0,33%)
-
1
Krystian Stanisław Tokarski
99
(1,40%)
-
2
Agata Gil
66
(0,93%)
-
4
Marcin Adam Szmajdziński
27
(0,38%)