Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Budy-Zbroszki, Łachoń, Nowe Bulkowo, Stare Bulkowo
Pokaż więcej
Mateusz Zawadzki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(33,80%)
Dorota Ciosek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(66,20%)
Okręg 2
Sołectwa: Golądkowo, Skarżyce
Pokaż więcej
Anna Paź
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(57,53%)
Edyta Katarzyna Kołaczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(42,47%)
Okręg 3
Sołectwo Zbroszki
Pokaż więcej
Lucyna Sokołowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(62,18%)
Radosław Cienkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(37,82%)
Okręg 4
Sołectwa: Mieszki-Kuligi, Mieszki-Leśniki
Pokaż więcej
Bogumiła Agnieszka Kosek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(61,21%)
Anna Dziczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(38,79%)
Okręg 5
Sołectwo: Błędostowo (w tym miejscowości: Błędostowo, Gatka, Górka Powielińska)
Pokaż więcej
Krzysztof Mościcki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(60,93%)
Mariusz Pielach
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(39,07%)
Okręg 6
Sołectwa: Powielin, Smogorzewo Pańskie, Smogorzewo Włościańskie
Pokaż więcej
Szymon Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(54,61%)
Krzysztof Tadeusz Cieślak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(45,39%)
Okręg 7
Sołectwa: Glinice-Domaniewo, Glinice Wielkie, Kamionna (w tym miejscowości: Białe Błoto, Kamionna) Pawłowo.
Pokaż więcej
Jan Kamiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(54,74%)
Stanisław Łukasz Kowalewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(45,26%)
Okręg 8
Sołectwa: Poniaty-Cibory, Poniaty Wielkie, Skorosze, Skoroszki
Pokaż więcej
Dariusz Sławomir Drążdżewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(56,67%)
Tadeusz Jan Matwiejczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(43,33%)
Okręg 9
Sołectwa: Górki-Baćki, Górki Duże, Rębkowo, Górki-Witowice
Pokaż więcej
Antoni Pieńkos
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(68,57%)
Honorata Monika Zadrożna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(31,43%)
Okręg 10
Sołectwa: Gnaty-Lewiski, Gnaty-Szczerbaki, Gnaty-Wieśniany
Pokaż więcej
Robert Mossakowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(47,56%)
Stanisław Guzel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(52,44%)
Okręg 11
Sołectwa: Bielany, Brodowo-Bąboły (w tym miejscowości: Brodowo-Bąboły, Brodowo-Wity), Skórznice
Pokaż więcej
Beata Mossakowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(48,30%)
Jan Leon Laskowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(51,70%)
Okręg 12
Sołectwo Winnica: ul. Kwiatowa, ul. Młynarska, ul. Pułtuska numery 1 - 39 numery nieparzyste 41 - 55, ul. Sportowa, ul. Widok, ul. Wspólna, Sołectwo: Winniczka, ul. Lazurowa, ul. Leśna
Pokaż więcej
Jerzy Karłowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124
(55,36%)
Roman Warda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(44,64%)
Okręg 13
Sołectwo Winnica: ul. Baśniowa, ul. Cicha, ul. Miodowa, ul. Nowa, ul. Plac Jana Pawła II, ul. Pułtuska numery 40, 52, 59, 61, ul. Przemysłowa, ul. Strażacka, ul. Szkolna, ul. Żytnia
Pokaż więcej
Krzysztof Komendarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(49,17%)
Adam Waleśkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(50,83%)
Okręg 14
Sołectwo Winnica, ul. Nadrzeczna, ul. Ogrodowa, ul. Pułtuska numery 54, 56 - 58, 60, 62 - 141, ul. Słoneczna, ul. Warszawska.
Pokaż więcej
Janusz Roman Iwiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(59,49%)
Tomasz Szeliga
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(40,51%)
Okręg 15
Sołectwo Domosław
Pokaż więcej
Jacek Stanisław Czarnecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(45,19%)
Paweł Pieńkosz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(54,81%)