Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Antoniówka
Pokaż więcej
Ewa Agnieszka Mazurek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(51,37%)
Emil Juszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWY SIEŃKOWSKIEJ
71
(48,63%)
Okręg 2
Sołectwo Wolica Śniatycka
Pokaż więcej
Patrycja Bratko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(48,15%)
Edward Schab
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLICA ŚNIATYCKA”
70
(51,85%)
Okręg 3
Sołectwo Dub
Pokaż więcej
Tomasz Antoni Zając
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(40,28%)
Krzysztof Ignacy Romańczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ROMAŃCZUKA
86
(59,72%)
Okręg 4
Sołectwa Janówka Wschodnia, Janówka Zachodnia
Pokaż więcej
Zdzisław Cezary Skiba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(38,22%)
Roman Tomasz Typek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWY SIEŃKOWSKIEJ
139
(61,78%)
Okręg 5
Sołectwa Swaryczów, Tomaszówka, Tuczapy
Pokaż więcej
Krzysztof Kraczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAŹNI DLA TOMASZÓWKI
60
(44,78%)
Dorota Borowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(55,22%)
Okręg 6
Sołectwo Komarów-Wieś
Pokaż więcej
Józef Mazur
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(40,96%)
Tomasz Marek Bajwoluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWY SIEŃKOWSKIEJ
111
(59,04%)
Okręg 7
Sołectwa Huta Komarowska, Komarów Górny, Księżostany, Księżostany-Kolonia
Pokaż więcej
Krzysztof Hamelusz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(45,38%)
Katarzyna Zasuwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWY SIEŃKOWSKIEJ
71
(54,62%)
Okręg 8
Sołectwa Kraczew, Sosnowa-Dębowa, Wolica Brzozowa, Wolica Brzozowa-Kolonia
Pokaż więcej
Roman Cisak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(29,25%)
Grzegorz Jacek Bilewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWY SIEŃKOWSKIEJ
75
(70,75%)
Okręg 9
Sołectwa Komarów Dolny, Krzywystok, Krzywystok-Kolonia
Pokaż więcej
Alfreda Bożena Dzięgiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(27,78%)
Tomasz Kułaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWY SIEŃKOWSKIEJ
104
(72,22%)
Okręg 10
Sołectwo Zubowice od nr 52 do nr 148
Pokaż więcej
Waldemar Stanisław Dubas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
118
(62,77%)
Monika Agata Jakubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWY SIEŃKOWSKIEJ
70
(37,23%)
Okręg 11
Sołectwa Kadłubiska, Śniatycze
Pokaż więcej
Mariusz Łagowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
143
(49,48%)
Piotr Morski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWY SIEŃKOWSKIEJ
146
(50,52%)
Okręg 12
Sołectwo Komarów-Osada: ulice Armii Krajowej, Borowinka, Kościuszki, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Podgórze, Polna, Rynek
Pokaż więcej
Michał Piotr Ulanowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(29,96%)
Jerzy Andrzej Pałczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWY SIEŃKOWSKIEJ
173
(70,04%)
Okręg 13
Sołectwo Komarów-Osada: ulica 3 Maja od nr 1 do nr 70, Ruszczyzna
Pokaż więcej
Ewa Krzeszowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(28,64%)
Teresa Nabożna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWY SIEŃKOWSKIEJ
152
(71,36%)
Okręg 14
Sołectwo Komarów-Osada: ulica 3 Maja od nr 71 do nr 162
Pokaż więcej
Anna Agata Andrzejewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(31,17%)
Dorota Magdalena Babiszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWY SIEŃKOWSKIEJ
106
(68,83%)
Okręg 15
Sołectwo Zubowice od nr 1 do nr 50, Sołectwo Zubowice-Kolonia
Pokaż więcej
Henryk Ożga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(41,89%)
Mirosław Andrzej Szczerbik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE
86
(58,11%)