Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Małogoszcz ulice: 11 Listopada, Chęcińska, Jaszowskiego, Jędrzejowska od Nr 1 do Nr 33 i od Nr 34 do Nr 42 i Nr 44, Konarskiego, Jarków, Wesoła, Wspólna, Sabianów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO
-
17
Michał Robert Borowski
187
(38,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY
-
18
Mirosław Zbigniew Wierzbicki
93
(19,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA BAZYLEWICZA
-
21
Mariusz Stanisław Bazylewicz
93
(19,14%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
19
Tomasz Władysław Polit
61
(12,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Krzysztof Niechciał
52
(10,70%)
Okręg 2
Miasto Małogoszcz ulice: Grochowska, Kościelna, Langiewicza, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Plac Kościuszki, Pustowójtówny, Warszawska, Włoszczowska, 3 Maja
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO
-
17
Anna Beata Kupczyk
144
(33,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ MAŁOGOSZCZA
-
23
Dariusz Marek Strychalski
181
(42,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dariusz Tadeusz Kosiniak
99
(23,35%)
Okręg 3
Miasto Małogoszcz ulica Osiedle od Nr 1 do Nr 4, Nr 1 A
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO
-
17
Błażej Antoni Kuterasiński
137
(43,63%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
19
Łukasz Marcin Wiater
71
(22,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Henryk Cacek
106
(33,76%)
Okręg 4
Miasto Małogoszcz ulica Osiedle od Nr 5 do Nr 9
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO
-
17
Alfreda Jadwiga Raus
107
(39,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY
-
18
Grzegorz Węgrzyn
24
(8,79%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
19
Tomasz Grzegorz Niechciał
77
(28,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Karolina Żubrowska
65
(23,81%)
Okręg 5
Miasto Małogoszcz ulice: Osiedle Nr 9 A, od Nr 10 do Nr 19, Jędrzejowska Nr 33 A, 33 B i 43 A, Słoneczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO
-
17
Stanisław Ryszard Tracichleb
147
(41,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY
-
18
Paweł Edward Bień
93
(26,27%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
19
Dariusz Mariusz Szkuć
41
(11,58%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Monika Magdalena Baran
73
(20,62%)
Okręg 6
Sołectwa: Kozłów, Henryków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO
-
17
Piotr Andrzej Malinowski
119
(30,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY
-
18
Tomasz Zbigniew Wieczorek
74
(19,07%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
19
Stanisław Jan Włodarczyk
131
(33,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marian Jaksik
64
(16,49%)
Okręg 7
Sołectwa: Lasochów, Wiśnicz, Ludwinów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO
-
17
Katarzyna Kinga Sosnowska
66
(15,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY
-
18
Mariusz Stanisław Sosnowski
65
(15,22%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
19
Sylwester Andrzej Gawron
148
(34,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Robert Władysław Zdeb
106
(24,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUCZYŃSCY
-
22
Dawid Wiesław Łuczyński
42
(9,84%)
Okręg 8
Sołectwa: Żarczyce Duże, Żarczyce Małe
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO
-
17
Henryk Marian Cabaj
256
(56,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY
-
18
Paulina Iwona Wojarska
58
(12,78%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
19
Krzysztof Paweł Sadowski
20
(4,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Elżbieta Świerczyńska
120
(26,43%)
Okręg 9
Sołectwa: Mieronice, Wyganów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO
-
17
Mikołaj Zygmunt Żak
186
(39,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY
-
18
Marek Edmund Stańczyk
43
(9,03%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
19
Dorota Helena Świerczyńska
41
(8,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Raus
150
(31,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNA HELICKA
-
20
Justyna Helicka
56
(11,76%)
Okręg 10
Sołectwa: Rembieszyce, Karsznice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO
-
17
Teresa Dorota Grabowska
90
(23,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY
-
18
Janusz Artur Paździerz
118
(31,38%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
19
Anna Urszula Dziopa
109
(28,99%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sławomir Mikulski
59
(15,69%)
Okręg 11
Sołectwa: Lipnica, Wola Tesserowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO
-
17
Piotr Grzegorz Sanek
144
(41,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY
-
18
Marta Maria Cichorz
88
(25,66%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
19
Arkadiusz Grzyb
76
(22,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dariusz Janusz Ogórek
35
(10,20%)
Okręg 12
Sołectwo: Złotniki, Mniszek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO
-
17
Adam Maciej Świerczyński
227
(42,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY
-
18
Marek Piotr Łataś
122
(22,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Justyna Katarzyna Kowalska
191
(35,37%)
Okręg 13
Sołectwo: Zakrucze, Wrzosówka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO
-
17
Marcin Mieczysław Kowalski
86
(31,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY
-
18
Izabela Ewa Maroń
102
(36,96%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
19
Damian Adrian Wiater
16
(5,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Wincenty Molenda
72
(26,09%)
Okręg 14
Sołectwa: Leśnica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO
-
17
Magdalena Grażyna Kozieł
122
(46,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY
-
18
Monika Patrycja Hajduk
66
(25,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ryszard Rączkiewicz
74
(28,24%)
Okręg 15
Sołectwo: Bocheniec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA PIOTROWSKIEGO
-
17
Sławomir Marek Luty
130
(51,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OBLICZE GMINY
-
18
Joanna Dorota Gajos
58
(22,92%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
19
Aneta Monika Gajek
65
(25,69%)