Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
zachodnia granica dzielnicy na wysokości dworca PKP Warszawa Stadion – północna granica dzielnicy-wschodnia granica dzielnicy do ul. Płowieckiej-ul. Płowiecka-ul. Grochowska-ul. Terespolska-ul. Stanisława Augusta-ul. Kinowa-al. J. Waszyngtona-Kanał Wystawowy-jez. Kamionkowskie-do zachodniej granicy dzielnicy na wysokości dworca PKP Warszawa Stadion
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
4
Michał Bernard Radecki
53
(0,21%)
-
3
Anna Maria Dławichowska
86
(0,34%)
-
1
Kamila Klaudia Winczewska
605
(2,41%)
-
6
Maciej Wyszogrodzki
57
(0,23%)
-
7
Żaneta Agnieszka Płosa
136
(0,54%)
-
2
Patryk Spalik
130
(0,52%)
-
5
Małgorzata Elżbieta Tupalska
50
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Katarzyna Czajka
554
(2,20%)
-
3
Stanisław Stelmaszczuk
92
(0,37%)
-
4
Klara Górecka
142
(0,56%)
-
8
Piotr Tadeusz Żochowski
74
(0,29%)
-
2
Maciej Michał Gaweł
188
(0,75%)
-
6
Andrzej Dąbrowski
113
(0,45%)
-
7
Marta Milena Gałas
72
(0,29%)
-
5
Kinga Maria Michalak
139
(0,55%)
-
9
Dorota Alina Jankowska-Lamcha
214
(0,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
4
Bertram Piotr Chojnacki
102
(0,41%)
-
7
Bartłomiej Jan Broda
212
(0,84%)
-
3
Katarzyna Patrycja Kucharczyk
319
(1,27%)
-
2
Jan Aleksander Baran
227
(0,90%)
-
1
Justyna Anna Kościńska
1 068
(4,25%)
-
6
Michał Tomasz Szymański
110
(0,44%)
-
5
Anna Elżbieta Mieszczanek
118
(0,47%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
9
Bogdan Jeziorski
854
(3,40%)
-
3
Sylwester Paweł Nowak
1 107
(4,40%)
-
2
Konrad Marcin Koniarz
567
(2,26%)
-
1
Bożena Maria Manarczyk
4 371
(17,39%)
-
6
Grażyna Iwona Serzysko
445
(1,77%)
-
5
Dorota Anna Krall
1 066
(4,24%)
-
7
Piotr Grzegrzółka
815
(3,24%)
-
8
Anna Helena Zakrzewska
757
(3,01%)
-
4
Paweł Szczepaniak
487
(1,94%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Maciej Andrzej Czerniewski
48
(0,19%)
-
4
Renata Marzena Czarnecka
128
(0,51%)
-
6
Maciej Jacek Chmiel
63
(0,25%)
-
5
Konrad Maciej Romanowski
37
(0,15%)
-
2
Czesław Antoni Kulesza
261
(1,04%)
-
7
Klaudia Barbara Turowicz
114
(0,45%)
-
1
Marzena Maria Wichniarz
627
(2,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Olgierd Franciszek Tarłowski
55
(0,22%)
-
1
Andrzej Krzysztof Wójcik
495
(1,97%)
-
2
Bartłomiej Piotr Abramowicz
148
(0,59%)
-
6
Emilia Marszalik
92
(0,37%)
-
9
Krzysztof Roman Daszkiewicz-Bortnowski
53
(0,21%)
-
5
Anna Barbara Tarnawczyk
78
(0,31%)
-
3
Łukasz Michał Kwiecień
98
(0,39%)
-
7
Bożenna Małgorzata Pawłowska
53
(0,21%)
-
8
Danuta Wanda Głowacka
56
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Robert Tomasz Wodyński
325
(1,29%)
-
3
Mariola Anna Gac
1 006
(4,00%)
-
4
Damian Paczkowski
1 020
(4,06%)
-
2
Marek Piotr Borkowski
1 672
(6,65%)
-
1
Sławomir Piotr Kalinowski
2 308
(9,18%)
-
6
Bożenna Szamocka
216
(0,86%)
-
7
Teresa Anna Michałowska
171
(0,68%)
-
8
Karolina Paulina Olszyńska
233
(0,93%)
-
5
Rafał Filip Kulisiewicz
449
(1,79%)
Okręg 2
al. J. Waszyngtona-ul. Kinowa-ul. Stanisława Augusta-ul. Terespolska-ul. Grochowska-ul. Płowiecka-ul. Ostrobramska-do Kanału Nowa Ulga-Kanał Nowa Ulga do linii wysokiego napięcia-wzdłuż linii wysokiego napięcia-do ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego-ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego do Kanału Gocławskiego-Kanał Gocławski-jez. Gocławskie-Kanał Wystawowy do al. J. Waszyngtona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
4
Michał Kasprzak
108
(0,43%)
-
3
Klara Monika Salamońska
90
(0,35%)
-
5
Małgorzata Adamczyk
84
(0,33%)
-
7
Emilia Kolinko
49
(0,19%)
-
1
Mariya Strelbitskaya
374
(1,47%)
-
6
Sławomir Maciej Hejduk
55
(0,22%)
-
2
Małgorzata Maria Wujek
438
(1,72%)
-
8
Przemysław Łukasz Busz
44
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Kamil Aleksander Gałas
108
(0,43%)
-
4
Michał Waszak
80
(0,31%)
-
6
Ilona Marta Piotrowska
189
(0,74%)
-
5
Jerzy Jan Wolfram-Jaroszyński
57
(0,22%)
-
1
Paweł Dąbrowski
577
(2,27%)
-
3
Kazimierz Stanisław Kosim
60
(0,24%)
-
7
Weronika Pajewska
133
(0,52%)
-
9
Lidia Teresa Żochowska
130
(0,51%)
-
8
Janina Teresa Partyczna
39
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
2
Dorota Alicja Zielińska
334
(1,31%)
-
1
Magdalena Rywka Rubenfeld Koralewska
721
(2,84%)
-
7
Joanna Rybicka
202
(0,79%)
-
5
Paweł Kamil Wojtalewski
36
(0,14%)
-
4
Tomasz Kosiński
125
(0,49%)
-
3
Paweł Kościński
118
(0,46%)
-
6
Wojciech Jerzy Broda
76
(0,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Elżbieta Wroniewska-Rejf
708
(2,79%)
-
5
Adam Jankowski
579
(2,28%)
-
6
Artur Szczepan Namiota
332
(1,31%)
-
7
Anna Magdalena Dębińska-Żytkiewicz
751
(2,96%)
-
9
Michał Aleksander Suliborski
1 029
(4,05%)
-
8
Wanda Piotrowska
699
(2,75%)
-
2
Karol Jan Kowalczyk
2 127
(8,37%)
-
3
Irena Bartosińska
1 467
(5,77%)
-
1
Marcin Kluś
3 678
(14,47%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Hanna Maria Święcka
141
(0,55%)
-
2
Marcin Janusz Daszko
117
(0,46%)
-
1
Zdzisław Stanisław Nowak
531
(2,09%)
-
5
Marek Chomiak
54
(0,21%)
-
3
Magda Gajewska
384
(1,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Agnieszka Kempa
164
(0,65%)
-
4
Michał Kalwara
37
(0,15%)
-
1
Małgorzata Joanna Witak
551
(2,17%)
-
5
Marcin Pogorzelski
106
(0,42%)
-
7
Adrian Paweł Izbicki
106
(0,42%)
-
6
Alicja Trojanowska
126
(0,50%)
-
8
Daniel Abdel-Samad
30
(0,12%)
-
9
Ewa Katarzyna Hendzel
54
(0,21%)
-
2
Włodzimierz Stanisław Pawłowski
161
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Damian Artur Kowalczyk
652
(2,57%)
-
9
Wiesław Janusz Lewandowski
653
(2,57%)
-
2
Zbigniew Zalas
535
(2,11%)
-
1
Romualda Teresa Wąsik
2 286
(9,00%)
-
3
Paweł Czesław Zalewski
1 544
(6,08%)
-
5
Małgorzata Hanna Rozum
578
(2,27%)
-
6
Justyna Gabriela Kierył
336
(1,32%)
-
8
Ewa Maria Czapnik
277
(1,09%)
-
7
Radosław Marcin Wachowicz
390
(1,53%)
Okręg 3
zachodnia granica dzielnicy na wysokości dworca PKP Warszawa Stadion-jez. Kamionkowskie-Kanał Wystawowy-al. Stanów Zjednoczonych-jez. Gocławskie, Kanał Gocławski do ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego do ul. gen. S. Skalskiego-ul. gen. S. Skalskiego ul. gen. T. Bora-Komorowskiego-planowana al. Tysiąclecia (przez tereny zielone) do ul. Wał Miedzeszyński nr 345 - prostopadle do nurtu rzeki Wisły-nurt rzeki Wisły do zachodniej granicy dzielnicy na wysokości dworca PKP Warszawa Stadion
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
1
Natalia Roma Lewko
360
(1,99%)
-
4
Łukasz Zaremba
50
(0,28%)
-
6
Michał Kotowski
25
(0,14%)
-
2
Mateusz Choromański
65
(0,36%)
-
3
Barbara Ewa Najdziak
51
(0,28%)
-
5
Małgorzata Agata Wolny
61
(0,34%)
-
7
Kacper Kużelewski
59
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Tomasz Ireneusz Piotrkowicz
272
(1,50%)
-
3
Artur Wojciech Górka
154
(0,85%)
-
6
Mirosława Maria Ilinicz
50
(0,28%)
-
2
Krzysztof Antoni Podlewski
64
(0,35%)
-
5
Grażyna Stella Sosenko
102
(0,56%)
-
4
Elżbieta Bogumiła Sęczykowska
132
(0,73%)
-
7
Stanisław Henryk Trzmiel
53
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
1
Tadeusz Jan Rudzki
811
(4,48%)
-
2
Magdalena Piętka
472
(2,61%)
-
4
Małgorzata Skotarek
86
(0,48%)
-
3
Michał Andrzej Śpiewak
313
(1,73%)
-
5
Paweł Kusak
111
(0,61%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Ryszard Marian Kalkhoff
671
(3,71%)
-
3
Małgorzata Rynkiewicz
1 385
(7,65%)
-
1
Elżbieta Julia Stawecka
3 413
(18,86%)
-
4
Krzysztof Henryk Turowski
571
(3,16%)
-
6
Kinga Małgorzata Ciukta
954
(5,27%)
-
5
Monika Barbara Stempke
535
(2,96%)
-
7
Hubert Zalewski
1 097
(6,06%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Halina Bolesława Koprowska
75
(0,41%)
-
3
Beata Agnieszka Javed
107
(0,59%)
-
2
Mariusz Krzysztof Nawrocki
235
(1,30%)
-
5
Andrzej Piotr Rajczyk
52
(0,29%)
-
1
Wojciech Ożdżeński
316
(1,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Andżelika Maria Walaszek-Pokora
268
(1,48%)
-
6
Barbara Iwona Daszkiewicz-Bortnowska
32
(0,18%)
-
2
Izabella Krystyna Meker
61
(0,34%)
-
3
Maciej Zygmunt Witkowski
86
(0,48%)
-
4
Ewa Maria Cybulska
92
(0,51%)
-
5
Marek Jerzy Cieszewski
46
(0,25%)
-
7
Lech Piotr Tarnawczyk
45
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Paweł Jan Bogdan
681
(3,76%)
-
4
Kamil Wiktor Rochucki
259
(1,43%)
-
3
Ewa Szydłowska
714
(3,95%)
-
5
Kamila Szelągowska
316
(1,75%)
-
1
Mirosława Hanna Terlecka
2 062
(11,40%)
-
6
Jacek Piotr Pytkowski
200
(1,11%)
-
7
Tomasz Przemysław Różański
531
(2,93%)
Okręg 4
Kanał Gocławski do ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego-ul. J. Nowak-Jeziorańskiego do linii wysokiego napięcia-wzdłuż linii wysokiego napięcia do Kanału Nowa Ulga-Kanał Nowa Ulga do południowej granicy dzielnicy do nurtu rzeki Wisły-nurt rzeki Wisły-prostopadle do ul. Wał Miedzeszyński 345 - planowana al. Tysiąclecia (przez tereny zielone) do ul. gen. T. Bora-Komorowskiego-ul. gen. T. Bora-Komorowskiego-ul. gen. S. Skalskiego-ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego do Kanału Gocławskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
4
Maciej Szymon Lipka
49
(0,22%)
-
7
Lidia Ryszarda Sadowska
23
(0,11%)
-
2
Kacper Piotr Krakowiak
89
(0,41%)
-
1
Anna Paulina Sadowska
488
(2,23%)
-
3
Teresa Maria Salamońska
26
(0,12%)
-
5
Joanna Magdalena Filipczak-Zaród
37
(0,17%)
-
6
Tomasz Gromadka
25
(0,11%)
-
8
Adam Mirosław Grzegrzułka
46
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Janusz Mirosław Zieliński
299
(1,37%)
-
4
Robert Zygmunt Gałas
34
(0,16%)
-
5
Małgorzata Sokołowska
210
(0,96%)
-
2
Zbigniew Józef Żurowski
48
(0,22%)
-
3
Zbigniew Filipczyński
46
(0,21%)
-
6
Magdalena Piotrowska
86
(0,39%)
-
8
Joanna Ewa Krasnodębska
186
(0,85%)
-
7
Monika Bem
141
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
1
Alicja Renata Wydro
1 165
(5,33%)
-
2
Maria Katarzyna Pankowska
183
(0,84%)
-
3
Maciej Piotr Siemiński
69
(0,32%)
-
4
Krzysztof Kośka
55
(0,25%)
-
5
Ewa Franciszka Lasecka-Wesołowska
66
(0,30%)
-
6
Paweł Jarosław Rybicki
65
(0,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Katarzyna Bernadetta Olszewska
3 012
(13,77%)
-
1
Michał Wieremiejczyk
3 359
(15,36%)
-
3
Jakub Choromański
745
(3,41%)
-
4
Dariusz Józef Krysiak
472
(2,16%)
-
8
Karolina Barbara Sitnicka
790
(3,61%)
-
5
Łukasz Lanc
406
(1,86%)
-
6
Maria Magdalena Umińska-Żak
1 036
(4,74%)
-
7
Piotr Aleksander Ciechanowicz
242
(1,11%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Sebastian Gajewski
764
(3,49%)
-
3
Piotr Jacek Hański
59
(0,27%)
-
5
Michał Tadeusz Klepka
179
(0,82%)
-
4
Grażyna Skowrońska
264
(1,21%)
-
7
Alina Wądołkowska
237
(1,08%)
-
6
Krzysztof Pieczyński
224
(1,02%)
-
2
Magda Olga Zdyra
231
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Barbara Witkowska
133
(0,61%)
-
4
Katarzyna Jaworska
89
(0,41%)
-
1
Paweł Krzysztof Łokietek
522
(2,39%)
-
3
Wojciech Edward Kolarski
39
(0,18%)
-
5
Maciej Krzysztof Tomaszewski
58
(0,27%)
-
6
Kamil Kucharski
112
(0,51%)
-
8
Piotr Mateusz Wiśniewski
100
(0,46%)
-
7
Renata Anna Szuppe
39
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Jarosław Stanisław Salmanowicz
495
(2,26%)
-
4
Krzysztof Wysocki
1 190
(5,44%)
-
1
Paweł Marek Szabłowski
1 919
(8,77%)
-
3
Andrzej Paweł Zalewski
570
(2,61%)
-
5
Ewa Elżbieta Kopczyńska
521
(2,38%)
-
6
Izabella Agata Kwiatkowska
251
(1,15%)
-
8
Jakub Piotr Drożdż
245
(1,12%)
-
7
Patrycja Ewelina Olszyńska
135
(0,62%)