Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Polkowice: Bracka, Górników, Kolejowa, Lipowa, 3 - go Maja, Miedziana, Ratowników, Sztygarska. Energetyków, mjr Hubala, Kopalniana, Legnicka, Wojska Polskiego, Akacjowa, Brzozowa, Dąbrowskiego, Kasztanowa, Klonowa, Krzywa, Mickiewicza, Polna, Henryka Sucharskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY CHACZKO POLKOWICKI RUCH SPOŁECZNY
-
1
Robert Czajka
67
(2,16%)
-
3
Michał Adam Orłowski
6
(0,19%)
-
2
Barbara Ewa Swół
16
(0,52%)
-
5
Krzysztof Olszyński
17
(0,55%)
-
4
Jadwiga Wojtal
5
(0,16%)
-
6
Marika Emilia Sicińska
3
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Antoni Hensolt
66
(2,13%)
-
6
Barbara Elżbieta Broda
39
(1,26%)
-
7
Jolanta Ewa Andrzejewska
30
(0,97%)
-
1
Zdzisław Synowiec
295
(9,52%)
-
3
Olga Kamilla Pasternak
44
(1,42%)
-
8
Janusz Kaczanowski
57
(1,84%)
-
4
Stanisław Żuromski
39
(1,26%)
-
5
Piotr Daniel Markowicz
52
(1,68%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „POROZUMIENIE DLA MIESZKAŃCÓW POLKOWIC”
-
1
Stanisława Bocian
197
(6,36%)
-
6
Artur Kikut
71
(2,29%)
-
4
Izabela Sylwia Majewicz-Spigiel
186
(6,00%)
-
3
Piotr Nowak
244
(7,87%)
-
2
Ireneusz Stefan Traczyk
213
(6,87%)
-
7
Karol Marian Pikor
35
(1,13%)
-
5
Ewelina Katarzyna Bloch
145
(4,68%)
-
8
Beata Ewa Kulikowska
228
(7,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE POLKOWICE
-
3
Jan Marian Pociecha
131
(4,23%)
-
2
Panajotis Teodoridis
114
(3,68%)
-
4
Monika Kościelna
61
(1,97%)
-
1
Piotr Ożóg
420
(13,55%)
-
6
Agnieszka Urszula Kraczka
41
(1,32%)
-
5
Krzysztof Władysław Machajek
42
(1,36%)
-
7
Jolanta Kamińska-Michajluk
45
(1,45%)
-
8
Czesław Jerzy Dziatkiewicz
190
(6,13%)
Okręg 2
Polkowice: Kmicica, Kardynała Bolesława Kominka, Krótka, 11 Lutego, Skrzetuskiego, Spółdzielcza, Wołodyjowskiego. Agawowa, Arnikowa, Astrowa, Azaliowa, Tadeusza Babisza, Bławatkowa, Borówkowa, Chabrowa, Chocianowska, Cytrynowa, Czereśniowa, Fabryczna, Fiołkowa, Gerberowa, Gorczycowa, Goździkowa, Gruszkowa, Irysowa, Jagodowa, Jana Pawła II, Jaskrowa, Jaśminowa, Jemiołowa, Kaczeńcowa, Kaktusowa, Kminkowa, Konwaliowa, Krokusowa, Lawendowa, Liliowa, Makowa, Nagietkowa, Narcyzowa, Nasturcjowa, Owocowa, Pomarańczowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Przemkowska, Royal, Różana, Rumiankowa, Słonecznikowa, Słubicka, Stokrotkowa, Strefowa, Szprotawska, Śliwkowa, Truskawkowa, Tulipanowa, Jana Wyżykowskiego, Zawilcowa, Zgorzelecka, Żarska, Żonkilowa, Żurawinowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY CHACZKO POLKOWICKI RUCH SPOŁECZNY
-
4
Kacper Kardas
12
(0,43%)
-
5
Damian Grzegorz Winter
15
(0,54%)
-
2
Ewelina Anna Kawa
31
(1,11%)
-
1
Oskar Michał Wrona
69
(2,48%)
-
3
Bernadeta Katarzyna Tokarska
11
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Patryk Sebastian Odrobina
21
(0,75%)
-
6
Paulina Anna Pigłowska
30
(1,80%)
-
1
Paweł Krzysztof Kowalski
310
(11,14%)
-
2
Agata Barbara Szarata-Dziura
45
(1,62%)
-
7
Anna Antonina Kwiatkowska-Kwolik
40
(1,44%)
-
4
Paweł Piotr Macała
38
(1,36%)
-
3
Mateusz Lenczuk
151
(5,42%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „POROZUMIENIE DLA MIESZKAŃCÓW POLKOWIC”
-
7
Barbara Małgorzata Murawska
75
(2,69%)
-
6
Karolina Beata Michalewska
30
(1,08%)
-
5
Halina Piastowicz
70
(2,51%)
-
1
Emilian Marian Stańczyszyn
370
(13,29%)
-
2
Eugeniusz Kicaj
115
(4,13%)
-
3
Anna Leśniak
138
(4,96%)
-
4
Krzysztof Mirosław Wabik
101
(3,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE POLKOWICE
-
1
Łukasz Franciszek Puźniecki
666
(23,92%)
-
2
Robert Drobina
151
(5,42%)
-
5
Joanna Sylwia Fink
50
(1,80%)
-
3
Anna Pyrzeńska
31
(1,11%)
-
6
Adrianna Barbara Gawluk
23
(0,83%)
-
4
Grzegorz Rafał Ryłko
116
(4,17%)
-
7
Wojciech Jan Żbikowski
75
(2,69%)
Okręg 3
Polkowice: Ociosowa, Skalników, Spokojna. Fryderyka Chopina, Mieczysława Karłowicza, Stanisława Moniuszki, Ignacego Paderewskiego. Browarna, Józefa Chełmońskiego, Chrobrego, Gdańska, Głogowska, Górna, Kilińskiego, Wojciecha Kossaka, Leśna, Mała, Młyńska, Ogrodowa, Plac Kościelny, Plac Piastów, Plac Wolności, Pocztowa, Rynek, Sienkiewicza, Słowiańska, Szkolna, Św. Sebastiana, Targowa, Zachodnia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY CHACZKO POLKOWICKI RUCH SPOŁECZNY
-
1
Tomasz Grzegorz Janecki
46
(1,73%)
-
2
Janusz Mieczysław Sikora
62
(2,33%)
-
3
Justyna Sylwia Ryter
13
(0,49%)
-
5
Małgorzata Barbara Łysiak
15
(0,56%)
-
4
Zbigniew Swół
6
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Józefa Wołoszczuk
230
(8,64%)
-
5
Ewelina Katarzyna Poznar
28
(1,05%)
-
6
Dawid Wiesław Dorosławski
35
(1,31%)
-
4
Małgorzata Lewandowska
33
(1,24%)
-
7
Kamil Mariusz Gruszka
47
(1,76%)
-
2
Witold Kazimierz Krzemiński
80
(3,00%)
-
3
Maciej Lenczuk
147
(5,52%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „POROZUMIENIE DLA MIESZKAŃCÓW POLKOWIC”
-
5
Jarosław Piotr Bednarek
67
(2,52%)
-
2
Marek Mirosław Staroń
153
(5,75%)
-
1
Mariola Helena Kośmider
360
(13,52%)
-
4
Monika Maria Stańczyszyn
91
(3,42%)
-
7
Jolanta Węgierska-Januszkiewicz
125
(4,69%)
-
6
Janusz Białocki
110
(4,13%)
-
3
Andrzej Henryk Kot
125
(4,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE POLKOWICE
-
2
Tomasz Andrzej Szulc
157
(5,90%)
-
1
Sławomir Mieczysław Tarnowski
475
(17,84%)
-
7
Jolanta Karolina Ozdoba
62
(2,33%)
-
5
Paweł Janusz Zimkowski
58
(2,18%)
-
3
Adam Wojciech Machowicz
48
(1,80%)
-
6
Joanna Wiesława Pędlowska
52
(1,95%)
-
4
Monika Magdalena Fryc
38
(1,43%)
Okręg 4
Polkowice: Bukowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Jarzębiowa, Jesionowa, Kalinowa, Modrzewiowa, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa. Wojciecha Bogusławskiego, Elektorska, Hugo Kołłątaja, Ignacego Krasickiego, Jana Matejki, Adama Naruszewicza, Juliana Ursyna Niemcewicza, Poselska, Przemysłowa, Tadeusza Rejtana, Piotra Skargi. Kamila Baczyńskiego, Harcerska, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Andrzeja Małkowskiego, Miłosna, Młodych, Szarych Szeregów. Wsie: Biedrzychowa, Dąbrowa, Guzice, Jędrzychów, Kaźmierzów, Komorniki, Moskorzyn, Nowa Wieś Lubińska, Pieszkowice, Sobin, Sucha Górna, Tarnówek, Trzebcz, Żelazny Most, Żuków.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY CHACZKO POLKOWICKI RUCH SPOŁECZNY
-
4
Angelika Maria Osipowicz
4
(0,14%)
-
5
Mariusz Zygmunt Turalski
2
(0,07%)
-
1
Leszek Jasica
36
(1,26%)
-
3
Jerzy Bzymek
10
(0,35%)
-
2
Paulina Aneta Wójtowicz
11
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Roman Władysław Rozmysłowski
265
(9,30%)
-
6
Anna Katarzyna Kokot
46
(1,61%)
-
3
Helena Woźniak
183
(6,42%)
-
4
Grzegorz Szczotka
158
(5,54%)
-
5
Ewa Kwiatkowska
26
(0,91%)
-
7
Tadeusz Jan Piekarz
30
(1,05%)
-
2
Michał Jan Kochanowski
132
(4,63%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „POROZUMIENIE DLA MIESZKAŃCÓW POLKOWIC”
-
5
Maria Kowalczyk
140
(4,91%)
-
7
Władysław Szczyrbaty
132
(4,63%)
-
6
Beata Michalska
83
(2,91%)
-
1
Wiesław Władysław Wabik
241
(8,46%)
-
2
Adam Bolesław Trybka
279
(9,79%)
-
3
Grażyna Stanisława Sulikowska
121
(4,25%)
-
4
Kazimierz Fuczyło
138
(4,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE POLKOWICE
-
1
Mariusz Jan Zybaczyński
430
(15,09%)
-
2
Bogumiła Maria Fryc
100
(3,51%)
-
3
Jolanta Elżbieta Kustrowska
36
(1,26%)
-
4
Łukasz Piotr Golinczak
65
(2,28%)
-
6
Emilia Bukała
45
(1,58%)
-
7
Andrzej Leonard Gwarda
93
(3,26%)
-
5
Witold Jan Sznajder
44
(1,54%)