Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
SOŁECTWO-KOŹMINEK (Koźminek ulice: Asnyka, Brzozowa, Kochanowskiego, Kopernika, Lipowa, Mickiewicza, Miodowa, Prusa, Różana, Słowackiego, Wierzbowa)
Pokaż więcej
Jan Tomaska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(14,47%)
Adam Józef Dzióbek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KOŹMINEK
60
(18,87%)
Marek Cieślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY KOŹMINEK
61
(19,18%)
Kamila Jadwiga Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOŹMINEK TO DOBRO WSPÓLNE
70
(22,01%)
Wiesław Płóciennik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POLSKA W KOŹMINKU
19
(5,97%)
Paweł Jerzy Nawrocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOŹMINEK W DOBRYCH RĘKACH
62
(19,50%)
Okręg 2
SOŁECTWO-KOŹMINEK (Koźminek ulice: Akacjowa, Konopnickiej, Ciasna, Kilińskiego, Liskowska, Ogrodowa, Plac Świętego Wawrzyńca, Targowa), Warwarówka
Pokaż więcej
Jacek Arkadiusz Wolniaczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(52,07%)
Roman Piestrzyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(6,51%)
Łukasz Nawrocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY KOŹMINEK
22
(13,02%)
Sylwester Paweł Sobczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOŹMINEK TO DOBRO WSPÓLNE
48
(28,40%)
Okręg 3
SOŁECTWO-KOŹMINEK (Koźminek ulice: Bohaterów Getta Warszawskiego, Kościuszki, Mielęckiego, Plac Wolności, Szkolna)
Pokaż więcej
Jerzy Jan Wałęsa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(22,06%)
Jarosław Mieczysław Tomies
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KOŹMINEK
118
(57,84%)
Roman Jan Spławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY KOŹMINEK
10
(4,90%)
Krzysztof Warszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOŹMINEK TO DOBRO WSPÓLNE
31
(15,20%)
Okręg 4
SOŁECTWO-KOŹMINEK (Koźminek ulice: Kaliska, Nakwasińska, Sienkiewicza), Przydziałki, Słowiki
Pokaż więcej
Piotr Czerwiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(22,76%)
Elżbieta Agnieszka Papierska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KOŹMINEK
37
(13,81%)
Dariusz Stanisław Pietrzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(17,16%)
Włodzimierz Janiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY KOŹMINEK
71
(26,49%)
Mateusz Kurczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOŹMINEK TO DOBRO WSPÓLNE
21
(7,84%)
Honorata Maria Solińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA POLSKA W KOŹMINKU
32
(11,94%)
Okręg 5
SOŁECTWO-DĘBSKO (Dębsko; Dębsko-Dosinek; Dębsko-Ostoja; Dębsko-Ośrodek)
Pokaż więcej
Zdzisław Jasiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(11,60%)
Włodzimierz Tadeusz Karasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KOŹMINEK
88
(35,20%)
Łukasz Mateusz Tomalak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(33,60%)
Małgorzata Janina Górska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY KOŹMINEK
17
(6,80%)
Waldemar Marian Rembiszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOŹMINEK TO DOBRO WSPÓLNE
32
(12,80%)
Okręg 6
SOŁECTWO-MŁYNISKO, SOŁECTWO-KRZYŻÓWKI (Krzyżówki, Sokołówka)
Pokaż więcej
Beata Chrystek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(23,59%)
Magdalena Łatkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KOŹMINEK
99
(50,77%)
Mateusz Piotr Konopa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(16,92%)
Bartłomiej Mirosław Majda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY KOŹMINEK
17
(8,72%)
Okręg 7
SOŁECTWO-KSAWERÓW (Agnieszków, Ksawerów), SOŁECTWO-ZŁOTNIKI
Pokaż więcej
Adam Jan Marszał
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
14
(9,52%)
Jerzy Giercarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KOŹMINEK
25
(17,01%)
Natalia Maria Miklas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(13,61%)
Marcin Łukasz Janiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY KOŹMINEK
79
(53,74%)
Monika Ugorna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOŹMINEK TO DOBRO WSPÓLNE
9
(6,12%)
Okręg 8
SOŁECTWO-PIETRZYKÓW, SOŁECTWO-SMÓŁKI
Pokaż więcej
Sylwester Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(32,99%)
Łukasz Piotr Owczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KOŹMINEK
52
(26,40%)
Paulina Anna Paluszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(9,64%)
Wioletta Irena Trawnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY KOŹMINEK
61
(30,96%)
Okręg 9
SOŁECTWO-CHODYBKI, SOŁECTWO-STARY KAROLEW
Pokaż więcej
Józef Bryła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(15,74%)
Roman Marcin Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY KOŹMINEK
73
(31,06%)
Katarzyna Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM RAŹNIEJ DLA GMINY
54
(22,98%)
Andrzej Grzegorz Tarniewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHODYBKI - NASZA WSPÓLNA SPRAWA
71
(30,21%)
Okręg 10
SOŁECTWO-JÓZEFINA (Józefina, Murowaniec), SOŁECTWO-OSUCHÓW (Osuchów, Osuchów-Parcela)
Pokaż więcej
Władysław Zdunek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KOŹMINEK
46
(30,67%)
Honorata Olszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(9,33%)
Stanisław Andrzej Drygielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY KOŹMINEK
16
(10,67%)
Sylwia Katarzyna Łakoma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOŹMINEK TO DOBRO WSPÓLNE
37
(24,67%)
Piotr Zbigniew Janiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENOWACJA WSI
37
(24,67%)
Okręg 11
SOŁECTWO-EMILIANÓW (Emilianów, Pośrednik, Zosina), SOŁECTWO-TYMIANEK
Pokaż więcej
Mariusz Józef Olejnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(33,71%)
Marta Maria Jurga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY KOŹMINEK
75
(42,13%)
Anna Danuta Skałacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KOŹMINEK TO DOBRO WSPÓLNE
43
(24,16%)
Okręg 12
SOŁECTWO-NOWY NAKWASIN, SOŁECTWO-ROGAL
Pokaż więcej
Krzysztof Janiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(29,20%)
Maria Maślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KOŹMINEK
102
(37,23%)
Janina Kępa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY KOŹMINEK
92
(33,58%)
Okręg 13
SOŁECTWO-BOGDANÓW, SOŁECTWO-STARY NAKWASIN
Pokaż więcej
Dariusz Józef Zgarda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
114
(50,89%)
Sylwia Anna Kamińska-Tereszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KOŹMINEK
54
(24,11%)
Karina Anna Grzesiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY KOŹMINEK
56
(25,00%)
Okręg 14
SOŁECTWO-GAĆ KALISKA (Gać Kaliska, Gać Pawęzowa, Raszawy), SOŁECTWO-MOSKURNIA, SOŁECTWO-NOWY KAROLEW
Pokaż więcej
Stanisław Władysław Krawczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(27,62%)
Eliasz Michał Pławiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KOŹMINEK
154
(53,85%)
Agnieszka Maria Kasprzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY KOŹMINEK
53
(18,53%)
Okręg 15
SOŁECTWO-DĄBROWA, SOŁECTWO-MARIANÓW, SOŁECTWO-OSZCZEKLIN
Pokaż więcej
Sławomir Wróbel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
131
(64,53%)
Agnieszka Karolina Siewieja
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(5,42%)
Lech Józef Krupiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY KOŹMINEK
61
(30,05%)