Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Białogarda i sołectwo Gęś: miejscowości Białogarda i Gęś.
Pokaż więcej
Artur Zygmunt Bednarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOSAKA
33
(17,65%)
Dawid Piotr Budzeń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALEŚKIEWICZA
117
(62,57%)
Jerzy Grzegorz Popławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ORTMAN
7
(3,74%)
Jan Rajmund Niedźwiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ETMAŃSKIEJ
30
(16,04%)
Okręg 2
Część sołectwa Wicko (ulice: Kwiatowa, Morska nr 11 i od nr 13 i więcej), Parkowa, Polna, Radosna, Spacerowa, Zdrojowa i miejscowość Skarszewo.
Pokaż więcej
Ryszard Barasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOSAKA
38
(16,89%)
Adam Zbigniew Czuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALEŚKIEWICZA
136
(60,44%)
Ireneusz Juchno
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ORTMAN
19
(8,44%)
Krystyna Pilarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ETMAŃSKIEJ
32
(14,22%)
Okręg 3
Część sołectwa Wicko (ulice: Zielona, Bursztynowa, Krótka, Lazurowa, Leszczynowa, Lipowa, Łąkowa, Morska od nr 1 - 10 i nr 12, Na Wzgórzu, Piaskowa, Rekreacyjna, Słupska, Wiśniowa), miejscowości: Górka i Poraj).
Pokaż więcej
Radosław Piotr Las
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOSAKA
82
(36,94%)
Marian Stefan Matusik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALEŚKIEWICZA
87
(39,19%)
Alicja Grażyna Poddębniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ORTMAN
16
(7,21%)
Izabela Alina Lewicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(16,67%)
Okręg 4
Część sołectwa Charbrowo (ulice: Wrzosowa, Różana, Liliowa, Fiołkowa, Wesoła, Jasna, Cicha, Ogrodowa, Zaciszna, Dolna, Spokojna, Słoneczna, Stroma, Łebska: numery budynków nieparzyste).
Pokaż więcej
Stanisław Piwka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALEŚKIEWICZA
83
(43,46%)
Renata Maria Wiertel-Kowal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ORTMAN
87
(45,55%)
Zofia Urszula Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ETMAŃSKIEJ
21
(10,99%)
Okręg 5
Część sołectwa Charbrowo (ulice: Łebska: numery budynków parzyste, Bukowa, Dębowa, Sosnowa, Akacjowa, Pałacowa, Przemysłowa, Młyńska, Brzozowa, Klonowa, Świerkowa), miejscowość Cegielnia Charbrowska.
Pokaż więcej
Irena Nowakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOSAKA
10
(5,46%)
Henryk Michał Hebel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALEŚKIEWICZA
110
(60,11%)
Lucyna Rzepka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ORTMAN
54
(29,51%)
Bożena Helena Etmańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ETMAŃSKIEJ
9
(4,92%)
Okręg 6
Część sołectwa Charbrowo (miejscowości: Krakulice, Charbrowski Bór, Podroże).
Pokaż więcej
Karol Balcerzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOSAKA
9
(6,67%)
Piotr Robert Jaskólski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALEŚKIEWICZA
81
(60,00%)
Anna Maria Bojke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ORTMAN
38
(28,15%)
Zbysław Etmański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ETMAŃSKIEJ
7
(5,19%)
Okręg 7
Sołectwo Wrzeście (miejscowości: Wrzeście, Wrześcienko, Komaszewo)
Pokaż więcej
Dariusz Badzioch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALEŚKIEWICZA
186
(87,32%)
Mirosław Tadeusz Ortman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ORTMAN
14
(6,57%)
Teresa Stanuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ETMAŃSKIEJ
13
(6,10%)
Okręg 8
Sołectwo Maszewko (miejscowości: Maszewko, Zdrzewno, Kopaniewo, Gąska)
Pokaż więcej
Jacek Stanisław Stanuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALEŚKIEWICZA
124
(78,48%)
Marcin Adam Nowosad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ORTMAN
34
(21,52%)
Okręg 9
Sołectwo Roszczyce (miejscowości Roszczyce, Bargędzino, Nieznachowo)
Pokaż więcej
Klaudia Katarzyna Szumańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALEŚKIEWICZA
58
(46,77%)
Łukasz Michał Kaliszuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ORTMAN
66
(53,23%)
Okręg 10
Sołectwo Sarbsk (miejscowości: Sarbsk, Ulinia, Dymnica), część sołectwa Nowęcin (ul. Lipowa).
Pokaż więcej
Justyna Anna Kempińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOSAKA
68
(38,42%)
Dorota Renata Tomkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALEŚKIEWICZA
109
(61,58%)
Okręg 11
Sołectwo Wojciechowo (miejscowości: Wojciechowo, Strzeszewo)
Pokaż więcej
Dariusz Piotr Zarzyczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOSAKA
28
(16,09%)
Henryk Pieper
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALEŚKIEWICZA
75
(43,10%)
Marzena Stawicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOCZYMY NIE DZIELIMY
37
(21,26%)
Małgorzata Strojnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ETMAŃSKIEJ
34
(19,54%)
Okręg 12
Sołectwo Łebieniec (miejscowości Łebieniec, Steknica)
Pokaż więcej
Tadeusz Bienias
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOSAKA
22
(14,67%)
Waldemar Kupicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALEŚKIEWICZA
59
(39,33%)
Sylwia Ewa Kruszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ORTMAN
61
(40,67%)
Jerzy Dziemiańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ETMAŃSKIEJ
8
(5,33%)
Okręg 13
Sołectwo Szczenurze (miejscowości: Szczenurze, Dychlino)
Pokaż więcej
Krystyna Danuta Romel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALEŚKIEWICZA
58
(36,02%)
Jakub Andrzej Maciuszonek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ORTMAN
60
(37,27%)
Henryka Olga Wańdoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ETMAŃSKIEJ
43
(26,71%)
Okręg 14
Część sołectwa Nowęcin (ulice: Akacjowa, Jeziorna, Kolonijna, Kolorowa, Krótka, Letniskowa, Łebska, Piaskowa, Polanki, Relaksowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Św. Huberta, Wczasowa, Żwirowa, budynek Nr 22), miejscowość Lucin.
Pokaż więcej
Wiesław Andrzej Mazanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALEŚKIEWICZA
159
(79,10%)
Łukasz Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ORTMAN
42
(20,90%)
Okręg 15
Sołectwo Żarnowska: miejscowość Żarnowska
Pokaż więcej
Kazimierz Lech Bernad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALEŚKIEWICZA
63
(39,87%)
Agnieszka Iwona Karbowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA ORTMAN
25
(15,82%)
Janusz Dettlaff
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY ETMAŃSKIEJ
35
(22,15%)
Barbara Julia Łopacińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
35
(22,15%)