Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatulice: Karkonoska 20 - 56, Na Śnieżkę, Partyzantów, Przewodników Górskich, Spokojna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Karkonoska 11 - 19, Kamienna, Kąpielowa, Linowa, Myśliwska 17 - 62, Podleśna, Pusta, Sucha, Szkolna, Zamkowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Karkonoska 1 - 10, Myśliwska 1 - 16, Olimpijska, Saneczkowa, Sosnowiecka, Strażacka, Świętokrzyska, Turystyczna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Armii Krajowej, Gimnazjalna, Konstytucji 3 Maja 74 - 86, Stefana Okrzei, Juliusza Słowackiego, Świerkowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Grzybowa, Konstytucji 3 Maja 49 - 73a, Leśna, Piastowska, Stefana Żeromskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Kolorowa, Łączna, Adama Mickiewicza, Nad Łomnicą 17 - 32b, Parkowa, Rybacka, Sanatoryjna, Wolna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Kościelna, Konstytucji 3 Maja 32 - 48b, Krótka, Poznańska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Konstytucji 3 Maja 16 - 31, Nad Łomnicą 1 - 16a, Nadrzeczna 1 - 9
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Nadrzeczna 10 - 38, Sadowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Kolejowa 1 - 12a, Poprzeczna, Przechodnia, Wiosenna, Zagajnik
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Boczna, Bystra, Cicha, Górna, Kolejowa 13 - 22, Konstytucji 3 Maja 1 - 15a, Przemysłowa, Wielkopolska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Stefana Batorego, Dolna 1 - 9a, Dzika, Artura Grottgera, Mikołaja Kopernika, Obrońców Pokoju, Ogrodnicza, Polna, Sarnia, Skalna 1 - 60, Skrzatów Karkonoskich, Wilcza, Zaciszna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Fryderyka Chopina, Jana Kasprowicza, Tadeusza Kościuszki, Jana Matejki, Stanisława Moniuszki, Cypriana Kamila Norwida, Władysława Orkana, Władysława Stanisława Reymonta, Władysława Sikorskiego, Skalna 61 - 94, Jana III Sobieskiego, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Wita Stwosza, Stanisława Wyspiańskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Gen. Józefa Bema, Granitowa, Komuny Paryskiej, Gabriela Narutowicza, Emilii Plater, Bolesława Prusa, Marii Skłodowskiej-Curie, Stanisława Staszica
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ulice: Dolna 10 - 24, Marii Konopnickiej, Kowarska, Księża Góra, Mostowa, Skośna, Stroma, Wąska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów