Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Krzysztof Piotr Uruski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6
(5,22%)
Jacek Jan Pietrzykowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(32,17%)
Renata Anna Kałużna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
54
(46,96%)
Radosław Grzegorz Chrobak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KRZESZYCE
18
(15,65%)
Okręg 2
Krzeszyce; ul. Ogrodowa, Osiedle, Nadrzeczna
Pokaż więcej
Janina Kamińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(51,54%)
Grzegorz Musztyfaga
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(41,54%)
Marlena Forgacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KRZESZYCE
9
(6,92%)
Okręg 3
Krzeszyce; ul. Lipowa, Parkowa, Polna, Słoneczna, Sołectwo Karkoszów
Pokaż więcej
Eugeniusz Lisowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(37,01%)
Roman Maciej Kruszakin
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(44,88%)
Zdzisław Władysław Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
6
(4,72%)
Małgorzata Ferens
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KRZESZYCE
17
(13,39%)
Okręg 4
Krzeszyce; ul. Dworcowa, Sulęcińska, 15 Południka
Pokaż więcej
Jan Leszek Jachimiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(17,22%)
Wiesław Małaczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(43,71%)
Waldemar Tomasz Smoliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
59
(39,07%)
Okręg 5
Krzeszyce; ul. Gorzowska, Wolności
Pokaż więcej
Agnieszka Wieczorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(18,42%)
Ewa Joanna Juruć
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(30,92%)
Iwona Elżbieta Żmijak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
67
(44,08%)
Piotr Woszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KRZESZYCE
10
(6,58%)
Okręg 6
Krzeszyce; ul. Boczna, Skwierzyńska, Spokojna
Pokaż więcej
Łukasz Blatkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(48,06%)
Małgorzata Grancewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
49
(37,98%)
Rafał Brzeziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KRZESZYCE
18
(13,95%)
Okręg 7
Krzeszyce; ul. Konopnickiej, Mickiewicza, Nowa, Orzeszkowej, Sienkiewicza, Słowackiego, Sportowa, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
Małgorzata Indykiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(35,94%)
Andrzej Żmijak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
82
(64,06%)
Okręg 8
Krępiny, Marianki, Zaszczytowo
Pokaż więcej
Zbigniew Kucharski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
103
(61,68%)
Kamil Stanisław Rusin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
46
(27,54%)
Józef Birecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KRZESZYCE
18
(10,78%)
Okręg 9
Mariusz Robert Chojnacki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(23,48%)
Wojciech Piotr Węglarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(26,52%)
Rafał Maciej Gruza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
55
(41,67%)
Jan Kulczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KRZESZYCE
11
(8,33%)
Okręg 10
Dzierzążna, Malta
Pokaż więcej
Renata Maria Pietras-Iwasieczko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6
(5,04%)
Antoni Hajdajenko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(62,18%)
Anna Dec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
39
(32,77%)
Piotr Bielecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KRZESZYCE
0
(0,00%)
Okręg 11
Czartów, Krasnołęg, Piskorzno, Świętojańsko
Pokaż więcej
Ryszard Władysław Bochenek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(19,75%)
Ryszard Józef Buczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
34
(41,98%)
Bartosz Jeżewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KRZESZYCE
31
(38,27%)
Okręg 12
Krzemów, Łukomin, Studzionka
Pokaż więcej
Wiesław Pawlak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(57,78%)
Adrian Sebastian Czarnogrecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
57
(42,22%)
Okręg 13
Brzozowa, Brzozówka, Dębokierz, Jeziorki, Maszków, Rudna
Pokaż więcej
Małgorzata Halina Bamber
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0%)
Jarosław Piotr Gajda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(40,31%)
Justyna Nadbrzeżna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
77
(59,69%)
Okręg 14
Grażyna Bożena Sobieraj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0%)
Bogusław Pawlak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 15
Rudnica, Łąków
Pokaż więcej
Marian Smolarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3
(1,85%)
Zbigniew Kazimierz Nowicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(27,16%)
Weronika Domarecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
108
(66,67%)
Grzegorz Panasowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KRZESZYCE
7
(4,32%)