Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Choszczno ulice: Księdza Prałata Jana Abramskiego, 1 Maja, 2 Maja, 3 Maja, Artylerzystów, Bohaterów Warszawy, Brzechwy, Długosza, Energetyków, Fabryczna, Furstenwalde, Gałczyńskiego, Gorzowska, Kanałowa, Kardynała Wyszyńskiego, Kochanowskiego, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kraszewskiego, Majowa, Modrzewskiego, Nadbrzeżna, Norwida, Polna, Prusa, Reja, Reymonta, Roosevelta, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Stargardzka, Stawina, Szymborskiej, Tuwima, Wolności, Wolvegi, Wysoka, Wyspiańskiego, Zielna, Żeglarska, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOSZCZNO NA PLUS
-
1
Piotr Wierzba
319
(16,00%)
-
2
Magdalena Krajnik
13
(0,65%)
-
5
Paweł Stetkiewicz
27
(1,35%)
-
4
Natalia Olimpia Ochmańska
16
(0,80%)
-
3
Łukasz Czerniawski
28
(1,40%)
-
7
Jurand Bronisław Bieliński
10
(0,50%)
-
6
Natalia Szysz
16
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ CHOSZCZNO
-
2
Piotr Sobczak
95
(4,76%)
-
3
Michał Andrzejewski
53
(2,66%)
-
5
Patryk Robert Michalski
47
(2,36%)
-
1
Magdalena Monika Lisiak
110
(5,52%)
-
4
Beata Piechowiak
25
(1,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE - ODRODZENIE
-
1
Robert Adamczyk
299
(14,99%)
-
2
Anetta Maria Bikowska
316
(15,85%)
-
3
Tadeusz Zygmunt Szczepański
122
(6,12%)
-
4
Ilona Kozubska
130
(6,52%)
-
6
Dorota Teresa Kołodziejska
82
(4,11%)
-
7
Maciej Zadka
144
(7,22%)
-
5
Zbigniew Żółkiewicz
142
(7,12%)
Okręg 2
Choszczno ulice: Bolesława Chrobrego, Lipcowa, Mickiewicza, Mur Południowy, Niedziałkowskiego, Obrońców Westerplatte, Piastowska, Plac Jana Pawła II, Promenada, Rybacka, Rycerska, Rynek, Skłodowskiej-Curie, Władysława Jagiełły, Wybickiego, Wyzwolenia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOSZCZNO NA PLUS
-
1
Bartłomiej Woś
72
(3,52%)
-
2
Marzena Katarzyna Głowińska
35
(1,71%)
-
3
Łukasz Malec
24
(1,17%)
-
7
Bartosz Raczyński
10
(0,49%)
-
4
Maja Kawka
22
(1,07%)
-
6
Bogumiła Nowakowska
15
(0,73%)
-
5
Patryk Czerniawski
21
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ CHOSZCZNO
-
1
Teresa Kasior
510
(24,90%)
-
2
Andrzej Korzeniewski
223
(10,89%)
-
3
Karol Kaszak
54
(2,64%)
-
4
Wiesława Sobczak
24
(1,17%)
-
5
Jan Maciej Pietkiewicz
45
(2,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE - ODRODZENIE
-
2
Jerzy Gumuliński
176
(8,59%)
-
1
Wojciech Sierakowski
170
(8,30%)
-
3
Bogusław Znaczko
48
(2,34%)
-
6
Ewa Jabłońska
238
(11,62%)
-
5
Ewa Watkowska
113
(5,52%)
-
7
Sławomir Mirosław Giziński
155
(7,57%)
-
4
Dorota Honorata Iskierska
93
(4,54%)
Okręg 3
Choszczno ulice: Akacjowa, Bociania, Brzozowa, Bukowa, Chopina, Czarnieckiego, Dąbrowskiej, Drawieńska, Fredry, Grunwaldzka, Jagodowa, Jana III Sobieskiego, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jodłowa, Kalinowa, Klonowa, Komunalna, Kossaka, Kościuszki, Kożedo, Krótka, Leszczynowa, Łąkowa, Magnoliowa, Malczewskiego, Malinowa, Matejki, Matejkowy Zakątek, Miodowa, Ogrodowa, Osiedle Północne, Piaskowa, Plac Witosa, Pogodna, Poziomkowa, Słonecznikowa, Sportowa, Staszica, Sucharskiego, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOSZCZNO NA PLUS
-
3
Jolanta Grabowska
88
(4,19%)
-
1
Jakub Pialik
171
(8,14%)
-
2
Krystian Szczyż
76
(3,62%)
-
4
Piotr Cieślak
33
(1,57%)
-
6
Damian Malec
37
(1,76%)
-
5
Renata Gmerek
3
(0,14%)
-
7
Agnieszka Magdalena Gonera
24
(1,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ CHOSZCZNO
-
2
Mateusz Rytel
68
(3,24%)
-
1
Marzena Magdalena Kiejrys
169
(8,05%)
-
4
Marzena Beata Stefańska
36
(1,71%)
-
5
Wojciech Andrzej Pietkiewicz
115
(5,48%)
-
3
Ewa Kawka
51
(2,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE - ODRODZENIE
-
6
Beata Wójcik
82
(3,90%)
-
1
Stefan Szemlij
499
(23,76%)
-
2
Andrzej Jerzy Zakrzewski
226
(10,76%)
-
3
Małgorzata Aneta Majewska
128
(6,10%)
-
4
Waldemar Mężykowski
70
(3,33%)
-
7
Michał Ostraszewski
191
(9,10%)
-
5
Aleksandra Pierzak
33
(1,57%)
Okręg 4
Sołectwa: Gleźno, Kołki (Krzowiec), Koplin (Stawin, Rudniki, Wysokie, Płoki, Gostyczyn), Korytowo (Golcza), Piasecznik, Radaczewo, Raduń, Rzecko (Rzeczki, Łaszewo), Sławęcin, Smoleń (Baczyn), Stary Klukom (Sulechówek), Stradzewo, Sulino (Pakość, Czernice, Bonin, Oraczewice), Suliszewo (Brzostno), Wardyń (Chełpa), Zamęcin, Zwierzyn (Nowe Żeńsko), Witoszyn (Radlice, Roztocze, Sułowo)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOSZCZNO NA PLUS
-
3
Magdalena Pieśkiewicz
31
(1,32%)
-
1
Anna Marta Solarz
100
(4,26%)
-
5
Irena Piątek
161
(6,85%)
-
2
Krzysztof Bocian
47
(2,00%)
-
4
Bartosz Apanasowicz
13
(0,55%)
-
6
Paweł Mateusz Jabłoński
35
(1,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ CHOSZCZNO
-
5
Daniel Winnicki
114
(4,85%)
-
2
Lucyna Grażyna Pakuła
45
(1,91%)
-
3
Diana Szczublewska
53
(2,26%)
-
1
Sylwester Sebastian Stefański
301
(12,81%)
-
4
Elżbieta Teresa Łobacz
24
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE - ODRODZENIE
-
1
Bogusław Ireneusz Szymański
396
(16,85%)
-
2
Krzysztof Połomski
159
(6,77%)
-
3
Jerzy Miładowski
258
(10,98%)
-
5
Kazimierz Władysław Czapiewski
170
(7,23%)
-
4
Teresa Irena Pawłowska
76
(3,23%)
-
7
Hanna Elżbieta Lisińska-Kidula
90
(3,83%)
-
8
Mirosław Czukiewski
125
(5,32%)
-
6
Wiesława Świtaj
152
(6,47%)