Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Goniądz-ulice: Bednarska, Demokratyczna, Kwiatowa, Nowy Świat, Ogrodowa, Różana, Rybacka , Słoneczna, Słowackiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Kazimierz Piotr Rutkowski
38
(18,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
19
Maria Niemotko
54
(26,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD MIASTA I GMINY GONIĄDZ
-
18
Marcin Potocki
69
(33,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY GONIĄDZ
-
17
Wojciech Bielawski
45
(21,84%)
Okręg 2
Miasto Goniądz : ulice: Dolistowska, Gęsia, Grodzieńska, Jadźwingowska, Jagiellońska, Nadbiebrzańska, Polna, Sadowa, Spółdzielcza, Świętej Rozalii, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Jarosław Dzięgielewski
30
(21,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
19
Lucyna Pawelska
49
(35,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD MIASTA I GMINY GONIĄDZ
-
18
Grzegorz Antoni Kosakowski
21
(15,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY MIASTA I GMINY GONIĄDZ
-
16
Jerzy Grzegorz Wróblewski
10
(7,25%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sławomir Antoni Moczydłowski
28
(20,29%)
Okręg 3
Miasto Goniądz; ulice: Kąpielowa, Kościuszki 1 - 24B , nieparzyste: 27 - 37, oraz numery 36 - 72, Majora Węgielnego, Plac 11 Listopada, Stary Rynek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Harasiuk
61
(32,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
19
Waldemar Wierzbicki
67
(35,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY MIASTA I GMINY GONIĄDZ
-
16
Bolesław Andrzej Wysocki
61
(32,28%)
Okręg 4
Miasto Goniądz: ulice: Kościuszki parzyste: 26 - 34B
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Zajkowski
39
(22,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
19
Andrzej Budny
33
(19,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY GONIĄDZ
-
17
Halina Kaczyńska
15
(8,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY MIASTA I GMINY GONIĄDZ
-
16
Andrzej Pawełkowski
86
(49,71%)
Okręg 5
Miasto Goniądz: ulice: Konstytucji 3 Maja, Mickiewicza, Mostowa, Piotra z Goniądza, Podgórna, Społeczna, Szpitalna, Wincentego Witosa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jarosław Marcin Kłubowicz
39
(24,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
19
Henryk Kościuch
53
(32,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD MIASTA I GMINY GONIĄDZ
-
18
Jerzy Stanisław Wysocki
20
(12,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY GONIĄDZ
-
17
Celina Marianna Konopko
50
(30,86%)
Okręg 6
Sołectwa: Łazy, Szafranki Wojtówstwo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ryszard Wejs
17
(14,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
19
Wioletta Markowska
46
(39,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY GONIĄDZ
-
17
Grzegorz Szklanko
49
(41,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY MIASTA I GMINY GONIĄDZ
-
16
Maria Dorota Stypułkowska
5
(4,27%)
Okręg 7
Sołectwa : Dawidowizna, Doły, Mierkienniki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Świerzbińska
14
(11,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
19
Eugeniusz Szklanko
11
(9,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD MIASTA I GMINY GONIĄDZ
-
18
Tomasz Jędrzejczak
59
(48,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY MIASTA I GMINY GONIĄDZ
-
16
Piotr Uścinowicz
38
(31,15%)
Okręg 8
Sołectwa : Klewianka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mateusz Przekop
31
(23,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
19
Marek Bykowski
12
(9,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY GONIĄDZ
-
17
Artur Wasilewski
57
(43,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY MIASTA I GMINY GONIĄDZ
-
16
Leon Kolenda
30
(23,08%)
Okręg 9
Sołectwa : Białosuknia, Piwowary
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
19
Michał Potocki
44
(23,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY GONIĄDZ
-
17
Mirosław Sokołowski
90
(48,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY MIASTA I GMINY GONIĄDZ
-
16
Dariusz Burzyński
50
(27,17%)
Okręg 10
Smogorówka Dolistowska, Wroceń
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Małgorzata Wroceńska
37
(31,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
19
Robert Dembowski
26
(21,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD MIASTA I GMINY GONIĄDZ
-
18
Franciszek Lewandowski
24
(20,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY GONIĄDZ
-
17
Wiesław Halicki
22
(18,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY MIASTA I GMINY GONIĄDZ
-
16
Elżbieta Kulikowska
10
(8,40%)
Okręg 11
Sołectwa : Krzecze, Smogorówka Goniądzka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
19
Waldemar Konaszewski
24
(20,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD MIASTA I GMINY GONIĄDZ
-
18
Jerzy Jarocki
57
(48,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY GONIĄDZ
-
17
Marcin Kosakowski
25
(21,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY MIASTA I GMINY GONIĄDZ
-
16
Krzysztof Dembowski
11
(9,40%)
Okręg 12
Sołectwa : Budne, Osowiec-Twierdza, Płochowo, Wólka Piaseczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Skubich
31
(20,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
19
Bogdan Dworakowski
13
(8,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD MIASTA I GMINY GONIĄDZ
-
18
Piotr Gabriel Haffke
68
(45,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY GONIĄDZ
-
17
Tomasz Wojtkielewicz
38
(25,33%)
Okręg 13
Sołectwa : Osowiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Radosław Zyskowski
34
(23,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
19
Grzegorz Witkowski
21
(14,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY MIASTA I GMINY GONIĄDZ
-
16
Marcin Chyc
87
(61,27%)
Okręg 14
Sołectwa: Downary, Downary Plac, Olszowa Droga, Owieczki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Bagiński
43
(28,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
19
Marianna Magnuszewska
27
(17,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD MIASTA I GMINY GONIĄDZ
-
18
Henryk Dzięgielewski
64
(41,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMINY GONIĄDZ
-
17
Sławomir Bratkowski
19
(12,42%)
Okręg 15
Sołectwa : Kramkówka Duża, Kramkówka Mała, Uścianek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
19
Jarosław Jerzy Borawski
59
(39,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD MIASTA I GMINY GONIĄDZ
-
18
Marcin Matyszewski
89
(60,14%)