Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Zachodnia granica dzielnicy, ul. Królów Polskich, ul. Magnacka, ul. Zaczarowanej Dorożki, ul. Władysława Hermana, ul. Warszawska, ul. Mariana Keniga, ul. Zagłoby (bez nr. 1, 3, 5, 7), ul. Orląt Lwowskich, trakcja kolejowa
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Aneta Wachnicka
1 016
(17,90%)
-
7
Grzegorz Sylwester Wójcik
61
(1,07%)
-
2
Zbigniew Tadeusz Żak
142
(2,50%)
-
3
Jacek Lesiak
151
(2,66%)
-
4
Martyna Anna Pietrosińska
114
(2,01%)
-
5
Kamil Marek Lipski
58
(1,02%)
-
6
Czesława Maria Tymińska
61
(1,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
5
Adam Piotr Macerszmidt
4
(0,07%)
-
1
Mikołaj Bendyk
59
(1,04%)
-
2
Anna Kublik - Biedermann
34
(0,60%)
-
3
Paweł Andrzej Łukasiewicz
10
(0,18%)
-
4
Anna Danuta Pawlaczyk
19
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE W URSUSIE
-
4
Jerzy Wojciech Domżalski
162
(2,85%)
-
1
Wanda Kopcińska
552
(9,73%)
-
5
Artur Marek Fiks
52
(0,92%)
-
2
Dariusz Jan Kraśniewicz
383
(6,75%)
-
3
Katarzyna Winek
239
(4,21%)
-
6
Jolanta Maria Oracka
54
(0,95%)
-
7
Paweł Bohdan Smoliński
104
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Waldemar Jerzy Broczek
20
(0,35%)
-
7
Teresa Jadwiga Dejneko
13
(0,23%)
-
1
Rafał Patryk Włodarczyk
215
(3,79%)
-
2
Mateusz Rogaczewski
50
(0,88%)
-
6
Sławomir Szczypiński
16
(0,28%)
-
3
Alicja Krystyna Szostek
44
(0,78%)
-
5
Barbara Dorota Hejduk
15
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Ryszard Puchalski
694
(12,23%)
-
3
Włodzimierz Stanisław Firek
121
(2,13%)
-
5
Urszula Liszewska
224
(3,95%)
-
2
Marek Mucha
564
(9,94%)
-
7
Ewa Krasoń
133
(2,34%)
-
4
Katarzyna Śledziewska
178
(3,14%)
-
6
Dariusz Stępień
113
(1,99%)
Okręg 2
Zachodnia granica dzielnicy, północna granica dzielnicy, wschodnia granica dzielnicy, trakcja kolejowa-ul. Zagłoby nr. nieparzyste od 1 do 7, ul. Mariana Keniga ul. Władysława Hermana, ul. Zaczarowanej Dorożki, ul. Magnacka, ul. Warszawska
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Maciej Rafał Jakaczyński
586
(9,79%)
-
2
Małgorzata Chmielewska
563
(9,41%)
-
3
Artur Górski
131
(2,19%)
-
4
Alina Stefanoviciute
63
(1,05%)
-
6
Grzegorz Krzysztof Śnioch
9
(0,15%)
-
5
Małgorzata Downarowicz
156
(2,61%)
-
7
Kacper Sebastian Lawera
58
(0,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
2
Agnieszka Butkiewicz
41
(0,69%)
-
1
Mirosław Janusz Doliński
63
(1,05%)
-
6
Anna Maria Kmiecicka
14
(0,23%)
-
5
Grzegorz Krystian Białczak
6
(0,10%)
-
4
Magdalena Maria Gołębiowska
25
(0,42%)
-
3
Michał Jan Sikorski
18
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE W URSUSIE
-
7
Anna Kałużna
407
(6,80%)
-
4
Anna Maria Klepacka
236
(3,94%)
-
1
Adam Chmielewski
451
(7,54%)
-
5
Jan Czarnecki
155
(2,59%)
-
3
Grzegorz Leszek Bartosiński
340
(5,68%)
-
6
Sebastian Łukasz Rychliński
93
(1,55%)
-
2
Irena Anna Jarzębak
280
(4,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Patryk Dominik Papiernik
49
(0,82%)
-
1
Jolanta Małgorzata Dąbek
123
(2,06%)
-
2
Klaudia Maria Piotrowska
25
(0,42%)
-
5
Tomasz Jerzy Kościelny
22
(0,37%)
-
7
Magdalena Gąsiorowska
67
(1,12%)
-
6
Artur Jarosław Busz
22
(0,37%)
-
3
Maciej Karczewski
48
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Zofia Gościcka
70
(1,17%)
-
3
Genowefa Jóźwik
219
(3,66%)
-
1
Stanisław Jasiński
668
(11,16%)
-
5
Jan Mazurkiewicz
108
(1,80%)
-
2
Krzysztof Marek Górski
284
(4,75%)
-
7
Urszula Łucja Bodych
485
(8,10%)
-
6
Damian Sebastian Mądry
99
(1,65%)
Okręg 3
Wschodnia granica dzielnicy, południowa granica dzielnicy, ul. Starodęby, ul. Skoroszewska nr nieparzyste, ul. Skoroszewska 2 i 4, ul. Władysława Hassa, ul. Tomcia Palucha, ul. Jacka i Agatki, ul. Bernarda Wapowskiego, ul. Kazimierza Pużaka, ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego, trakcja kolejowa.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Robert Rafał Faliszewski
365
(4,24%)
-
6
Beata Kasprzak
195
(2,26%)
-
1
Kazimierz Szczepan Markowski
871
(10,11%)
-
5
Adam Feliks Sadowski
73
(0,85%)
-
4
Dawid Kacprzyk
664
(7,71%)
-
2
Maria Małgorzata Miszkiewicz
491
(5,70%)
-
8
Karolina Obarzanek
169
(1,96%)
-
3
Tomasz Prokop
302
(3,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
2
Kamil Janusz Butkiewicz
14
(0,16%)
-
5
Marcin Lewandowski
23
(0,27%)
-
1
Michał Maria Szmagaj
154
(1,79%)
-
3
Zuzanna Anna Sikorska - Lewandowska
43
(0,50%)
-
4
Dagmara Agnieszka Nosowska
44
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE W URSUSIE
-
1
Wiesław Krzemień
1 251
(14,53%)
-
2
Anna Hanna Lewandowska
440
(5,11%)
-
4
Wojciech Jacek Skorupski
140
(1,63%)
-
8
Krzysztof Cegiełka
229
(2,66%)
-
7
Agnieszka Gajewska
157
(1,82%)
-
9
Izabela Gromek
166
(1,93%)
-
5
Wioletta Joanna Kopacz
82
(0,95%)
-
6
Mariusz Marcin Pięta
71
(0,82%)
-
3
Piotr Igor Adamus
250
(2,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Waldemar Piotr Szuplewski
288
(3,34%)
-
3
Magdalena Paulina Tacikowska
81
(0,94%)
-
2
Mikołaj Igor Wojciechowski
45
(0,52%)
-
7
Zuzanna Emilia Chrupek
24
(0,28%)
-
6
Monika Widawska
44
(0,51%)
-
5
Dariusz Dyszkiewicz
13
(0,15%)
-
4
Barbara Haponiuk
69
(0,80%)
-
9
Dariusz Tadeusz Nejmanowski
48
(0,56%)
-
8
Weronika Łapo
14
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Danuta Małgorzata Gołąb
104
(1,21%)
-
9
Tomasz Kozłowski
154
(1,79%)
-
2
Ryszard Leon Rogal
439
(5,10%)
-
1
Łukasz Krzysztof Nejman
581
(6,75%)
-
4
Justyna Krzemień
159
(1,85%)
-
3
Emilia Piotrowska
230
(2,67%)
-
5
Marcin Jacek Wieloch
49
(0,57%)
-
6
Milena Magdalena Pawlak-Smoleń
28
(0,33%)
-
7
Teresa Andrzejewska
47
(0,55%)
Okręg 4
Wschodnia strona ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego, ul. Kazimierza Pużaka, ul. Bernarda Wapowskiego, ul. Jacka i Agatki, ul. Tomcia Palucha, ul. Skoroszewska numery parzyste, ul. Skoroszewska: 5, 5A, 5C, ul. Starodęby, południowa granica dzielnicy, zachodnia granica dzielnicy, trakcja kolejowa.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Marianna Teresa Jaguścik
529
(6,66%)
-
3
Piotr Wolski
209
(2,63%)
-
7
Tadeusz Rosiński
56
(0,71%)
-
5
Wanda Teresa Sadowska
208
(2,62%)
-
1
Dariusz Pastor
1 108
(13,96%)
-
4
Anna Krystyna Kowalczyk
383
(4,82%)
-
6
Marek Jerzy Szymul
39
(0,49%)
-
8
Witold Popiel
91
(1,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
3
Karolina Białczak
54
(0,68%)
-
4
Jakub Maleszewski
25
(0,31%)
-
2
Łukasz Krzysztof Gronowski
83
(1,05%)
-
1
Karol Olaf Bąkowski
104
(1,31%)
-
5
Anna Izabela Kraus
42
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE W URSUSIE
-
1
Paweł Piotr Dilis
786
(9,90%)
-
2
Kazimierz Sternik
677
(8,53%)
-
6
Bolesław Staniszewski
101
(1,27%)
-
4
Iwona Bogumiła Olejarczyk
206
(2,59%)
-
3
Tomasz Zbigniew Dąbrowski
252
(3,17%)
-
8
Agnieszka Elżbieta Kołaczek
227
(2,86%)
-
5
Barbara Krystyna Wikalińska
149
(1,88%)
-
7
Bożena Iwaniukowicz
117
(1,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Paweł Teofil Wysocki
170
(2,14%)
-
3
Dariusz Sylwester Chrupek
32
(0,40%)
-
5
Szymon Piotr Zeman
29
(0,37%)
-
2
Monika Karczewska
64
(0,81%)
-
4
Agnieszka Chylińska
106
(1,34%)
-
7
Maciej Nezdropa
16
(0,20%)
-
6
Karolina Helena Winiarska
16
(0,20%)
-
8
Gabriela Zofia Mandla-Tucholska
65
(0,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Bożena Ewa Waśkiewicz
96
(1,21%)
-
2
Katarzyna Urszula Horn
240
(3,02%)
-
1
Dariusz Sławomir Grylak
1 018
(12,82%)
-
4
Paweł Roman Smereczyński
107
(1,35%)
-
7
Zbigniew Arak
57
(0,72%)
-
5
Grażyna Renata Chodorowicz
98
(1,23%)
-
8
Bartłomiej Paweł Nersewicz
117
(1,47%)
-
3
Michał Krzysztof Osiński
262
(3,30%)