Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Piekary, Sołectwo Michałówka, Część Sołectwa Piątek obejmująca ulice:-ul. Bitwy nad Bzurą,-ul. Kutnowska od nr 40 do nr 100,-ul. Polna.
Pokaż więcej
Piotr Paweł Kalusiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
130
(61,32%)
Waldemar Borczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(38,68%)
Okręg 2
Część Sołectwa Piątek obejmująca ulice:-ul. Belwederska,-ul. Kutnowska od nr 1 do nr 39,-ul. Łęczycka,-ul. Nowy Świat,-ul. Rynek,-ul. Szpitalna.
Pokaż więcej
Agnieszka Klaudyna Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(43,72%)
Dawid Jagiełło
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(24,04%)
Mirosław Żurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO
59
(32,24%)
Okręg 3
Część Sołectwa Piątek obejmująca ulice:-ul. Błonie,-ul. Jana Pawła II,-ul. Kościelna,-ul. Łowicka,-ul. Nadrzeczna,-ul. Pokrzywna,-- ul. Senatorska,-ul. Strażacka,-ul. Sułkowska,-ul. Szkolna,-ul. Zgierska.
Pokaż więcej
Daniel Zbigniew Gorący
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
126
(65,97%)
Aneta Barbara Wasiak-Borowiecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(18,32%)
Joanna Karolina Tadeusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO
30
(15,71%)
Okręg 4
Część Sołectwa Piątek obejmująca ulice:-ul. Konarskiego od nr 1 do nr 22,-ul. Konarskiego (bloki): od nr 24, 24A, 26A,-ul. Literacka.
Pokaż więcej
Tomasz Zbigniew Brzozek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(55,03%)
Dominik Tomasz Pasterski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO
85
(44,97%)
Okręg 5
Część Sołectwa Piątek obejmująca ulice:-ul. Konarskiego (bloki): od nr 26, 28, 28A, ul. Stodolniana.
Pokaż więcej
Tomasz Kucharczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
123
(66,49%)
Katarzyna Anna Barylska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(33,51%)
Okręg 6
Sołectwo: Balków.
Pokaż więcej
Kamil Florczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(38,20%)
Grażyna Maria Grzelak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO
55
(30,90%)
Daniel Sylwester Jaworski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA JAWORSKIEGO
55
(30,90%)
Okręg 7
Sołectwo: Goślub, obejmujące miejscowości: Goślub, Goślub – Osada. Sołectwo: Janowice obejmujące miejscowości : Janowice, Janówek .
Pokaż więcej
Nina Zofia Grzelak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(33,91%)
Dariusz Franciszek Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO
115
(66,09%)
Okręg 8
Sołectwo: Górki Pęcławskie, Sołectwo: Janków-Orądki obejmujące miejscowości: Janków, Orądki, Sołectwo: Pęcławice obejmujące miejscowości : Pęcławice, Pęcławice-Parcele, Sołectwo: Rogaszyn, Sołectwo: Włostowice, Sołectwo: Włostowice-Parcele.
Pokaż więcej
Karol Jan Miszczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(43,05%)
Urszula Kacperska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO
127
(56,95%)
Okręg 9
Sołectwo: Bielice-Broników obejmujące miejscowości: Bielice, Broników, Sołectwo: Łęka, Sołectwo: Orenice.
Pokaż więcej
Anna Adriana Matusiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
105
(57,38%)
Agnieszka Kacprzak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(18,03%)
Mariusz Jan Kotus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO
45
(24,59%)
Okręg 10
Sołectwo: Jasionna, Sołectwo: Piaski-Leżajna obejmujące miejscowości; Stare Piaski, Leżajna, Sołectwo: Sułkowice Drugie, Sołectwo: Sułkowice Pierwsze.
Pokaż więcej
Wiesław Biernaciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
54
(31,95%)
Marek Wojciech Borecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(31,36%)
Monika Matusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO
62
(36,69%)
Okręg 11
Sołectwo: Krzyszkowice, Sołectwo: Konarzew obejmujące miejscowości: Konarzew, Błonie, Sołectwo: Witów.
Pokaż więcej
Robert Marcin Piaskowiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(26,00%)
Teresa Sokół
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(30,00%)
Paweł Wincenty Budner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO
88
(44,00%)
Okręg 12
Sołectwo: Pokrzywnica obejmujące miejscowości: Pokrzywnica, Młynów.
Pokaż więcej
Ewa Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(25,58%)
Małgorzata Gabryelczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO
128
(74,42%)
Okręg 13
Sołectwo: Górki Łubnickie, Sołectwo: Łubnica, Sołectwo: Mchowice, Sołectwo: Żabokrzeki.
Pokaż więcej
Bogdan Stanisław Skowron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
35
(31,25%)
Tomasz Błachowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(29,46%)
Michał Artur Frankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO
44
(39,29%)
Okręg 14
Sołectwo: Boguszyce, Sołectwo: Czerników, Sołectwo: Mysłówka.
Pokaż więcej
Katarzyna Jolanta Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE FORUM SAMORZĄDOWE - POKOLENIA
68
(38,20%)
Waldemar Włodzimierz Krysiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(46,07%)
Daniel Piotr Wójcik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
11
(6,18%)
Małgorzata Czekalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO
17
(9,55%)
Okręg 15
Sołectwo: Sypin-Borowiec obejmujące miejscowości : Sypin, Borowiec, Sołectwo: Śladków Podleśny, Sołectwo: Śladków Rozlazły.
Pokaż więcej
Paulina Sylwia Hync
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(47,33%)
Paweł Piotr Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LISIECKIEGO
79
(52,67%)