Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dudki, Florków, Kolonia Wierzchowisko, Lubojna, Pasieka, Tylin
Pokaż więcej
Małgorzata Elżbieta Szulc
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
120
(18,99%)
Sebastian Zbigniew Kazik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WROŃSKIEJ „RAZEM DLA GMINY MYKANÓW”
11
(1,74%)
Grzegorz Andrzej Tabinowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
49
(7,75%)
Janusz Mariusz Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
111
(17,56%)
Marcin Szczepan Halkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPARTYJNI W GMINIE MYKANÓW”
169
(26,74%)
Wojciech Janusz Młynek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
172
(27,22%)
Okręg 2
Wiesław Lisowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(14,07%)
Jakub Piotr Frydrych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WROŃSKIEJ „RAZEM DLA GMINY MYKANÓW”
6
(1,16%)
Adrian Przemysław Skoczylas
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
17
(3,28%)
Weronika Kuś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNO
4
(0,77%)
Jacek Marek Sówka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
176
(33,91%)
Patryk Adam Kubat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRYKA KUBATA
80
(15,41%)
Agnieszka Krystyna Siwiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI SIWIAK
163
(31,41%)
Okręg 3
Antoniów, Wola Hankowska, Wola Kiedrzyńska
Pokaż więcej
Anna Maria Dziewior
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(25,85%)
Longina Beata Wala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WROŃSKIEJ „RAZEM DLA GMINY MYKANÓW”
2
(0,52%)
Magdalena Anna Kierat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
104
(27,15%)
Michał Jan Musiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNO
12
(3,13%)
Agnieszka Iwona Zyskowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI ZYSKOWSKIEJ RAZEM DLA GMINY MYKANÓW
68
(17,75%)
Anna Maria Chojnowska-Leśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
16
(4,18%)
Stanisław Marek Helm
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(21,41%)
Okręg 4
Cykarzew Północny, Cykarzew Północny Stacja
Pokaż więcej
Dawid Eugeniusz Sójka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(15,76%)
Adam Tomasz Leśnikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WROŃSKIEJ „RAZEM DLA GMINY MYKANÓW”
14
(3,29%)
Artur Kotynia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA KOTYNI
138
(32,47%)
Władysław Andrzej Tyfel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
100
(23,53%)
Aneta Ewa Klimczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
106
(24,94%)
Okręg 5
Grabówka, Stary Cykarzew, Stary Cykarzew POM
Pokaż więcej
Piotr Paweł Szczepanik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(9,37%)
Jolanta Sylwia Ślęzak-Sieradzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WROŃSKIEJ „RAZEM DLA GMINY MYKANÓW”
1
(0,23%)
Waldemar Edward Łyko
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
26
(6,09%)
Kamil Jakub Bawor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNO
66
(15,46%)
Waldemar Maciej Ścigała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA ŚCIGAŁY
77
(18,03%)
Marcin Józef Jędrasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
165
(38,64%)
Sławomir Kacper Czarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(12,18%)
Okręg 6
Adamów, Jamno, Nowy Broniszew, Osiny, Rusinów, Stary Broniszew
Pokaż więcej
Adrian Tomasz Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WROŃSKIEJ „RAZEM DLA GMINY MYKANÓW”
11
(2,21%)
Anita Magdalena Witczak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
47
(9,46%)
Krzysztof Józef Polewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNO
51
(10,26%)
Włodzimierz Eugeniusz Cichoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA CICHONIA
388
(78,07%)
Okręg 7
Jan Bogumił Dendek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
232
(61,21%)
Beata Jadwiga Deszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
147
(38,79%)
Okręg 8
Borowno Kolonia, Grabowa, Łochynia
Pokaż więcej
Michał Damian Kwapisz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
168
(30,66%)
Olga Edyta Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WROŃSKIEJ „RAZEM DLA GMINY MYKANÓW”
25
(4,56%)
Grzegorz Zdzisław Mucha
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
80
(14,60%)
Weronika Martyna Jakubczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNO
25
(4,56%)
Marek Powroźnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
166
(30,29%)
Laura Krawczyk-Spyra
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(15,33%)
Okręg 9
Włodzimierz Marian Rębiś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNO
183
(33,64%)
Stanisław Mieczysław Stefański
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
64
(11,76%)
Piotr Paweł Gonera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GONERA
297
(54,60%)
Okręg 10
Anna Jadwiga Kęsik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(32,97%)
Grzegorz Adam Seweryn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNO
110
(39,43%)
Marian Bińczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
77
(27,60%)
Okręg 11
Nowa Rybna, Przedkocin, Rybna
Pokaż więcej
Jarosław Sebastian Kubat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(24,16%)
Anna Maria Wrońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WROŃSKIEJ „RAZEM DLA GMINY MYKANÓW”
19
(5,34%)
Mateusz Kapitan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNO
73
(20,51%)
Marcin Wiesław Barciś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
178
(50,00%)
Okręg 12
Lubojenka, Radostków, Radostków Kolonia, Topolów
Pokaż więcej
Krzysztof Jan Sękowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
141
(18,70%)
Patrycja Anna Kowalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WROŃSKIEJ „RAZEM DLA GMINY MYKANÓW”
16
(2,12%)
Agnieszka Honorata Jaros
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNO
42
(5,57%)
Grzegorz Paweł Stanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
279
(37,00%)
Dariusz Stanisław Bajor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BAJORA
148
(19,63%)
Piotr Karol Merc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MERCA
128
(16,98%)
Okręg 13
Wierzchowisko
Pokaż więcej
Jerzy Michalak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
126
(18,48%)
Agnieszka Łapeta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY WROŃSKIEJ „RAZEM DLA GMINY MYKANÓW”
38
(5,57%)
Wojciech Grzegorz Krauze
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
142
(20,82%)
Dorota Maria Nabiałczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
227
(33,28%)
Jarosław Marian Żuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
149
(21,85%)
Okręg 14
Kuźnica Lechowa, Kuźnica Kiedrzyńska
Pokaż więcej
Rafał Sekret
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
66
(17,74%)
Artur Zbigniew Wasil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA KUŹNICKA
188
(50,54%)
Krzysztof Czesław Kokot
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
118
(31,72%)
Okręg 15
Lemańsk, Nowy Kocin, Stary Kocin
Pokaż więcej
Jarosław Antoni Migoń
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
219
(53,28%)
Jadwiga Anna Korzeniowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
15
(3,65%)
Przemysław Grzegorz Gradzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
117
(28,47%)
Tadeusz Rajmund Staniec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(14,60%)