Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Skępe ulice: Aleja Spacerowa, Azaliowa, Czeremchowa, Dobrzyńska, Dworska Góra, Jaśminowa, Kalinowa, Kościelna, Kujawska, Kwiatowa, Malinowa, Morelowa, Pomorska, Poprzeczna, Poziomkowa, Rybacka, Sportowa, Storczykowa, Strumykowa, Tulipanowa, Widok, Widokowa, Wiejska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GATYŃSKIEGO
-
14
Krzysztof Suchocki
95
(34,93%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sławomira Barbara Bylińska
85
(31,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WOJCIECHOWSKIEGO
-
15
Grzegorz Jan Skibicki
92
(33,82%)
Okręg 2
Skępe ulice: Bagienna, Cegielna, Krótka, Łąkowa, Mikołaja Kościeleckiego, Piaskowa, Płocka, Rynek, Sierpecka, Torfowa, Warszawska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GATYŃSKIEGO
-
14
Wojciech Budzyński
90
(36,14%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jarosław Gołębiewski
82
(32,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WOJCIECHOWSKIEGO
-
15
Grzegorz Czarnecki
77
(30,92%)
Okręg 3
Skępe ulice: Kasztanowa, Kolejowa, Komunalna, Ogrodnicza, Ogrodowa, Prosta, Przemysłowa, Spółdzielcza, Stolarska, Wiśniowa, Zabłotna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GATYŃSKIEGO
-
14
Marek Dąbrowski
33
(10,75%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marek Stanisław Pomirski
118
(38,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WOJCIECHOWSKIEGO
-
15
Ryszard Szewczyk
156
(50,81%)
Okręg 4
Skępe ulice: Al. 1 Maja, Jeziorna, Okopowa, Plażowa, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GATYŃSKIEGO
-
14
Aleksander Sapieha
32
(14,22%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Antoni Ryszard Budzyński
78
(34,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WOJCIECHOWSKIEGO
-
15
Roman Jacek Targański
115
(51,11%)
Okręg 5
Skępe ulice: Akacjowa, Dworcowa, Jarzębinowa, Klonowa, Lipowa, Topolowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GATYŃSKIEGO
-
14
Zdzisław Marian Małkiewicz
76
(25,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Beata Zofia Leśniewska
84
(27,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WOJCIECHOWSKIEGO
-
15
Janusz Kozłowski
142
(47,02%)
Okręg 6
Skępe ulice: Cicha, Grzybowa, Jasna, Krucza, Pszczela, Słoneczna, Spokojna, Świerkowa, Zachodnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GATYŃSKIEGO
-
14
Tomasz Zenon Krzyżanowski
65
(26,32%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Jolanta Kopaczewska
44
(17,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WOJCIECHOWSKIEGO
-
15
Jarosław Wiesław Kuźmiński
138
(55,87%)
Okręg 7
Skępe ulice: Brzozowa, Jodłowa, Klasztorna, Krokusowa, Leśna, Miodowa, Modrzewiowa, Polna, Rolna, Rypińska, Sosnowa, Wąska, Wrzosowa, Wymyślińska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GATYŃSKIEGO
-
14
Zbigniew Paradowski
55
(21,40%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zbigniew Dariusz Walewski
66
(25,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WOJCIECHOWSKIEGO
-
15
Andrzej Podlas
136
(52,92%)
Okręg 8
Sołectwo Żagno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GATYŃSKIEGO
-
14
Halina Ewa Kalinowska
80
(36,70%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marek Paweł Grąbczewski
34
(15,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WOJCIECHOWSKIEGO
-
15
Aleksandra Ruszkowska
104
(47,71%)
Okręg 9
Sołectwa: Wioska, Żuchowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GATYŃSKIEGO
-
14
Leszek Romankiewicz
20
(8,06%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Monika Szwajkowska
64
(25,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WOJCIECHOWSKIEGO
-
15
Marcin Mierzejewski
164
(66,13%)
Okręg 10
Sołectwa: Franciszkowo, Jarczewo, Lubówiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GATYŃSKIEGO
-
14
Gabryel Marek Janiszewski
41
(25,00%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Katarzyna Jesionowska
22
(13,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WOJCIECHOWSKIEGO
-
15
Maria Kuczmarska
101
(61,59%)
Okręg 11
Sołectwa: Łąkie, Sarnowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GATYŃSKIEGO
-
14
Barbara Matyjasik
100
(41,49%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wojciech Jerzy Belczyński
26
(10,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WOJCIECHOWSKIEGO
-
15
Benedykt Krupiński
115
(47,72%)
Okręg 12
Sołectwa: Likiec, Rumunki Skępskie, Szczekarzewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GATYŃSKIEGO
-
14
Joanna Olendrzyńska
38
(26,21%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Meller
57
(39,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WOJCIECHOWSKIEGO
-
15
Grzegorz Piotr Sekulski
50
(34,48%)
Okręg 13
Sołectwo Wólka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GATYŃSKIEGO
-
14
Bożena Barbara Szczytniewska
79
(29,37%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ewa Elwertowska
87
(32,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WOJCIECHOWSKIEGO
-
15
Maria Krymka
103
(38,29%)
Okręg 14
Sołectwa: Czermno, Moczadła
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GATYŃSKIEGO
-
14
Piotr Krzemiński
85
(42,71%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wiesława Miłkowska
11
(5,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WOJCIECHOWSKIEGO
-
15
Anna Iwona Sobocińska
103
(51,76%)
Okręg 15
Sołectwa: Boguchwała, Huta, Ławiczek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GATYŃSKIEGO
-
14
Justyna Składanowska
97
(58,08%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bożena Elżbieta Orszak
28
(16,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WOJCIECHOWSKIEGO
-
15
Barbara Skowrońska
42
(25,15%)