Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rejowiec Fabryczny

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Kanie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Konrad Maziarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    88 (52,69%)

    Mateusz Piróg

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    79 (47,31%)

    Okręg 2

    Wólka Kańska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Maziarczuk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    73 (66,97%)

    Zuzanna Kądziela

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    36 (33,03%)

    Okręg 3

    Wólka Kańska-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Waldemar Stanisław Wiśniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    51 (43,97%)

    Czesława Bzowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    65 (56,03%)

    Okręg 4

    Krasne od numeru 1 do numeru 52

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Słomiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Krasne od numeru 53 do numeru 140, Józefin, Zalesie Krasieńskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marzanna Rybińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    47 (40,52%)

    Marzenna Alina Jonik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OZONA

    69 (59,48%)

    Okręg 6

    Krzywowola

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Katarzyna Król

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    9 (9,28%)

    Urszula Petrykowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    23 (23,71%)

    Piotr Prokopiuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA PROKOPIUKA

    65 (67,01%)

    Okręg 7

    Pawłów z ulicami: Leśna, Boczna, Łączna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Rzepecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    61 (43,26%)

    Wiesław Dudek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ZIEMIA CHEŁMSKA "

    80 (56,74%)

    Okręg 8

    Pawłów z ulicami : Cmentarna, Kulikowa, Lubelska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Ozon

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OZONA

    62 (71,26%)

    Urszula Mariola Klin

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    25 (28,74%)

    Okręg 9

    Pawłów z ulicami: Szkolna, Pastownie, Kościelna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Józef Klin

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    58 (46,03%)

    Andrzej Krzysztof Grądkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ZIEMIA CHEŁMSKA "

    68 (53,97%)

    Okręg 10

    Gołąb

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Świderczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Liszno-Kolonia, Leszczanka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aneta Dorota Korzeniowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Liszno od numeru 1 do numeru 116, i od numeru 139 do numeru 144

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Zofia Łopaciuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    44 (26,51%)

    Beata Teresa Psuja

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    55 (33,13%)

    Kamil Kapeluszny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KAPELUSZNEGO

    67 (40,36%)

    Okręg 13

    Liszno od numeru 117 do numeru 138, Zalesie Kańskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Czesława Jóźwicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Toruń

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Woźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Kanie-Stacja

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Kosut

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    0 (0,00%)