Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Pątnówek, Bobrów.
Pokaż więcej
Zdzisław Kazimierz Musiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA STACHURY
84
(64,62%)
Robert Zbigniew Różycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(35,38%)
Okręg 2
Gniewomirowice, Goślinów.
Pokaż więcej
Krzysztof Krzyształowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA-WSPÓLNY DOM”
20
(7,02%)
Zenon Wysoczański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA STACHURY
174
(61,05%)
Sławomir Skoczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(22,81%)
Adam Marcel Szymula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INTEGRACJA
26
(9,12%)
Okręg 3
Jakuszów, Jezierzany.
Pokaż więcej
Józefa Zawisza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA-WSPÓLNY DOM”
108
(50,94%)
Stanisława Kobiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA STACHURY
104
(49,06%)
Okręg 4
Marta Luiza Pigulska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA STACHURY
188
(60,06%)
Marek Roman Kajda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(39,94%)
Okręg 5
Głuchowice , Kochlice.
Pokaż więcej
Artur Janusz Sokołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA STACHURY
105
(36,21%)
Artur Mikulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MIKULSKIEGO
185
(63,79%)
Okręg 6
Dobrzejów, Rzeszotary ul: Cegielniana, Kolejowa, Szkolna, Świerkowa, Nowa, Wiejska od nr 65 do 118.
Pokaż więcej
Sławomir Jan Basista
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA STACHURY
172
(74,14%)
Stawros Costas Peoglu
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(25,86%)
Okręg 7
Rzeszotary ul: Bukowa, Cyprysowa, Henryka Pobożnego, Legnicka, Leśna, Młyńska, Poziomkowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Słoneczna, Wiejska od nr 1 do 62.
Pokaż więcej
Tomir Cezar Różański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA STACHURY
93
(50,82%)
Agata Celina Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(49,18%)
Okręg 8
Miłkowice ul: Cmentarna, Gwiezdna, Kwiatowa, Rybacka, Stawowa, Wojska Polskiego od nr 2 do 46 (parzyste) i od nr 1 do 55 (nieparzyste), Południowa.
Pokaż więcej
Roman Władysław Michałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA-WSPÓLNY DOM”
5
(3,05%)
Magdalena Maria Zielewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(8,54%)
Aleksander Sławomir Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
58
(35,37%)
Tadeusz Gładysz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁKOWICE 2018
87
(53,05%)
Okręg 9
Miłkowice ul: Proletariacka.
Pokaż więcej
Daniel Stanisław Borek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA-WSPÓLNY DOM”
26
(15,85%)
Henryk Zegan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(12,20%)
Paweł Mandziara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
73
(44,51%)
Marian Szkutnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁKOWICE 2018
45
(27,44%)
Okręg 10
Miłkowice ul: Kolejowa, Parkowa, Strażacka, Przemysłowa, Wojska Polskiego od nr 59 do 105A (nieparzyste), nr 72.
Pokaż więcej
Jan Mandziara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA STACHURY
106
(67,95%)
Justyna Agnieszka Krawczyk-Bil
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(32,05%)
Okręg 11
Miłkowice ul: Kopernika, Słoneczna, Działkowa, Wojska Polskiego od nr 48 do 68 (parzyste).
Pokaż więcej
Sylwia Anna Matyszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA-WSPÓLNY DOM”
15
(8,82%)
Piotr Łukasz Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA STACHURY
114
(67,06%)
Piotr Krawczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(24,12%)
Okręg 12
Miłkowice ul: Konstytucji 3 - go Maja, Niedźwiedzicka, 11 Listopada, 15 Sierpnia, Radosna, Polna, 1 Maja, Zachodnia.
Pokaż więcej
Grzegorz Rutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA-WSPÓLNY DOM”
11
(6,55%)
Jacek Stefan Wielczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA STACHURY
67
(39,88%)
Jolanta Anna Szeszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MY WSZYSCY
90
(53,57%)
Okręg 13
Lipce, Ulesie od nr 1 do 27 i od nr 101 do 118A, Widokowa.
Pokaż więcej
Paweł Mariusz Kajpust
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA STACHURY
100
(68,97%)
Grzegorz Józef Bürger
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(31,03%)
Okręg 14
Ulesie od nr 28 do 100.
Pokaż więcej
Katarzyna Miller
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA-WSPÓLNY DOM”
16
(11,03%)
Katarzyna Paulina Józefowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA STACHURY
73
(50,34%)
Józef Dumkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(38,62%)
Okręg 15
Siedliska, Studnica.
Pokaż więcej
Tadeusz Marian Matyszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA-WSPÓLNY DOM”
40
(13,42%)
Grzegorz Radosław Balicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWIDA STACHURY
114
(38,26%)
Andrzej Marek Turczyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA TO MY WSZYSCY
144
(48,32%)