Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa Konstantynów, Wejsce
Pokaż więcej
Tadeusz Stanisław Trakul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W GMINIE KOCIERZEW POŁUDNIOWY
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwo Lipnice
Pokaż więcej
Piotr Lesiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(28,05%)
Sylwia Izabela Gładka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W GMINIE KOCIERZEW POŁUDNIOWY
59
(71,95%)
Okręg 3
Sołectwo Jeziorko
Pokaż więcej
Maciej Włodzimierz Kania
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(25,74%)
Mirosław Rafał Bieguszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W GMINIE KOCIERZEW POŁUDNIOWY
75
(74,26%)
Okręg 4
Sołectwo Kocierzew Północny
Pokaż więcej
Krystyna Plichta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(36,97%)
Andrzej Siekiera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W GMINIE KOCIERZEW POŁUDNIOWY
75
(63,03%)
Okręg 5
Sołectwo Kocierzew Południowy
Pokaż więcej
Agnieszka Michalak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
109
(54,50%)
Jolanta Barbara Kowalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W GMINIE KOCIERZEW POŁUDNIOWY
91
(45,50%)
Okręg 6
Sołectwo Osiek
Pokaż więcej
Aleksy Kosmala
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(51,66%)
Liliana Renata Marzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W GMINIE KOCIERZEW POŁUDNIOWY
73
(48,34%)
Okręg 7
Sołectwo Różyce
Pokaż więcej
Adam Bartłomiej Woliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(75,21%)
Błażej Oskar Urbański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W GMINIE KOCIERZEW POŁUDNIOWY
30
(24,79%)
Okręg 8
Sołectwo Różyce-Żurawieniec
Pokaż więcej
Grzegorz Kupiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(60,00%)
Janusz Staniszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W GMINIE KOCIERZEW POŁUDNIOWY
26
(40,00%)
Okręg 9
Sołectwa Lenartów i Wicie
Pokaż więcej
Jadwiga Wiesława Wróbel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(59,30%)
Józef Siekiera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W GMINIE KOCIERZEW POŁUDNIOWY
70
(40,70%)
Okręg 10
Sołectwa Gągolin Północny, Gągolin Zachodni
Pokaż więcej
Tadeusz Edward Łukawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(61,18%)
Wojciech Włodzimierz Łukawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W GMINIE KOCIERZEW POŁUDNIOWY
33
(38,82%)
Okręg 11
Sołectwo Gągolin Południowy
Pokaż więcej
Monika Kapusta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W GMINIE KOCIERZEW POŁUDNIOWY
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwo Boczki Chełmońskie
Pokaż więcej
Marek Janusz Borkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
108
(56,84%)
Mirosław Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W GMINIE KOCIERZEW POŁUDNIOWY
82
(43,16%)
Okręg 13
Sołectwa Sromów i Ostrowiec
Pokaż więcej
Wojciech Milczarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(52,50%)
Stanisław Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W GMINIE KOCIERZEW POŁUDNIOWY
38
(47,50%)
Okręg 14
Sołectwo Płaskocin
Pokaż więcej
Beata Gładka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(73,26%)
Waldemar Grzegorz Woliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W GMINIE KOCIERZEW POŁUDNIOWY
23
(26,74%)
Okręg 15
Sołectwo Łaguszew
Pokaż więcej
Józef Leszek Król
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(40,35%)
Henryk Gruziel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W GMINIE KOCIERZEW POŁUDNIOWY
68
(59,65%)