Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kołbiel

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Kołbiel ulice: Przemysłowa , Starowiejska, Parkowa, Nadrzeczna, Orzechowa , Jana Henryka Dąbrowskiego, Jana Kilińskiego, Krótka , Jana Józefa Zamoyskiego , Targowa, Franciszka Stefczyka, Słoneczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Magdalena Aneta Moczulska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    85 (36,48%)

    Jarosław Młynarczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    46 (19,74%)

    Marek Mateusz Trojanek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

    71 (30,47%)

    Magdalena Jaczorkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNY SAMORZĄD KOŁBIELI"

    31 (13,30%)

    Okręg 2

    Kołbiel ulice: Rynek, Tadeusza Kościuszki , Romualda Traugutta , Szkolna , Nauczycielska, Strażacka, Piaskowa, Akacjowa , 1 - go Maja , Spacerowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksandra Ostrowska-Żurawińska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    140 (47,14%)

    Stanisława Bogumiła Dunajska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    47 (15,82%)

    Przemysław Skrzypiec-Nowak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

    76 (25,59%)

    Maciej Henryk Białobrzewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNY SAMORZĄD KOŁBIELI"

    34 (11,45%)

    Okręg 3

    Kołbiel ulice: 30 - go Lipca, Leśna, Henryka Sienkiewicza, Polna , Myśliwska, Graniczna, Zygmunta Starego , Jana Pawła II, Armii Krajowej , Kawały , Dębowa , Spółdzielcza, 3 - go Maja, Żwirowa, Górna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Moczulski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    154 (41,29%)

    Waldemar Grzegorz Kloch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

    161 (43,16%)

    Sebastian Zychora

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNY SAMORZĄD KOŁBIELI"

    58 (15,55%)

    Okręg 4

    Gadka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Marek Szeląg

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    36 (18,37%)

    Paweł Fokt

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

    160 (81,63%)

    Okręg 5

    Chrząszczówka, Chrosna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Rosłoniec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    161 (61,69%)

    Mateusz Zduńczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    59 (22,61%)

    Rafał Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

    39 (14,94%)

    Mateusz Ciok

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNY SAMORZĄD KOŁBIELI"

    2 (0,77%)

    Okręg 6

    Kąty

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksander Adam Winek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    105 (35,71%)

    Robert Mazek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

    189 (64,29%)

    Okręg 7

    Lubice, Lubice II, Antoninek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Prasuła

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    98 (56,00%)

    Agata Milewska-Mazek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

    77 (44,00%)

    Okręg 8

    Człekówka, Karpiska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksandra Rokicka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    83 (29,12%)

    Beata Ćwiek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    202 (70,88%)

    Okręg 9

    Bocian, Nowa Wieś, Stara Wieś Druga, Gózd, Skorupy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Bogdański

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    114 (63,33%)

    Michał Retman

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOŁBIEL ZAWSZE PO DRODZE

    66 (36,67%)

    Okręg 10

    Sępochów, Siwianka, Dobrzyniec, Borków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Konrad Kurdej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    120 (43,17%)

    Krzysztof Czajka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

    91 (32,73%)

    Mariusz Grzegorz Kośmicki-Żórawski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOŁBIEL ZAWSZE PO DRODZE

    45 (16,19%)

    Arkadiusz Grzegorz Urbaniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNY SAMORZĄD KOŁBIELI"

    22 (7,91%)

    Okręg 11

    Rudzienko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Kozera

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

    108 (35,88%)

    Sławomir Rokicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNY SAMORZĄD KOŁBIELI"

    193 (64,12%)

    Okręg 12

    Rudno, Teresin, Oleksin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Alicja Janina Rybak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

    110 (41,20%)

    Marcin Grzegrzółka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOŁBIEL ZAWSZE PO DRODZE

    108 (40,45%)

    Jolanta Bogusława Szubińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNY SAMORZĄD KOŁBIELI"

    49 (18,35%)

    Okręg 13

    Głupianka, Podgórzno, Władzin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teresa Więsik-Wilczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

    106 (63,86%)

    Robert Grzegorz Biesiada

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNY SAMORZĄD KOŁBIELI"

    60 (36,14%)

    Okręg 14

    Sufczyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Daniel Sebastian Mazek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Radachówka, Wola Sufczyńska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Pacek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    55 (30,56%)

    Karol Krupa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA GMINA KOŁBIEL

    125 (69,44%)