Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Józefów nad Wisłą ulice: Górna, Krótka, Nowa, Opolska, Parkowa, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JÓZEFÓW NAD WISŁĄ
-
14
Andrzej Mirosław Twarowski
69
(28,75%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Józef Stojak
83
(34,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA WIEŚ
-
16
Marek Gąsior
65
(27,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zuzanna Ewa Różalska
23
(9,58%)
Okręg 2
Miasto Józefów nad Wisłą ulice: Cicha, Nadwiślańska, Partyzantów, Plac Wolności, Plażowa, Powstańców, Urzędowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JÓZEFÓW NAD WISŁĄ
-
14
Tomasz Sobczyk
38
(17,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
15
Adam Rędzia
53
(25,00%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marlena Piątek
38
(17,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA WIEŚ
-
16
Henryk Kazimierz Nowak
23
(10,85%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stefan Józef Socha
60
(28,30%)
Okręg 3
Sołectwa: Kolczyn, Wólka Kolczyńska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JÓZEFÓW NAD WISŁĄ
-
14
Tomasz Maria Kotowski
87
(38,50%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wojciech Adam Szast
67
(29,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA WIEŚ
-
16
Piotr Puzio
42
(18,58%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Karol Wójcicki
30
(13,27%)
Okręg 4
Sołectwa: Niesiołowice, Nietrzeba
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JÓZEFÓW NAD WISŁĄ
-
14
Mieczysław Chmiel
19
(9,79%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Kamil Gajewski
60
(30,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA WIEŚ
-
16
Krzysztof Krukowicz
30
(15,46%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Marek Kocon
53
(27,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA
-
17
Łukasz Sochaj
32
(16,49%)
Okręg 5
Sołectwo: Rybitwy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JÓZEFÓW NAD WISŁĄ
-
14
Robert Marek Fijałkowski
14
(8,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
15
Jerzy Jurak
56
(33,94%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Barbara Lidia Wiśniewska-Pastwa
44
(26,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA WIEŚ
-
16
Artur Piotr Nowak
16
(9,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Katarzyna Magdalena Grabek-Iskra
35
(21,21%)
Okręg 6
Sołectwa: Spławy-Graniczna, Studnisko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JÓZEFÓW NAD WISŁĄ
-
14
Stanisław Bartoś
54
(36,73%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Alicja Halina Superson
23
(15,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA WIEŚ
-
16
Ewelina Anna Lewandowska
70
(47,62%)
Okręg 7
Sołectwa: Chruślanki Mazanowskie, Chruślina-Kolonia, Owczarnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
15
Maria Kowalska
67
(38,95%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Andrysiak
61
(35,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Adam Oszust
44
(25,58%)
Okręg 8
Sołectwo: Chruślina
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
15
Mariusz Mikołajewicz
64
(41,29%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wioletta Agnieszka Kocoń
41
(26,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Brzuszek
50
(32,26%)
Okręg 9
Sołectwa: Stare Boiska, Ugory
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
15
Marek Łuszczak
106
(64,63%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Barbara Anna Gieraj
58
(35,37%)
Okręg 10
Sołectwa: Boiska-Kolonia, Miłoszówka, Pielgrzymka, Stasin, Stefanówka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
15
Kazimiera Wojtaszek
88
(40,18%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marek Węgrzyn
32
(14,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Konrad Dobrowolski
99
(45,21%)
Okręg 11
Sołectwa: Chruślanki Józefowskie, Idalin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JÓZEFÓW NAD WISŁĄ
-
14
Małgorzata Małys
47
(24,48%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zbigniew Krzysztof Wiciński
145
(75,52%)
Okręg 12
Sołectwa: Bór, Dębniak, Mariampol, Pocześle, Prawno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JÓZEFÓW NAD WISŁĄ
-
14
Paulina Górska
40
(17,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
15
Paweł Strawa
66
(28,82%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Irena Teresa Guściora
49
(21,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zofia Siudym
74
(32,31%)
Okręg 13
Sołectwo: Mazanów-Michałów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
15
Piotr Kazimierz Rączka
87
(65,91%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Stanisław Kojtych
21
(15,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA WIEŚ
-
16
Marianna Krystyna Suchorab
24
(18,18%)
Okręg 14
Sołectwa: Basonia, Nieszawa, Kolonia Nieszawa, Wałowice, Wałowice-Kolonia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JÓZEFÓW NAD WISŁĄ
-
14
Ewelina Baran
16
(8,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
15
Aneta Urszula Burda
77
(41,62%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dariusz Maciej Teresiński
92
(49,73%)
Okręg 15
Sołectwa: Kaliszany-Kolonia, Łopoczno-Stare Kaliszany
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JÓZEFÓW NAD WISŁĄ
-
14
Krzysztof Pastwa
69
(38,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
-
15
Wiesław Jerzy Jastrzębski
73
(41,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA WIEŚ
-
16
Waldemar Antoni Klocek
36
(20,22%)