Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Pasym

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo: Dybowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NASZA ZIEMIA PASYMSKA''

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Grzegorz Wanowicz
      66 (47,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA MIUSA - WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Justyna Katarzyna Konopka
      72 (52,17%)

    Okręg 2

    Sołectwa: Narajty, Dźwiersztyny, Jurgi

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NASZA ZIEMIA PASYMSKA''

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jolanta Augustowska
      120 (69,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA MIUSA - WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Ryszard Samoszenko
      53 (30,64%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Leleszki, Elganowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NASZA ZIEMIA PASYMSKA''

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Hanna Barbara Gryczka
      89 (57,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA MIUSA - WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Sebastian Żubrowski
      67 (42,95%)

    Okręg 4

    Grom nr: 97, 95, 94, 57, 59, 58, 58a, 59A, 56, 61, 102, 93, 55B, 55A, 47, 46, 44, 40, 54, 54a, 53, 51A, 51, 50, 52, 49B, 49A, 49, 48, 45, 43, 41, 42, 38A, 39, 38, 36, 37, 37A, 65, 64, 63, 62, 66, 67, 69, 68, 70, 71, 33, 31, 27, 32, 26, 91, 30, 28, 29, 108, 89, 90, 92, 25A, 25B, 34, 35, 25, 23, 38b, 39a, 68A, 92b, 92c, 92j, 52a, 52b.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NASZA ZIEMIA PASYMSKA''

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Bożena Kotkiewicz
      98 (87,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA MIUSA - WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Katarzyna Kowalska
      14 (12,50%)

    Okręg 5

    Grom nr: 101, 83, 86A, 86, 78A, 78a, 78, 84, 82A, 87, 88, 87A, 79, 80, 81A, 81, 82, 78B, 82b, 103, 96, 100, 99, 98, 76, 75, 74A, 74, 77, 73, 14b, 14c, 14d, 14A, 20, 8, 9, 6, 5A, 4, 5, 3, 2, 1, 72, 10, 11, 12, 13, 14, 14a, 15, 16, 17A, 17B, 17C, 18, 19, 22, 22A, 7.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NASZA ZIEMIA PASYMSKA''

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Andrzej Kozikowski
      84 (75,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA MIUSA - WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Lucyna Irena Turowska
      28 (25,00%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Tylkowo, Rutki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NASZA ZIEMIA PASYMSKA''

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Adam Zdzisław Kowalczyk
      176 (83,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA MIUSA - WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Zygmunt Markowski
      34 (16,19%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Krzywonoga, Michałki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NASZA ZIEMIA PASYMSKA''

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Bogusław Piotrowski
      96 (64,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA MIUSA - WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Paweł Żubrowski
      52 (35,14%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Grzegrzółki, Rusek Wielki, Siedliska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NASZA ZIEMIA PASYMSKA''

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Teresa Henryka Kowalska
      65 (36,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA MIUSA - WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Dariusz Woźniak
      60 (33,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA WIEŚ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Anna Barbara Dębek
      52 (29,38%)

    Okręg 9

    Pasym ulice: Dworcowa, Przejezdna, Jana Pawła II, Słoneczna, Olsztyńska, Sosnowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NASZA ZIEMIA PASYMSKA''

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Wiesław Kazimierz Nosowicz
      71 (48,97%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA MIUSA - WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Karol Arnold Tadaj
      74 (51,03%)

    Okręg 10

    Pasym ulice: Strażacka, Pocztowa, Spichrzowa, Tadeusza Kościuszki, Ks. Barczewskiego, Wypoczynkowa, Sportowa, Spacerowa, Tartaczna, Działkowa, Zamkowa, Basztowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NASZA ZIEMIA PASYMSKA''

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Michał Żuk
      72 (61,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA MIUSA - WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Leszek Kłodowski
      45 (38,46%)

    Okręg 11

    Pasym ulice: Kiepunki, Górna, Szczycieńska, Wyzwolenia, Sadowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NASZA ZIEMIA PASYMSKA''

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Roman Dariusz Sitko
      98 (71,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA MIUSA - WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Łukasz Woźniak
      40 (28,99%)

    Okręg 12

    Pasym ulice: Wojciecha Kętrzyńskiego, Warszawska, 1 - go Maja

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NASZA ZIEMIA PASYMSKA''

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Edyta Julia Adamczyk
      104 (58,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA MIUSA - WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Anna Gutowska
      73 (41,24%)

    Okręg 13

    Pasym ulice: Rynek, Krótka, Jedności Słowiańskiej, Ogrodowa, Rybacka, Tylna, Mikołaja Reja, Jeziorna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NASZA ZIEMIA PASYMSKA''

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Romuald Małkiewicz
      102 (64,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA MIUSA - WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jadwiga Łęczek
      56 (35,44%)

    Okręg 14

    Pasym ulice: Józefa Biernata, Melchiora Wańkowicza, Karola Małłka, Michała Kajki, Michała Zientary, Mazurska, Jerzego Burskiego, Seweryna Pieniężnego, Leśna, Cicha, Spokojna, Poprzeczna, Szkolna, Nauczycielska, Młodzieżowa, Prosta, Boczna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NASZA ZIEMIA PASYMSKA''

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Aleksander Waś
      161 (73,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA MIUSA - WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Agnieszka Rosa
      59 (26,82%)

    Okręg 15

    Pasym ulice: Polna, Żurawia, Jaskółcza, Bociania, Orla, Ostrów, Żeglarska, Łąkowa, Krucza, Łabędzia, Kormoranów, Czajki, Kwiatowa, Warmińska, Kalinowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Akacjowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NASZA ZIEMIA PASYMSKA''

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Michał Lenczewski
      135 (69,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA MIUSA - WSPÓLNIE DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Dorota Izabela Maćkiewicz
      60 (30,77%)