Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Leżajsk

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miejscowości: Przychojec, Stare Miasto, Rzuchów, Piskorowice, Chałupki Dębniańskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Agnieszka Majewska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    117 (6,31%)

    Urszula Dorota Żak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    98 (5,29%)

    Adam Władysław Hozer

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    248 (13,38%)

    Tadeusz Aleksander Tara

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    187 (10,09%)

    Teresa Kokoszka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    53 (2,86%)

    Łukasz Adam Płoszaj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    216 (11,65%)

    Zbigniew Matuszko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    293 (15,80%)

    Józef Walenty Nakonieczny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    163 (8,79%)

    Dominik Aleksander Ogryzek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    256 (13,81%)

    Kamila Małgorzata Matuszko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    1 (0,05%)

    Iwona Halina Beńko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    42 (2,27%)

    Małgorzata Dec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    180 (9,71%)

    Okręg 2

    Miejscowości: Wierzawice, Dębno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Franciszek Magiel

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    140 (7,31%)

    Anna Pokwapisz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    33 (1,72%)

    Zofia Staroń

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    106 (5,54%)

    Teresa Tołpa

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    152 (7,94%)

    Jan Majkut

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    71 (3,71%)

    Rafał Otton Kaliński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    177 (9,24%)

    Andrzej Czapla

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    314 (16,40%)

    Marzena Agnieszka Kuras

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    145 (7,57%)

    Mieczysław Antoni Gorzelnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    151 (7,89%)

    Mariola Bosak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    76 (3,97%)

    Kazimierz Krawiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    310 (16,19%)

    Tadeusz Jan Walania

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    173 (9,03%)

    Danuta Maria Babiś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    67 (3,50%)

    Okręg 3

    Miejscowości: Giedlarowa, Gwizdów, Biedaczów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Daź

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    131 (5,69%)

    Andrzej Świąder

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    236 (10,25%)

    Małgorzata Dziob

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    29 (1,26%)

    Dorota Daź

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    125 (5,43%)

    Edward Krzysztof Fleszar

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    100 (4,34%)

    Jadwiga Grabowy

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    71 (3,08%)

    Zofia Stanisława Dąbek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    560 (24,33%)

    Ewelina Agnieszka Niemczyk-Karakuła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    125 (5,43%)

    Joanna Świąder

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    21 (0,91%)

    Dariusz Zbigniew Mędrek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    252 (10,95%)

    Krzysztof Wiech

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    142 (6,17%)

    Łukasz Fleszar

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    430 (18,68%)

    Henryk Szkodziński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    80 (3,48%)

    Okręg 4

    Miejscowości: Brzóza Królewska, Hucisko, Maleniska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Kołodziej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    84 (3,93%)

    Stanisław Leśko

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    102 (4,77%)

    Anna Dec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    41 (1,92%)

    Anna Bielecka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    19 (0,89%)

    Piotr Turczyn

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    156 (7,30%)

    Alina Cebulak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    135 (6,32%)

    Zdzisław Szczęch

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    228 (10,67%)

    Zofia Woś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    129 (6,04%)

    Ewelina Cebula

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    70 (3,28%)

    Stanisław Jan Zygmunt

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    194 (9,08%)

    Zbigniew Jerzy Młynarski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    183 (8,56%)

    Wojciech Loryś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    360 (16,85%)

    Dominik Krzysztof Rup

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    404 (18,91%)

    Beata Grząśko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ RAZEM

    32 (1,50%)