Wylicytuj ekskluzywne drzwi drewniane firmy PARMAX,...

  Wylicytuj ekskluzywne drzwi drewniane firmy PARMAX, producenta drzwi wejściowych premium, i wesprzyj WOŚP!

  Materiał informacyjny

  Aktualizacja:

  Dziennik Polski 24

  Wylicytuj ekskluzywne drzwi drewniane firmy PARMAX, producenta drzwi wejściowych premium, i wesprzyj WOŚP!
  1/3
  przejdź do galerii

  Drzwi zewnętrzne to wizytówka każdego domu, a także jego pierwsze, najistotniejsze zabezpieczenie. Dlatego warto postawić na rozwiązania zapewniające najwyższą jakość, trwałość na lata i nowoczesne systemy zabezpieczające. Już dziś możesz znaleźć idealne drzwi dla Twojego domu i wesprzeć potrzebujących. Jak to zrobić? Weź udział w aukcji firmy PARMAX na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

  Firma PARMAX to producent drewnianych drzwi zewnętrznych z ponad 20 letnim doświadczeniem, wykorzystujący najnowocześniejsze technologie, ręczne wykończenie i łączenie elegancji z elementami współczesnego wzornictwa. Firma ta nie pozostaje obojętna na potrzeby lokalnych społeczności – niedawno podarowała drzwi rodzinie z miejscowości Szerzyny, która w pożarze straciła dom. Tym razem PARMAX postanowił zagrać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

  Graj, licytuj, pomagaj!

  27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już niebawem – dołącz do akcji i wesprzyj zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Możesz to zrobić, biorąc udział w aukcji firmy PARMAX. Co jest jej przedmiotem? Dębowe drzwi zewnętrzne z kolekcji TOP GLASS (model 08), o grubości 82 mm. Linię tę wyróżnia elegancja i wysoka jakość. Naturalne, szlachetne drewno oraz szkło hartowane zlicowane z powierzchnią skrzydła to wyjątkowe połączenie, które nadaje drzwiom z tej kolekcji indywidualny i niepowtarzalny charakter.

  Drzwi na miarę

  Drzwi zostaną wykonane po zakończeniu aukcji według parametrów wskazanych przez jej zwycięzcę, który zadecyduje o: stronie i kierunku otwierania (prawe/lewe, na zewnątrz/do środka), wymiarach (+/–9 cm w szerokości od wymiaru standardowego: 106 x 210,5 cm), kolorze drewna (szeroki wybór lakierów z palety PARMAX, od jasnego dębu przez mahoń i orzech po antracyt) oraz kolorze szyby hartowanej refleksyjnej (brąz lub grafit). Gotowe drzwi firma dostarczy za darmo na wskazany adres na terenie całej Polski – producent daje 3 lata gwarancji na drzwi i 10 lat na powłoki lakiernicze.

  Co wyróżnia firmę PARMAX?

  Drzwi zewnętrzne firmy PARMAX to przede wszystkim gwarancja jakości, trwałości, bezpieczeństwa i energooszczędności. Blokady antywyważeniowe, długa listwa zaczepowa, automatyczny zamek 3-punktowy, pakiet 3-szybowy (z antywłamaniową szybą P-2 plus ciepła ramka) zawiasy kieszeniowe niemieckiej firmy Simonswerk Protect – dla firmy PARMAX bezpieczeństwo na najwyższym poziomie to standard. Ocieplenie ze specjalnej pianki termoizolacyjnej, wysoka odporność na obciążenie wiatrem (klasa C4), współczynnik przenikalności cieplnej od Ud 0.84 W/m2K, wodoszczelność (klasa 4A), przepuszczalność powietrza na poziomie klasy 4, zastosowanie progu aluminiowego z przekładką termoizolującą montowaną w posadzce czy uszczelek po całym obwodzie skrzydła oraz w ościeżnicy, które chronią przed wnikaniem zimnego powietrza – wszystkie te rozwiązania wpływają na wysoką energooszczędność. Drzwi firmy PARMAX to także inwestycja na lata.

  Warto również zaznaczyć, że firma PARMAX została dwukrotnie wyróżniona w konkursie za najlepszą stolarkę budowlaną w gali konkursu TOP TEN, a podczas III międzynarodowego forum stolarki w Mszczonowie PARMAX został również laureatem programu Super VIP za linię drzwi zewnętrznych drewnianych X-Faktor.

  Dowiedz się więcej o firmie Parmax: www.parmax.pl
  Link do aukcji: https://aukcje.wosp.org.pl/ekskluzywne-drzwi-drewniane-firmy-parmax-i8706799?fbclid=IwAR2ckmIWpqS8z6AV_I0llroBnWh0JFMS3eqhqYSv34bxQuMg7zj0tvMO0TQ

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo