Wyniki konkursu: Wygraj karmę dla zwierząt, a przy okazji pomóż Krakowskiemu Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami

Materiał informacyjny Empire
Znamy wyniki konkursu organizowanego wspólnie z marką EMPIRE. Dzięki Waszej pomysłowości do Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami trafiła karma EMPIRE, a laureaci otrzymali dla swoich pupili żywność najwyższej jakości.

- Poprzez ten konkurs chcieliśmy pokazać, że warto pomagać naszym braciom mniejszym. Nam, miłośnikom zwierząt, szczczególnie leży na sercu los i zdrowie bezdomnych psów – podkreśla Rafał Śliwiński, wlaściciel marki EMIRE.

Karma trafiła do krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

- Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami bardzo dziękuje firmie Empire za przekazane dary dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. Po ciężkim dla wszystkich roku 2020, karma należy do najpilniejszych schroniskowych potrzeb. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w konkursie! - mówi Joanna Repel z KTOZ.

Zadanie było banalnie proste. Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: jak zareaguje Twój pies, kiedy dostanie karmę Empire? Odpowiadać można było w formie pisemnej, filmowej lub zdjęciowej.

Otrzymaliśmy mnóstwo zgłoszeń! Dziękujmy.

WYNIKI KONKURSU

Pierwsze miejsce:

“Gdy mój Misiek dostaje karmę Empire cieszy się jak szalony, biega, skacze, a później się turla. Minę ma przy tym też ciekawą, pyszczek mu się śmieje na widok karmy Empire”.

Drugie miejsce:

Moja kochana, niewielka psina,
karmę Empire codziennie wcina.

Spośród wielu innych, właśnie ta jej smakuje
i kiedy ją widzi,ze szczęścia aż podskakuje.

Uwielbia jej kształt - płaski i drobny,
i jak najbardziej polecenia jest godny.

Żadnych problemów z brzuszkiem nie ma wcale,
a wspaniały aromat świeżej dziczyzny i indyka zachęca ją stale.

Jej czarne oczka są pełne radości,
kiedy karma Empire w jej misce gości.

Przy tym zdrowa jest jak ryba,
a swą energią wszystkich zadziwia.

Trzecie miejsce:

Mój pies oszaleje ze szczęścia i będzie kręcił się w kółko tak długo aż nie otworze karmy. Później usiądzie i spojrzy na mnie tak jak na zdjęciu.

https://empireshop.pl/

Dodaj ogłoszenie