WYNIKI LOTTO. Wyniki Losowania Lotto 19.03.19, kto wygrał, Lotto Plus, aktualne WYNIKI LOTTO

  • Gazeta Krakowska

Wyniki Lotto

Wyniki Lotto 19.03.19 (19 marca): 48, 25, 1, 6, 31, 30 . Sprawdź wyniki losowania Lotto i Lotto Plus z 19.03.19. Losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się we wtorki, czwartki i soboty o godz. 21:40. Losowanie na żywo można oglądać na antenie TVP Info oraz w internecie na stronie www.lotto.pl. Czy tym razem ktoś "rozbił bank" i trafił szczęśliwą "szóstkę"? WYNIKI LOSOWANIA LOTTO, LOTTO PLUS. Sprawdź, czy wygrałeś!
 Waldemar Wylegalski Wyniki Lotto 19.03.19

Wyniki Lotto 19.03.19 [WYNIKI LOSOWANIA LOTTO 19 marca, LOTTO PLUS]

Wylosowane liczby:

WYNIKI LOTTO - wyniki 19 marca 2019:

48, 25, 1, 6, 31, 30

WYNIKI LOTTO PLUS - wyniki 19 marca 2019:

18, 29, 28, 25, 8, 22

MULTI MULTI - wyniki 19 marca 2019:

51, 61, 60, 29, 42, 12, 30, 72, 38, 58, 41, 23, 6, 4, 13, 76, 2, 78, 63, plus: 45

MINI LOTTO - wyniki 19 marca 2019:

8, 15, 22, 24, 29

Wyniki Lotto 19.03.19 [WYNIKI LOSOWANIA LOTTO 19 marca, LOTTO PLUS]

Wyniki Lotto SPRAWDŹ
Wyniki Lotto Plus SPRAWDŹ

Wyniki Lotto 19.03.19 [WYNIKI LOSOWANIA LOTTO 19 marca, LOTTO PLUS]

Przypomnijmy, że na początku grudnia w Krakowie padła „szóstka” warta 12 574 890,30 zł! Szczęśliwiec zagrał w punkcie LOTTO przy ul. Kalwaryjskiej 42 (Kolporter). Ta wygrana jest 42. „szóstką” o wartości minimum miliona złotych, która padła w Krakowie. Lokalny rekord został ustanowiony 29 maja 2012 roku - 25 472 358,40 zł.

Wyniki Lotto 19.03.19. "szóstka” w Lotto Plus"

Z kolei „szóstka” w Lotto Plus znalazła się w zakładzie innego szczęśliwca, który wygrał 1 000 000 zł. Zagrał na chybił trafił w kolekturze przy ul. Lwowskiej 24 w Chełmie (CH Tesco). Wylosowane liczby to: 5, 14, 16, 20, 29, 30. To czwarta „szóstka” warta co najmniej milion złotych, która została odnotowana w tym mieście. Najwyższa wygrana w tej miejscowości padła w Lotto 1 lipca 2006 roku. Było to 3 735 832,40 zł.

Wyniki Lotto: losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się we wtorki, czwartki i soboty

Przypominamy, że losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się we wtorki, czwartki i soboty. Jutro zagramy o 2 000 000 złotych w Lotto i 1 000 000 złotych w Lotto Plus.

Wyniki Lotto 19.03.19

 Joanna Urbaniec

Najszczęśliwsze miejsce w Krakowie? Padły tu już dwie szóstki

Losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się we wtorki, czwartki i soboty o godz. 21:40. Losowanie można oglądać na żywo na antenie TVP Info oraz w internecie na stronie www.lotto.pl

Wyniki Lotto. Od wygranej szczęśliwemu graczowi zostanie potrącone 10 procent podatku dochodowego

Pamiętajmy, że od wygranej szczęśliwemu graczowi zostanie potrącone 10 procent podatku dochodowego. By odebrać nagrodę gracz musi zgłosić się w jednym z 17 regionalnych oddziałów Totalizatora Sportowego w całej Polsce. Ma na to 60 dni od dnia następnego po losowaniu

Dr Jerzy Rosiński, psycholog społeczny, zauważa, że gdyby szansę wygranej w totka oceniać matematycznie, to gra się nie opłaca. Ale takie decyzje nie są racjonalne, mają podstawy emocjonalne.

Wyniki Lotto 19.03.19. Wygrać można wiele

- Strata, ryzyko jest stosunkowo niewielkie, bo zabawa zaczyna się od 3 złotych - mówi. - A wygrać można wiele. Przez chwilę łudzimy się, że odmieni się nasz los. W momencie losowania czujemy przyjemne napięcie, ekscytację - tłumaczy.

19.03.19
Losowanie Lotto - wyniki

Czy wygrasz w najbliższym losowaniu LOTTO?

Autor: Joanna Urbaniec

Tweets by gaz_krakowska

Wyniki Lotto 19.03.19

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

14.03.2019, 08:50

Cześć wszystkim Bardzo proszę o pomoc. wczoraj w hotelu wynajałem polkę około 23lata do towarzystwa i mnie okradła na dość wysoką sumę. jej profil jest w internecie na stronie: https://sexpogaduchy.pl/sandra88 jej nik: sandra88jeżeli zna ktoś tę polkę prosze o kontakt za ustalenie tej kobiety place 5.000zł odrazu. ..czekam na ArtuM89@wp.pl

01.02.2019, 13:38

Wygrywam male sumy,ale taki.maly hazard jest pozyteczny,ns wczasach wygralem 420zl

01.02.2019, 13:38

Wygrywam male sumy,ale taki.maly hazard jest pozyteczny,ns wczasach wygralem 420zl

23.01.2019, 22:51

Jest wszystkiego tyle na świecie że dla każdego wszystko a nawet jeszcze więcej!
Dlatego ja już wiem czego nie chcę.
Nie muszę i nie chcę mieć tego co każdy.
Wiem też że jest wielu którzy myślą że im się coś należy od świata i będą gadać i mało tego uważać się za lepszych a nic k**** nie zrobili i nie robili a chodzili i pierdolili o innych.
Pierdolone słupy soli.
Ktoś nie ma dziecka?
To wytykacie innym?
MAm 30lat dopiero teraz ewentualnie wiem coś o świecie.
Dlatego dobrze że miałem przejabane do tej pory.
Wyraził bym się bardziej ale mi się nie chce bo to czaso chłonne..
pozdrawiAM

06.01.2019, 12:47

Szuka ktos na realne niezobowiazujace spotkania ? Szukasz kobiety z Twoich okolic ? wejdz na seksualnie.eu i zacznij się umawiać , ponad mln profili z calej Polski

03.01.2019, 10:27

Pożyczka gotówkowa na Boże Narodzenie! Czy chcesz zapewnić sobie i swoim bliskim radość z nadchodzących wakacji? Ukończ wszystkie marzenia, biorąc najlepszą pożyczkę. Sprawdź aktualne promocje pożyczek gotówkowych na Boże Narodzenie i Sylwestra 2018/2019 : pamelarosaflores11@gmail.com

20.12.2018, 11:44

Mnie się udało wygrać w jednorękiego. W kuponie tylko 3 ustrzeliłem

19.12.2018, 19:42

Witajcie, moze tu mi sie uda. Kto pierwszy ten lepszy. mam 18 lat. 160/42 kg Szukam do niezobowiazujacej znajomosci. Napisz do mnie seksualnie.eu mój nick wiolusia9999

19.12.2018, 11:03

Prawie wygrałem ;)))
Pozdrawiam, Rosankiewicz Jacek

14.12.2018, 07:47

gergr

07.12.2018, 08:36

Ktoś musi być w czepku urodzony by trafić 6 licz mi się udaje w automatach totalizatora wygra, kupony i ogstawianie liczy idzie mi znacznie gorzej

05.12.2018, 11:14

Pożyczka gotówkowa na Boże Narodzenie! Czy chcesz zapewnić sobie i swoim bliskim radość z nadchodzących wakacji? Ukończ wszystkie marzenia, biorąc najlepszą pożyczkę. Sprawdź aktualne promocje pożyczek gotówkowych na Boże Narodzenie i Sylwestra 2018/2019. skontaktuj się ze mną teraz: pamelarosaflores11(A)gmail-com

29.11.2018, 14:59

ja wygrywam tylko małe kwoty niestety.. Raz tylko na maszynach od lotka mi się poszczęściło, we wrocku obok starego rynku

25.11.2018, 09:14

Jaki kraj taka loteria złodzieje i cygany

28.10.2018, 11:25

zle ci sie wydaje baranie

28.10.2018, 00:41

Ja pierwszy raz zagrałem i poleciała trójka.

26.10.2018, 07:29

pustki w kolekrorach moze ludzie wreszcie poszli po rozum do glowy. Tyle kasy dstaja nawet w zdrapkach zero,gdzie pieniadze z lotto ja sie pytam.?????????

18.10.2018, 12:29

Ludzie piszą że lotto to oszustwo gdyby ktoś uczciwego nazwał oszustem podalbygo do sądu lotto tego nie zrobi bo wie że musiało by udostępnić system / maszyny do kontroli i na koniec lotto podlega ministrowi finansów nawet prokuratura nic nie może zrobić jak zglosicie podejrzenie oszukiwania

16.10.2018, 21:58

kto wierzy w uczciwość przy dzisiejszej technice.Większe wygrane powinny być za 4 i piątkę a losować powinna" sierotka"

02.10.2018, 22:03

witaj zagraj na maszynie lepiej ..ja wygralam bardzo duzo pieniedzy ....na prawde najwiecej 10 tys za 100 zl..nie wkladam duzo do 50 zl wtedy raz wlozylam 100 i sie udalo...a ak to za 2 dychy po 3 4 tys wyciagam zycze powodzenia;)

02.10.2018, 22:00

ja sporo wygrywalam na maszynach malo przegrywalam 10 tys to bylo piekne w totka jak mam 2 to góra....oszusci na maszynach idzie wygrac i to na prawde sporo:)

30.09.2018, 10:04

A jak nie było 500 + ? To na co szło?! Tylko w prywatne portfele idzie. Trudno trafić trójkę. Nawet dwójkę trudno trafić. A gdy już ma się trójkę to marny grosz wraca tylko. Za piątkę nawet są stosunkowo małe pieniądze. Kiedyś za piątkę trafnych to już było coś znaczacego...

29.09.2018, 23:00

Od 5 lat posyłam lotto to najwięcej co trafiłam to tylko 2 liczby i jestem samotną matką chciała bym tylko wygrać żeby kupić mieszkanie bo rentę po mężu mam małą i nie mam jak kredyt wziąść a tu taka lipa wygrywają ci co mają wszystko dom rodzine oraz prace dobrze płatna a samotna Matka z dwójką dzieci nie dostanie nic nawet pomocy od rodziny

18.09.2018, 09:06

Ile dostałeś w łapę za ten komentarz od lotto.

18.09.2018, 09:05

G tech daje plebsowi 8 % z wygranych resztą idzie wiadomo gdzie... 500 plus