https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Złodzieje perfum wpadli w ręce policji. Zostali rozpoznani w drogerii w Skawinie

(BCA)
Parę złodziei - dwoje mieszkańców gminy Skawina zatrzymali policjanci z powiatu krakowskiego. W lutym okradli jedną z miejscowych drogerii, wynieśli ze sklepu perfumy o wartości prawie 600 zł. W kwietniu wrócili tam i zostali rozpoznani przez pracownika ochrony sklepu. Oboje usłyszeli zarzuty. Grozi im do 5 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Skawinie otrzymali zgłoszenie, że pracownik ochrony sklepu rozpoznał osoby, które 2 lutego ukradły z tej placówki markowe perfum. Policjanci pojechali na miejsce. Wylegitymowali i zatrzymali podejrzanych: 29-letniego mężczyznę i 23-letnią kobietę, mieszkańców gminy Skawina.

Mundurowi przeszukali miejsce ich zamieszkania, gdzie znaleźli kilka drogich perfum, w tym te skradzione ze skawińskiej drogerii. Został zabezpieczony monitoring z dnia kradzieży, na którym widać wizerunki sprawców. Oboje usłyszeli zarzuty kradzieży za co grozi do 5 lat więzienia.

Okazało się, że kradzież perfum w Skawinie, nie była ich pierwszym konfliktem z prawem, wcześniej byli notowani za podobne przestępstwa. Teraz policjanci będą weryfikować inne kradzieże sklepowe, których mogli się dopuścić.

POLECAMY - KONIECZNIE SPRAWDŹ:

FLESZ: Więzienie za fałszowanie przebiegu. Są zmiany w prawie

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
.Szukam kochanka na seks spotkania. Mam 20lat i seksowne ciało, Moje nagie fotki i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Sandra88 napisz do mnie, każdemu odpisuje lub zadzwoń
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska