Zobacz krakowskie mieszkanie, które wygrało ważną nagrodę

  Zobacz krakowskie mieszkanie, które wygrało ważną nagrodę

  Piotr Rąpalski

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  1/7
  przejdź do galerii

  ©Materiały prasowe

  Architekt ze studia BLACKHAUS KAROL CIEPLIŃSKI ARCHITEKT, otrzymał prestiżową nagrodę European Property Awards 2018 w kategorii wystrój wnętrz za zrealizowany projekt penthouse’u na Kazimierzu w Krakowie. Nagrodzony projekt został wyróżniony spośród wielu prac nadesłanych z całego świata. Laureat odbierze nagrodę podczas uroczystej Gali w Londynie 25 października.
  Karol Ciepliński po ogłoszeniu werdyktu międzynarodowego jury stwierdził: "Cieszę się, ze rok pracy nad projektem i nad realizacją pod klucz spotkał się z uznaniem międzynarodowego jury. Wszystkie detale, dopracowane szczegóły
  w kontraście do surowej konstrukcji budynku wykorzystanej jako tło są wartościami, które definiują moje podejście do architektury. Nowoczesność, minimalizm, gra światłem, a przede wszystkim stworzenie wnętrza spełniającego oczekiwania i marzenia klienta o miejscu, które będzie mógł nazywać domem - są zawsze głównym motywem mojej do pracy.
  Efekt końcowy w każdym przypadku to tak naprawdę wspólna praca biura i inwestora. Nie do przecenienia są długie godziny spędzone na poznawaniu życia, zwyczajów i codziennych potrzeb każdego z domowników, którzy zamieszkają w danym miejscu. To wszystko czyni moją pracę wyjątkowa, interesującą i niezwykle satysfakcjonującą"

  Karol Ciepliński, to 33 letni architekt, absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki, który swoje doświadczenie zdobywał między innymi w University of Tennessee, Knoxvile, USA oraz w Studiu architektury PELLI CLARKE PELLI w Nowym Jorku i w Biurze Projektów LEWICKI ŁATAK w Krakowie. Od 2016 r. z powodzeniem prowadzi autorską pracownię projektową BLACKHAUS w Krakowie zajmująca się projektowaniem obiektów w każdej skali, modernizacją budynków i aranżacją wnętrz.

  W bogatym portfolio Karola Cieplińskiego są zarówno projekty luksusowych rezydencji, budynki użyteczności publicznej, kasyna jak i przestrzenie sportowe i medyczne. Jego prace wyróżniają się zintegrowaną, pragmatyczną filozofią projektowania wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom klientów i prowadzącą do unowocześnienia i poprawy zagospodarowania przestrzeni publicznej. Wyjątkowe projekty pracowni zostały docenione w licznych konkursach między innymi w konkursie VascoArt, w którym Karol Ciepliński zdobył nagrodę główną w kategorii Najlepszy Projekt 10-lecia.

  Nagrody European Property Awards są przyznawane od 1993 roku profesjonalistom z branży mieszkaniowej i komercyjnej z całego świata przez ponad 80 osobowy międzynarodowy panel ekspertów w szeroko rozumianej architekturze, designie, sztuce, budownictwie, nieruchomościach i marketingu. Jury konkursu przewodniczą: Malcolm Ian Sinclair, Hrabia Caithness, Edward Foljambe, Hrabia Liverpoolu, Richard Best, Hrabia Bestu oraz John Thurso. Wszyscy czterej są prominentnymi członkami Izby Lordów w brytyjskim Parlamencie. Nagrody są uznaniem najwyższego poziomu osiągnięć firm i przedsiębiorstw z całego sektora rynku i przemysłu nieruchomości i budownictwa. Wyróżnienia te są renomowanym na całym świecie prestiżowym znakiem jakości i doskonałości w każdej z tych dziedzin. Powszechnie uważa się że mogą być przepustką do międzynarodowej kariery. European Property Awards to jeden z największych, najbardziej prestiżowych i najbardziej znanych cykli nagród w krajach europejskich. Więcej szczegółów na temat konkursu można znaleźć na oficjalnej stronie konkursu: www.propertyawards.net.

  KONIECZNIE SPRAWDŹ:  WIDEO: Jak ozdobić mieszkanie roślinami? Ewa Mierzejewska radzi

  Autor: Dzień Dobry TVN, x-news

  Komentarze (4)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  projekt

  Anita (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  wygląda bardzo ładnie, ale nie umywa się do mojego mieszkania projektu Studio Visual Form w Katowicach. Odkryłam tę firmę przy okazji odwiedzin w Home Concept i to okazał się na prawdę strzał w 10.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ddprojekt

  Ilona (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Ale piękne wnętrze!! sama ostatnio kupiłam mieszkanie w Krakowie w stanie deweloperskim i aktualnie panowie z ddprojekt przeprowadzają w nim remont.Nie mogę się doczekać aż tam zamieszkam.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  No cóż,

  Zuzinka (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Wolne żarty.

  Krakus (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

  Żarty sobie stroicie? Moja piwnica w starej kamienicy na Kazimierzu wygląda lepiej.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Egzamin gimnazjalny - jak się do niego przygotować?

  Egzamin gimnazjalny - jak się do niego przygotować?

  Szukamy maluchów na okładkę

  Szukamy maluchów na okładkę "Gazety Krakowskiej"! [GŁOSOWANIE]

  SPORTOWIEC MAŁOPOLSKI 2018 | Wybieramy najlepszych!

  SPORTOWIEC MAŁOPOLSKI 2018 | Wybieramy najlepszych!

  Bezdymna rewolucja - czy Polska wykorzysta tę szansę?

  Bezdymna rewolucja - czy Polska wykorzysta tę szansę?