Bieg Walentynkowy w Krakowie przyciągnął tłumy! [ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW]

Redakcja
Bieg Walentynkowy w Krakowie przyciągnął tłumy!
Bieg Walentynkowy w Krakowie przyciągnął tłumy! Anna Kaczmarz
W niedzielę, 11 lutego w Krakowie odbył się największy Bieg Walentynkowy w Polsce zorganizowany przez Stowarzyszenie "I Ty Możesz Być Wielki".

Biegi rozegrane zostały w Parku Jordana na trasie w kształcie serca w godzinach 12:00-14.10. Natomiast o godz. 13:30 wystartował bieg singli, tj. w kategorii "do wzięcia", który obiegł Błonia. Po zakończonych zawodach o godzinie 14:30, w sali audytoryjnej AGH przy ul. Reymonta 7 (Centrum Dydaktyki U2), rozpoczęła się ceremonia dekoracji zwycięzców.

W ramach imprezy rozegrany został Bieg w kategorii "do wzięcia" oraz "bieg par". Każdy uczestnik biegu w pakiecie startowym otrzymał ciepłą czapkę, a na mecie zawodów wywalczył odlewany medal w kształcie serca. Zwycięzcy nagrodzeni zostali pamiątkowymi statuetkami, a wśród wszystkich uczestników wydarzenia rozlosowane zostały cenne nagrody takie jak m.in. vouchery do sklepów sportowych czy liczne zaproszenia do teatru, kawiarni, restauracji, lodowiska, parku wodnego, fryzjerów czy salonów piękności itd.

Bieg organizowany jest pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego, Pana Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Pani Rektor Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Partnerem wydarzenia jest m.in. Gmina Miejska Kraków. W wydarzeniu wzięło udział 1 300 osób.