Nad ranem, około godziny 4, w autokomisie w Bielanach koło Kęt spłonęło 19 samochodów. Ogień udało się opanować około 7.
- Bezpośrednia przyczyna powstania pożaru nie jest jeszcze znana. Wstępnie wykluczono również udział osób trzecich - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik policji w Oświęcimiu. Samochody, które spłonęły, znajdowały się na lawecie oraz obok niej. Na razie wiadomo, że pożar zaczął się właśnie od lawety.
Jesienny śnieg spadł w Małopolsce. Czekamy na Wasze zdjęcia! Przysyłajcie nam ośnieżone ogrody, domy i ulice! Piszcie e-maile na adres [email protected]! Czekamy na informacje o opadach i utrudnieniach na drogach. Do Twojej dyspozycji jest też profil "Gazety Krakowskiej" na Facebooku.
Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!