Błysk geniuszu Leo Messiego, w cudowny sposób minął pięciu rywali [WIDEO]

AIP
Messi podczas dryblingu i starcia (wygranego) z pomocnikiem reprezentacji Urugwaju Lucasem Torreirą AP/Associated Press/East News
To było piękne widowisko dla widzów w Tel Awiwie. Argentyna zremisowała w towarzyskim meczu z Urugwajem 2:2, a ozdobą widowiska w Izraelu była akcja, która nawet nie zakończyła się golem. Lionel Messi po raz kolejny udowodnił, że pięciu przeciwników nie stanowi dla niego problemu. Zobacz efektowny drybling piłkarza Barcelony.

Messi był już bohaterem "Albicelestes", gdy strzelał zwycięskiego gola w sparingu z Brazylią kilka dni temu (1:0). W rozgrywanym w Izraelu meczu towarzyskim z Urugwajem znowu zachwycał. Argentyńczycy zremisowali z Urusami 2:2, ale najciekawsza akcja tego spotkania nie zakończyła się golem. W 22. minucie Messi po raz kolejny dał wielki popis swoich umiejętności. W piękny sposób minął pięciu rywali. Próbujący odebrać mu piłkę Lucas Torreira wręcz padł na murawę.

Prowadzenie w tym meczu jednak objęli Urugwajczycy. Klubowy kolega Messiego - Luis Suarez - asystował przy trafieniu Edinsona Cavaniego. Argentyńczycy wyrównali po zmianie stron. W 63. minucie dośrodkowanie Messiego wykorzystał Sergio Aguero. Suarez odpowiedział pięknym golem bezpośrednio z rzutu wolnego. W doliczonym czasie gry Argentyna wyrównała. Zimną krwią popisał się Messi, który zamienił jedenastkę na gola. To było 70. gol w kadrze kapitana Barcelony.