5 z 12
XVII kolejka...
fot. Grzegorz Galasiński

ŁKS - CRACOVIA 1:0

XVII kolejka
Krakowianie pomni pierwszego meczu z łodzianami, nie lekceważyli rywala, ale wyglądali po prostu słabo. Na nic zdały się akcje ofensywne, skoro zawodzili pod bramką rywala. Nie ustrzegli się jednak błędów. Michał Helik nastąpnął na nogę Maciej Wolskiego, za co sędzia podyktował "jedenastkę", która na gola zamienił Ramirez.

6 z 12
XV kolejka...
fot. Cracovia.pl

WISŁA PŁOCK - CRACOVIA 0:0

XV kolejka
Spotkały się zespoły będące na fali, choć akurat Wisła chwile po przerwaniu jej serii 6 zwycięskich meczów. I stworzyły fatalne widowisko, krakowianie nie oddali nawet celnego strzału. Co zapamiętali kibice? Uścisk dłoni trenerów Radosława sobolewskiego i Michała Probierza, co wcale nie było tak oczywiste, bo panowie, delikatnie mówiąc nie pałają do siebie sympatią.

7 z 12
XVIII kolejka...
fot. Andrzej Banaś

CRACOVIA - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:0

XVIII kolejka
Ten mecz zostanie zapamiętany głównie z tego, że bramkę zdobył Janusz Gol. Pierwszą, od kiedy trafił do Cracovii. Krakowianie górowali nad rywalem, którego trzy dni wcześniej pokonali w 1/8 finału Pucharu Polski. Wtedy jednak zagrali w innym składzie, a trener Michał Probierz pozwolił sobie na dokonanie aż dziewięciu zmian. Ich przewaga została potwierdzona bramkami Kamila Pestki i już w doliczonym czasie gry Pellego van Amersfoorta.

8 z 12
XX kolejka...
fot. Anna Kaczmarz

CRACOVIA - ŚLĄSK WROCŁAW 2:0

XX kolejka
Cracovia odarła ze złudzeń wrocławian, którzy zajmowali 3. miejsce w tabeli. Był to szczególny mecz dla Tomasa Vestenicky'ego, który zdobył drugą bramkę w barwach "Pasów", a pierwsza po powrocie z wypożyczenia. Drugiego gola dołożył Rafael Lopes i "Pasy" awansowały na pozycję wicelidera.

Pozostały jeszcze 3 zdjęcia.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Gorliczanie głosują. W powiecie do urn poszło już ponad 50,74 proc. wyborców

Gorliczanie głosują. W powiecie do urn poszło już ponad 50,74 proc. wyborców

Mieszczańskie wnętrza Galerii Marii Ritter w Nowym Sączu kusiły atrakcjami

Mieszczańskie wnętrza Galerii Marii Ritter w Nowym Sączu kusiły atrakcjami

To koniec Hali Forum w Krakowie. Ma pojawić się tutaj coś nowego

To koniec Hali Forum w Krakowie. Ma pojawić się tutaj coś nowego

Zobacz również

Tradycja i rękodzieło na wyciągnięcie ręki. Rozpoczął się Kiermasz Rzemiosła

Tradycja i rękodzieło na wyciągnięcie ręki. Rozpoczął się Kiermasz Rzemiosła

Robert Makłowicz i prezydent Tarnowa zaprosili mieszkańców na wspólne śniadanie

NASZ PATRONAT
Robert Makłowicz i prezydent Tarnowa zaprosili mieszkańców na wspólne śniadanie