
Robert Litauszki (Węgry)
2016 - 2017, 3 występy, 0 goli.
Środkowy obrońca nie sprawdził się, rzadko sięgano po niego w kontekście meczów ekstraklasy, pożegnano go bez żalu.

Milan Dimun (Słowacja)
2016 - , 92 mecze, 4 bramki.
Człowiek od "czarnej roboty", niesamowity pracuś, który ambicją i zaangażowaniem nadrabia braki. Oprócz Diego Ferraresso może poszczycić się najdłuższym stażem w drużynie. Pełni rolę kapitana, w zastępstwie Sergiu Hanki.

Jaroslav Mihalik (Słowacja)
2017 - 2019, 24 mecze, 1 gol
Środkowy bądź boczny pomocnik miał niesamowity potencjał, ale nie potrafił go pokazać. Nie ukrywał, że nie chce grać w Cracovii. wypożyczony do Żyliny na 1,5 roku. został wykupiony ze Slavii Praga z myślą o sprzedaży. Na razie "Pasy" wypożyczyły go do Lechii. Na razie nie podbił polskiej ekstraklasy.

Michal Pesković (Słowacja)
2017 - 2020, 69 meczów
Bramkarz Cracovii ratował ją z wielu opresji. Choć nie stawiał na niego trener Michał Probierz, to jednak w odpowiednim momencie Słowak "wskakiwał" do bramki i nie zawodził. W minionym sezonie w 10 meczach zachował czyste konto! Po zakupie Niemczyckiego stracił miejsce w składzie i odszedł do Podbeskidzia.