https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Dariusz Pasieka trenerem Cracovii

archiwum
46-letni Dariusz Pasieka zostanie trenerem Cracovii. Nowy opiekun "Pasów" w piątek rano poprowadzi trening.

Zobacz także: Szatałow odszedł z Cracovii. Jego miejsce zajmie Tarasiewicz?

Pasieka na stanowisku trenera zastąpi Jurija Szatałowa, który w czwartek zrezygnował z pracy w krakowskim klubie.

W ostatnim czasie Pasieka był trenerem Arki Gdynia.

Prawybory. Kto powinien zostać posłem? Głosuj: Małopolska Zachodnia okręg 12, Kraków okręg 13, Podhale Nowy Sącz okręg 14, Tarnów okręg 15.

Mieszkania Kraków. Zobacz nowy serwis

Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

Komentarze 6

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

B
Bajpas
Za taką kadre, Wisla ma "charakternych" Sobolewskiego ,Małeckiego , a w Cracovii kto sami najemnicy z Niedzielanem na czele
j
jakub
Filipiak oszczędza troche mu się nie dziwie , daje kase a co rok walczy o utrzymanie
e
eloelozłodziejom
Ciężko oceniać człowieka , gdyż jeszcze nigdy nie mial sensownej drużyny do prowadzenia. Zobaczymy co w Cracovii pokaże , warunki jak w raju, pil karze nieżli nic tylko pracować i pounkty zdobywać !
P
Pazdi
według mnie to jedyna sensowna opcja. Pozostali kandydaci z polskich trenerów nie dawali szansy na utrzymanie bo w sytuacjach stresowych (Tarasiewicz, Stawowy) mocno zawodzili. To charakterny chłop, który już raz pełnił rolę strażaka i uratował Arkę. Oby tak było i tym razem. Powodzenia trenerze!
K
KIBIC
następne bulshet co oni k....wa zrobili!!!!!!!
1906
Witamy Trenerze !!! Ale i tak miej nas Panie w opiece...

Obyś Panie Pasieka miał dużo lepsze osiągnięcia niż w Arce !!! Zarząd bardzo zaryzykował, że na Pana postawił !!!
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska