
Kotka w wieku około 5 - 6 miesiecy Kotka została znaleziona w stanie agonalnym z połamanymi tylnymi łapkami i zgruchotaną miednicą. Została wyleczona i w chwili obecnej jest zdrowiusieńka.Ma lekki przykurcz tylnej łapki co jej nie przeszkadza w normalnym kocim życiu. Jak każdy kot biega i skacze co widać na fotkach .
Mimo przykrych przeżyć Gryzia uwielbia człowieka chodzi za nim jak pies choćby ogonkiem ale musi sie przytulić do opiekuna,jednym słowem robi wszystko aby sie wgryźć w człowieka i zostać z nim na zawsze.
Kotka nauczona czystości korzysta z kuwety i drapaka ,lubi poskakać po meblach.Przyzwyczajona do innych kotów i psa.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Marek
Tel. 606 135 362
e-mail: [email protected]

Kęsik to ok. 9 letni bardzo miły i towarzyski psiak. Jest psem pogodnym, cieszącym się z towarzystwa człowieka, nie stroniącym od pieszczot i smakołyków. Pomimo wieku nadal jest pełen energii i pozytywnego nastawienia. Jest mądrym i cudownym psiakiem, który szybko się uczy i chętnie pracuje z człowiekiem. W stosunku do innych psów jest bardzo przyjazny. Zawsze z zadowoleniem idzie na spacer, na smyczy nie ciągnie, nie obszczekuje ani nie zaczepia innych psów. Gdy się czegoś przestraszy, to ucieka i chce się chować. W panice, gdy poczuje się przyparty, może 'użyć' ząbków. Wiemy, że informacja ta pewnie sprawi, że większość z Państwa 'przeżuci' stronę dalej - jednak mamy nadzieje, że znajdzie się choć jedna osoba, która da szanse Kęsikowi. Pod 'warstwą' strachu znajduje się bowiem wierny, oddany i przymilny piesek. Potrzebuje opiekuna cierpliwego i wyrozumiałego, ale przy odrobinie zachęty (w postaci smakołyków) szybko daje się przekabacić. Prosimy by nie skazywać go za błędy ludzi na pobyt w schronisku do końca życia. Kontakt z wolontariuszem: 667 264 647

Klocek to niewielki, około 10 letni psiak. Do schroniska trafił w kwietniu 2012 roku, gdy jego właściciel z powodu starszego wieku i choroby nie mógł już się nim zajmować. Klocek jest psiakiem nauczonym życia w domu, typowo kanapowym. Wykorzysta każdą sytuację, żeby wskoczyć najbliżej stojącemu człowiekowi na kolana i upominać się o głaskanie. Nie ma dla niego nic ważniejszego niż kontakt z człowiekiem. Potrzebuje czułości, czułości i jeszcze raz czułości. Klocek lubi inne psiaki, ale mimo niewielkich rozmiarów potrafi postawić na swoim. Bywa zazdrosny o człowieka i wtedy zdecydowanie odgania 'konkurencję', jest dominujący, ale nie agresywny. Klocuś, jak większość psiaków małych rozmiarem, a wielkich duchem, czasem dopomina się o uwagę szczekaniem. Umie aportować, mimo wieku bawi się jak szczeniak. Mimo niewyróżniającego się wyglądu w środku kryje prawdziwe psie złoto Jest niesamowicie wesołym i przyjacielskim psiakiem, wszędzie rozsiewa pozytywną energię, nie da się go nie lubić. Jest zdrowy, wykastrowany, zaszczepiony i zachipowany. Czeka na dom już prawie 3 lata! Zimny boks to nie miejsce dla takiego kochanego malucha, daj mu szansę!
Kontakt do wolontariuszki: 698 665 562

Laguna to ok. 3 letnia kotka, która nienawykła do kontaktu z Człowiekiem.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Schronisko dla bezdomnych Zwierząt
ul.Rybna 3
30-254 Kraków
tel./fax: 12 429-74-72 , 12 429-92-41
e-mail: [email protected]