
Marcin Dudziński
Wychowanek Pogoni Miechów trafił do Cracovii przed sezonem 2002/2003 i przeszedł z nią drogę z III ligi do ekstraklasy. W najwyższej klasie rozgrywkowej napastnik zagrał w 4 meczach i nie zdobył bramki. Z "Pasów" odszedł do Górnika.

Marcin Dudziński
W Górniku grał w sezonie 2005/2006 i jesienią 2006 r. Wystąpił w 12 meczach, nie zdobył bramki. Potem grał w Koszarawie Żywiec, Kolejarzu Stróże, Przeboju Wolbrom, Pogoni Miechów i Sparcie Kazimierza Wielka. Obecnie jest trenerem drużyny juniorów młodszych Cracovii.

Paweł Wojciechowski
Obrońca, wychowanek LSPM Zielona Góra trafił do Górnika przed wiosną 2004, grał w nim do jesieni 2006 i w ekstraklasie zagrał w 34 meczach, zdobywając 1 gola. Potem odszedł do Cracovii.

Paweł Wojciechowski
W "Pasach" grał od 2005 do 2008 r. w 17 meczach w ekstraklasie nie strzelając bramki. Potem odszedł do Polonii Bytom, grał też w Lechii Zielona Góra, GKP Gorzów Wlkp., Olimpii Elbląg, a potem w klubach niższych lig w Niemczech.