Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Świt Krzeszowice - TS Węgrzce 2:3 (0:2)...

Klasa okręgowa Kraków, grupa II: relacje ze wszystkich meczów 21. kolejki (11 maja 2019)

Świt Krzeszowice - TS Węgrzce 2:3 (0:2)
Bramki:
0:1 Witko 21, 0:2 Białkowski 24, 1:2 Krzysiak 52, 2:2 Pawlak 59, 2:3 Szczerba 75.
Świt: Czech - M. Mirek, Marszałek, B. Mirek, Augustynek (71 Zając) - Funek (12 Kanior), Kaczkowski (46 Dąbek), Noworyta, Kanclerz (76 Deryniowski) - Księżyc (46 Pawlak), Krzysiak.
Węgrzce: Dykas - Szczepański, Czernecki, J. Kowalczyk, Chuchro - Marzec (90 Sławek), Białkowski (80 Łucarz), Kupiec, Szczerba, Świrk (63 Koselak) - Witko.
Sędziował: Damian Gmitrzak. Widzów: 70.

Goście prowadzili do przerwy dwoma golami (Witko uderzył pod poprzeczkę w zamieszaniu, Białkowski dobił obroniony strzał Marca), mieli kolejne szanse i wydawało się, że kontrolują sytuację. Świt jednak w II połowie szybko doprowadził do remisu: Krzysiak trafił z 20 m, a Pawlak w zamieszaniu. Ostatnie słowo należało do węgrzcan - Szczerba wykorzystał dobrą okazję po sprytnym zagraniu lobem Białkowskiego.

Iga Świątek powalczy o trzeci tytuł w Rzymie! Coco Gauff pokonana w półfinale!

Piła, odcięta ręka i operacja, jakiej w Szpitalu Uniwersyteckim jeszcze nie było