https://gazetakrakowska.pl
reklama
18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kolejna wielka gwiazda wystąpi na Czyżynaliach

pb
archiwum Polskapresse
W ostatnich tygodniach organizatorzy Czyżynaliów ogłosili, że podczas tegorocznej edycji wystąpią między innymi Within Temptation i Guano Apes. Ale to nie koniec. Kolejną wielką gwiazdą, która wystąpi na lotnisku w Czyżynach będzie szwedzka grupa Sabaton.

Zespół swój udział w Czyżynaliach podał tuż po koncercie, który zagrał 3 marca w Krakowie.

Poza zagranicznymi gwiazdami podczas koncertów 17 i 18 maja wystąpią także polscy muzycy. Do tej pory organizatorzy potwierdzili udział Jelonka oraz Iry.

Archiwalne zdjęcia panoramy Krakowa

Możesz wiedzieć więcej!Kliknij, zarejestruj się i korzystaj już dziś!

Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
"Gazeta Krakowska" na Twitterze i Google+

Komentarze 6

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

h
hahah
ta? tak samo spiewaja o polakach, jak i o niemcach, wiec nie cieszylbym sie tak bardzo na Twoim miejscu ;)

kolejka fanow? jaki przedzial wiekowy? 12-18 w tym wszyscy w glanach steel i plecakach-kostkach z naszywkami nirvany, korna i z anime? :D
q
qp
Zespół, który o historii Polski z czasów II wojny światowej zapewne wie więcej niż nie jeden przeciętny Polak... smutne, co?
m
mnm
Są sławni głównie w Polsce i Rosji coś jak maryla rodowicz.
o
oo
Nie słucham takiej muzyki ale widząc wczorajszą kolejkę na spotkanie z zespołem w M1 doszedłem do wniosku, że jednak mają dużą grupę fanów :]
h
hahah
no, sabaton to rzeczywiscie wielka slawa ;O
r
rem
że Metallica :(
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska