Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
1 z 21
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
1. Wymagania formalne:...
fot. pixabay.com

Kraków. Najnowsze oferty pracy w jednostkach organizacyjnych Gminy Miejskiej Kraków. Sprawdź!

OPIEKUN ŚRODOWISKOWY

1. Wymagania formalne:

wykształcenie minimum podstawowe,

stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku opiekun środowiskowy.

2. Wymagania dodatkowe:

kwalifikacje zawodowe z zakresu: opiekuna/asystenta osoby starszej/niepełnosprawnej/ opiekuna medycznego;

doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i/lub niepełnosprawnymi;

posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych;

wysoka kultura osobista, umiejętność pracy z ludźmi, empatia.

3. Zakres obowiązków

Świadczenie usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania lub pobytu osoby objętej wsparciem oraz w jej najbliższym otoczeniu na rzecz mieszkańców dzielnicy Podgórze w Krakowie.

4. Warunki pracy i płacy:

umowa zlecenie;

wynagrodzenie brutto 33,00 za godzinę.

5. Wymagane dokumenty:

oświadczenie o stanie zdrowia oświadczam, że stan zdrowia pozwala mi na wykonywanie pracy na stanowisku opiekun środowiskowy.

dokumenty poświadczające staż pracy na podobnym stanowisku - mile widziane.

Wymagane dokumenty należy składać osobiście lub listownie w sekretariacie Domu Pomocy Społecznej
w Krakowie, ul. Łanowa 39 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected].

Dokumenty należy złożyć w kopercie zawierającej adnotację: „Nabór Opiekun środowiskowy”.

6. Dodatkowa informacja telefoniczna:

Osoby zainteresowane prosimy o telefon pod numer:

12 653 22 47 w. 11 lub w. 13

Dyrektor: 690 449 721

Dokumenty - osobiście lub albo drogą mailową na adres [email protected]

D Y R E K T O R

DPS w Krakowie, ul. Łanowa 39

mgr Renata Gałka