Kraków. Poważny wypadek na ul. Konopnickiej przy rondzie Grunwaldzkim, kierujący nietrzeźwy [ZDJĘCIA]

  • Gazeta Krakowska

Piotr Błoński

Poważny wypadek na ul. Marii Konopnickiej w Krakowie. Samochód osobowy marki BMW z dużą prędkością uderzył w słup i barierę. Uderzenie miało taką siłę, że z samochodu odpadły koła i wypadł silnik. Kierowca był pijany.

Do zdarzenia doszło o godzinie 6:18 przy hotelu Forum na pasach w kierunku ronda Matecznego. Jak informuje Barbara Szczerba z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie nietrzeźwy kierujący zjechał z jezdni i uderzył w słup. - Kierowca został przewieziony do szpitala, innych poszkodowanych nie ma - dodała Barbara Szczerba w rozmowie z dziennikarzem Gazety Krakowskiej.

W miejscu wypadku utworzyły się ogromne korki.

Utrudnienia występowały także na rondzie Matecznego, gdzie doszło do kolizji.

ZOBACZ KONIECZNIE:

HTML <b>Jesteś świadkiem wypadku? Daj nam znać! Poinformujemy innych Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! <ul><li><span>Przyślij je na adres internet@gk.pl;</span></li><li><span>Wyślij za pomocą Facebooka: Gazeta Krakowska</a></span></li><li><span>Oznacz nas @gaz_krakowska</a> we wpisie na Twitterze</span></li><li><span>Wpisz komentarz na forum pod artykułem;</span></li></ul></b>

WIDEO: Jak się zachować w przypadku kolizji, a jak w czasie wypadku? - rady policjanta

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

21.06.2018, 23:02

Najlepiej ze zdjęciem potencjalnego mordercy.

21.06.2018, 22:00

Owszem, ubezpieczalnia zapłaci z OC, bo to np. nie mój problem, że wjechał we mnie pijany kierowca abym to ja miał od niego dochodzić zapłaty za szkody. I dopiero będzie dochodzić od niego zwrotu (tzw. regres).
Co nie zmienia faktu, że wypłata idzie to w koszty polis OC.

21.06.2018, 21:24

nie ogarniasz, pijany = ubezpieczalnia umywa ręce, płaci ze swoich

21.06.2018, 17:08

Jak Cię nie stać na BMW to po prostu zapracuj. NIe ma statysytk które mówią, że kierowcy w BMW popełniają więcej wypadków niż innych marek....Pozdro

21.06.2018, 13:00

Po co tłumaczysz, to pewnie jeden z prawdziwych, a ci jak uwierzą w coś, to nie ma przeproś.

21.06.2018, 12:48

Z lekkimi obtarciami z Soru na Kopernika. Aż strach pomyśleć jeżeli jechały autem z kurą m masce...

21.06.2018, 12:46

Po pierwsze i najważniejsze. Był pijany więc szkody, które zrobił o akcja straży obciążają jego prywatną kieszeń i żadna ubezpieczalnia nie pokryje kosztów z polisy OC. Swojej fury nie naprawi że swojego AC bo ubezpieczalnia odrzuci wniosek stwierdzając ze kierujący był pijany.

21.06.2018, 11:32

Do Wisły ch..ja razem ze złomem. Dożywotnio zabierać prawko a koszty leczenia gotówką.
OC kosmiczne m in przez takich buców.

21.06.2018, 11:15

Się wyklepie - i się opchnie jako bezwypadkowe - przecież nikt nie zginął!

21.06.2018, 10:16

pozostali ubezpieczeni sfinansują mu naprawę auta, podatnik zapłaci za zniszczony słup, a sąd go wypuści żeby dalej jeździł i spalał paliwo. Nic się stefan nie stało.

21.06.2018, 10:08

Koła czasem odpadają... na Allegro będą do kupienia.

21.06.2018, 09:58

Przepraszam, takie paskudne uczulenie.

21.06.2018, 09:31

Śpieszył się z dostawą!

21.06.2018, 09:08

przecież takich pijanych idiotów powinno od razu obejmować usunięcie z ruchu kołowego (i rowerowego też, bo narobi złej sławy innym)

21.06.2018, 08:51

ze sie nie roztraskal na kawalki

21.06.2018, 08:41

i przyswoić wiedzę z zakresu poprawnego posługiwania się słowem pisanym.

21.06.2018, 08:26

co za pech. urżniętych zabojców w bmw mi nie żal.

21.06.2018, 08:26

A Ty skąd się urwałeś z tym komentarzem? Myśl może i dobra, ale wykonanie woła o pomstę do nieba...

21.06.2018, 08:00

Wodac jak wazne sa betonowe separatory i mocne slupki. Inaczej wypadl by na przrcciwny pas ruchu i zabil postronne osoby. Warto sepratowac takimi betonowymi separatorami rowniez chodniki od tych debili w samochodach zeby pieszych na chodniki mie zabili.