MISTRZOWIE MOTORYZACJI Najlepsi mechanicy i warsztaty, instruktorzy i szkoły jazdy, najsympatyczniejsi taksówkarze. Głosowanie zakończone!

RED
Mistrzowie Motoryzacji - głosowanie zakończone! Do gazet dołączymy specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy laureatów, a zdjęcia pięknych samochodów i motocykli z naszego regionu trafią na strony kalendarza na 2020 rok!

Trudno wyobrazić sobie współczesny świat bez samochodów. Przeciętna polska rodzina ma ich dwa. Dziś już prawie każdy ma za sobą drogę, którą każdy kierowca musi pokonać. Na jej początku jest kurs prawa jazdy, później zakup samochodu, a następnie nieuniknione wizyty w serwisach i warsztatach związane z przeglądami lub naprawami. Czasem też każdy z nas wciela się w rolę pasażera korzystając z taksówki.

Zdarza się, że samochód staje przysłowiowym oczkiem w głowie. Dbamy o niego, inwestujemy i upiększamy, auto lub motocykl staje się dla nas prawdziwą pasją.

Mistrzowie Motoryzacji 2019 | Oto liderzy głosowania na Motocykl Roku

W akcji MISTRZOWIE MOTORYZACJI zaprezentujemy wiele oblicz motoryzacji w naszym regionie. Na łamach "Gazety Krakowskiej", "Dziennika Polskiego" oraz na stronach naszych serwisów internetowych przedstawimy i docenimy mechaników, warsztaty samochodowe, instruktorów i ośrodki szkolenia kierowców z naszego województwa, a także korporacje taksówkarskie i związanych z nimi taksówkarzy z miast regionu. Pasjonaci motoryzacji będą mogli także pochwalić się swoimi samochodami i motocyklami.

Mistrzowie Motoryzacji 2019 | Oto liderzy głosowania w kateg...

- Nasza akcja to wyjątkowa forma promocji fachowców z tej właśnie branży, w której liczy się przede wszystkim dobra opinia - mówi Dariusz Kołacz, wiceprezes oddziału Polskapress w Krakowie, wydawcy "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego". – Na tę opinię mechanicy czy instruktorzy nauki jazdy pracują latami. Chcemy zwrócić na nich szczególną uwagę i pokazać: zobaczcie, to oni cieszą się wśród swoich klientów największą popularnością. Bo to właśnie klienci, nie bez przyczyny, zgłosili ich do akcji, nominowali do tytułu Mistrza Motoryzacji i oddawali głosy.

Mistrzowie Motoryzacji 2019 | Oto liderzy głosowania na Brykę Roku

Mechanik Roku i Warsztat Samochodowy Roku

Niektórzy numer telefonu do mechanika mają wpisany w telefonie w trybie szybkiego wybierania. Mamy swoje ulubione warsztaty mechaniczne, którym powierzamy nasze auta i swoje bezpieczeństwo. Liczy się przede wszystkim jakość, ale zwracamy też uwagę na cenę oraz na sympatyczną obsługę. Takie właśnie polecane przez klientów warsztaty samochodowe i ich pracownicy w każdym powiecie naszego województwa będą walczyć o tytuł Mechanik Roku i Warsztat Samochodowy Roku.

Mistrzowie Motoryzacji | 2019 Oto liderzy głosowania na Mech...

__________

Instruktor Jazdy Roku i Szkoła Jazdy Roku

Tam zaczyna się nasza przygoda z motoryzacją. Zanim po raz pierwszy samodzielnie ruszymy w trasę, na swojej drodze spotykamy instruktora nauki jazdy i zdobywamy kwalifikacje w ośrodku szkolenia kierowców. Jaki powinien być dobry instruktor? Na pewno cierpliwy i sympatyczny, a dobra szkoła jazdy powinna tworzyć idealne warunki do opanowania sztuki prowadzenia samochodu. W tych kategoriach plebiscytu, osobno w każdym powiecie naszego województwa, zostaną przyznane tytuły Instruktor Jazdy Roku i Szkoła Jazdy Roku.

Mistrzowie Motoryzacji 2019 | Oto liderzy głosowania na Inst...

__________

Taksówkarz Roku i Korporacja Taxi Roku

Czasem nie możemy, albo nie chcemy sami wsiadać za kółko. Wtedy korzystamy z usług sprawdzonej korporacji taksówkarskiej. Kierowcami są w nich doświadczeni taksówkarze - kulturalni, sympatyczni, mający całą masę historii do opowiedzenia. W ramach naszej akcji będziemy mogli je poznać. W akcji Mistrzowie Motoryzacji**Korporacje Taksówkarskie Roku i Taksówkarzy Roku** w największych miastach naszego województwa wybiorą ci, którzy mają największe prawo do ich oceny - ich klienci.

Mistrzowie Motoryzacji 2019 | Oto liderzy głosowania w kateg...

__________

Samochód do ślubu

Są takie momenty w życiu, gdy z samochodu korzystamy tylko przez chwilę, ale jego wybór jest szczególnie ważny. Jest tak bez wątpienia w przypadku auta, którym młoda para udaje się na swój ślub. W ramach akcji Mistrzowie Motoryzacji stworzymy galerię samochodów do ślubu z województwa małopolskiego, a w głosowaniu zostanie wybrany najatrakcyjniejszy z nich zdobywając tytuł Auto do Ślubu Roku.

__________

Bryka Roku 2019

Są wśród nas prawdziwi pasjonaci, dla których samochód to nie tylko środek transportu, ale również pasja. Pochwalicie się swoimi samochodami! Czekają wspaniałe nagrody.

MISTRZOWIE MOTORYZACJI Przedstawiamy galerię Super Bryk! - p...

__________

Motocykl Roku 2019

W motoryzacyjnej akcji nie sposób pominąć motocykli, których z roku na rok przybywa na naszych drogach. Stworzymy wielką galerię wspaniałych maszyn z całej Małopolski, a wybrane przez Czytelników motocykle trafią na strony kalendarza.

Zobacz galerię zdjęć zgłoszonych do akcji MOTOCYKL ROKU - pr...

Zobacz galerię zdjęć zgłoszonych do akcji MOTOCYKL ROKU - pr...

__________

Specjalny dodatek MISTRZOWIE MOTORYZACJI

Już sam udział w plebiscycie to znakomita promocja dla biorących w nim udział przedstawicieli branży motoryzacyjnej. W czasie trwania głosowania liderów rankingów będziemy prezentować nie tylko w naszych gazetach i w internecie, lecz także na naszych fanpage'ach na Facebooku, które zagwarantują wielki zasięg prezentacji.

Wielką promocję zwycięzcom zapewni także specjalny dodatek "Mistrzowie Motoryzacji", który po zakończeniu głosowania zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego". Zaprezentujemy w nim wszystkich laureatów plebiscytu z każdego miasta i powiatu. Dołączenie dodatku będzie zapowiadane nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku. Dzięki temu z pewnością dodatek stanie się przewodnikiem po motoryzacyjnej branży w naszym województwie.

BRYKA ROKU i MOTOCYKL ROKU - kalendarz na 2020 rok

Wyjątkowym podsumowaniem naszej akcji będzie wydanie kalendarza na 2020 rok! Strony kalendarza ozdobią zdjęcia samochodów i motocykli, które wybiorą nasi Czytelnicy, a na okładkę trafi samochód lub motocykl, który zdobędzie najwięcej głosów w całym województwie.

Gala wręczenia nagród

Nagrody dla zwycięzców wręczymy na oficjalnej Gali zorganizowanej w Moto Parku Kraków.

* * *

Ważne terminy i informacje

 • Głosowanie we wszystkich kategoriach rozpoczęło się w piątek, 28 czerwca, i potrwa do piątku, 26 lipca do godz. 21.
 • Zgłoszenia kandydatów przyjmowane były do piątku, 12 lipca.
 • Głosowanie w kategoriach Mechanik Roku, Warsztat Samochodowy Roku, Instruktor Nauki Jazdy i Szkoła Nauki Jazdy Roku będzie prowadzone w miastach i powiatach województwa małopolskiego.
 • Głosowanie w kategoriach Korporacja TAXI oraz Taksówkarz Roku będzie prowadzone w miastach: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz oraz Zakopane.
 • Głosowanie w kategorii Samochód na ślub będzie prowadzone w całym województwie małopolskim
 • Głosowanie w kategorii Bryka Roku i Motocykl Roku będzie prowadzone w pięciu rejonach Małopolski: Kraków i okolice, Małopolska Zachodnia, Ziemia Tarnowska, Ziemia Nowosądecka oraz Podhale.

* * *

CZEKAJĄ CENNE NAGRODY!

__________

MECHANIK SAMOCHODOWY

Mechanicy, którzy w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Mechanika Roku 2019 w mieście lub powiecie
 • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
 • dyplom wręczany podczas gali
 • prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego"
 • zaproszenie do udziału w szkoleniu poświęconym promocji warsztatu samochodowego na Facebooku
 • Voucher na przejazd wybranym supersamochodem na MOTO PARK KRAKÓW (do wyboru samochód: Ferrari F430, Lamborghini Gallardo, Porsche 911 Carrera 4, Nissan GT-R czy Audi R8)

Dodatkowo Mechanicy, którzy zajmą miejsca I, II i III w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów (laureaci tytułu Mechanik Roku, którzy zdobędą najwięcej głosów w województwie), otrzymają:

 • Weekendowy pobyt dla dwóch osób w ekskluzywnym, czterogwiazdkowym hotelu Malinowy Zdrój Medical SPA w Solcu-Zdroju ze śniadaniem i kolacją w formie bufetu oraz nielimitowanym dostępem do Kompleksu Basenów Mineralnych.

Laureaci miejsc od IV do X w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów z kategorii Mechanik Roku (laureaci tytułu Mechanik Roku, którzy zdobędą miejsca od 4 do 10), otrzymają:

 • zaproszenie dla dwóch osób na atrakcyjne wydarzenie kulturalne w Krakowie

* * *

INSTRUKTOR JAZDY

Instruktorzy, którzy w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Instruktor Roku 2019 w mieście lub powiecie
 • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
 • dyplom wręczany podczas gali
 • prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego"
 • zaproszenie do udziału w szkoleniu poświęconym promocji szkoły jazdy na Facebooku
 • Voucher na przejazd wybranym supersamochodem na MOTO PARK KRAKÓW (do wyboru samochód: Ferrari F430, Lamborghini Gallardo, Porsche 911 Carrera 4, Nissan GT-R czy Audi R8)

Dodatkowo Instruktorzy, którzy zajmą miejsca I, II i III w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów (laureaci tytułu Instruktor Jazdy Roku, którzy zdobędą najwięcej głosów w województwie), otrzymają:

 • Weekendowy pobyt dla dwóch osób w ekskluzywnym, czterogwiazdkowym hotelu Malinowy Zdrój Medical SPA w Solcu-Zdroju ze śniadaniem i kolacją w formie bufetu oraz nielimitowanym dostępem do Kompleksu Basenów Mineralnych.

 • voucher na serwis klimatyzacji w firmie Dream Car w Krakowie

Laureaci miejsc od IV do X w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów z kategorii Instruktor Roku (laureaci tytułu Instruktor Jazdy Roku, którzy zdobędą miejsca od 4 do 10), otrzymają:

 • zaproszenie dla dwóch osób na atrakcyjne wydarzenie kulturalne w Krakowie

* * *

TAKSÓWKARZ ROKU

Kandydaci, którzy w miejskiej kategorii Plebiscytu Taksówkarz Roku zajmą I miejsce osobno w każdym z miast, otrzymają:

 • tytuł Taksówkarz Roku 2019 w mieście
 • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
 • prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego"
 • dyplom wręczany podczas gali
 • bony paliwowe o wartości 300 zł

 • voucher na serwis klimatyzacji w firmie Dream Car w Krakowie

 • Weekendowy pobyt dla dwóch osób w ekskluzywnym, czterogwiazdkowym hotelu Malinowy Zdrój Medical SPA w Solcu-Zdroju ze śniadaniem i kolacją w formie bufetu oraz nielimitowanym dostępem do Kompleksu Basenów Mineralnych.

 • voucher na profesjonalną kosmetykę samochodową i wrapping w PHANTOM Detailing & Wrap o wartości 1500zł

 • zaproszenie dla dwóch osób na atrakcyjne wydarzenie kulturalne w Krakowie

Kandydaci, którzy w miejskiej kategorii Plebiscytu Taksówkarz Roku zajmą miejsce II osobno w każdym z miast, otrzymają:

 • bony paliwowe o wartości 300 zł
 • voucher na serwis klimatyzacji w firmie Dream Car w Krakowie
 • zaproszenie dla dwóch osób na atrakcyjne wydarzenie kulturalne w Krakowie

Kandydaci, którzy w miejskiej kategorii Plebiscytu Taksówkarz Roku zajmą miejsce III osobno w każdym z miast, otrzymają:

 • voucher na serwis klimatyzacji w firmie Dream Car w Krakowie
 • zaproszenie dla dwóch osób na atrakcyjne wydarzenie kulturalne w Krakowie

* * *

KORPORACJA TAXI

Korporacje TAXI, które w kategorii miejskiej zajmą miejsca I osobno w każdym z miast, otrzymają:

 • dyplom uznania
 • zaproszenie na galę wręczenia nagród dla przedstawicieli zwycięzców
 • zaproszenie dla przedstawicieli korporacji do udziału w szkoleniu poświęconym promocji korporacji na Facebooku
 • prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego"
 • voucher na kampanię reklamową w mediach organizatora o wartości 3000 zł

Korporacje TAXI, które w kategorii miejskiej zajmą miejsca od II do III, osobno w każdym z miast, otrzymają:

 • dyplom uznania
 • voucher na kampanię reklamową w mediach organizatora o wartości 2000 zł i 1000 zł odpowiednio za II i III miejsce

* * *

WARSZTAT SAMOCHODOWY I SZKOŁA NAUKI JAZDY

Właściciele Warsztatów Samochodowych i Szkół Nauki Jazdy, którzy zdobędą najwięcej głosów w każdym powiecie otrzymają:

 • Tytuł Warsztat Samochodowy Roku / Szkoła Nauki Jazdy Roku w powiecie
 • Dyplom uznania
 • zaproszenie na oficjalną galę wręczenia nagród
 • zaproszenie dla właściciela warsztatu i szkoły jazdy do udziału w szkoleniu poświęconym promocji warsztatu na Facebooku
 • prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego"
 • voucher na kampanię reklamową o wartości 2000 zł w mediach organizatora

Warsztaty Samochodowe i Szkoły Jazdy, które w prowadzonym równocześnie rankingu wojewódzkim zwycięzców powiatów (trzy warsztaty i trzy szkoły, które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów), zajmą miejsca od I do III otrzymają:

 • dyplom
 • voucher na kampanię reklamową w mediach organizatora o wartości 5000, 3000 i 2000 zł odpowiednio za I, II i III miejsce

* * *

AUTO DO ŚLUBU

Kandydaci, którzy w wojewódzkiej kategorii Plebiscytu zajmą miejsca od 1 do 3, otrzymają:

 • tytuł Auto Do Ślubu Roku
 • zaproszenie dla właściciela samochodu do udziału w szkoleniu poświęconym promocji na Facebooku
 • prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego"
 • zaproszenie na galę wręczenia nagród
 • voucher na kampanię reklamową w mediach organizatora na kwotę 3000 zł, 2000 zł i 1000 zł, odpowiednio za I, II i III miejsce

* * *

Nagrody w kategoriach BRYKA ROKU i MOTOCYKL ROKU

KLIKNIJ i czytaj o nagrodach w akcji BRYKA ROKU

KLIKNIJ i czytaj o nagrodach w akcji MOTOCYKL ROKU

__________

Informacji o akcji udziela Alicja Ostrowska
tel.502 499 864 (pon. - pt. w godz. 9-17),
e-mail: plebiscyt.krakow@polskapress.pl

Złodzieje zmieniają taktykę. Częściej kradną luksusowe auta.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3