FLESZ - Potraumatyczny wzrost po pandemii. O co chodzi?
Aneta Izworska z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu przekazała mediom apel związany z poszukiwaniem świadków groźnego wypadku drogowego, który w ostatnim dniu marca 2021 roku wydarzył się w miejscowości Rdziostów na drodze powiatowej prowadzącej z Chełmca przez Marcinkowice i Męcinę do Limanowej.
Oto treść tego apelu:
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu poszukują świadków wypadku, do którego doszło 31 marca 2021 roku w Rdziostowie. W tym dniu około godziny 6 zderzyły się tam dwa samochody osobowe marki Daewoo i Seat. W wyniku tego zdarzenia kierujący wozem daewoo został ranny.
W związku z zaistniałą sytuacją zwracamy się do świadków tego wypadku drogowego lub osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na jego temat, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Nowym Sączu, pod numer telefonu sekretariatu Wydziału Kryminalnego - 47 833 41 51 (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30) lub oficera dyżurnego – 47 833 46 30 (całodobowo).
Każda informacja w tej sprawie jest cenna i może przyczynić się do dokładnego wyjaśnienia okoliczności tego wypadku.
