Pożar w bloku na Centralnej w Krakowie [ZDJĘCIA]
Redakcja
W czwartek, 29 czerwca po godzinie 16 w dziesięciopiętrowym bloku przy ulicy Centralnej w Krakowie wybuchł pożar. Ogień pojawił się na balkonie. Według relacji świadków - płomienie błyskawicznie objęły cały balkon i część mieszkania. Na miejsce natychmiast zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej, policję i pogotowie ratunkowe. Na szczęście nikt nie został poszkodowany. Na miejscu wciąż pracują służby. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.
Podaj powód zgłoszenia
J
Rodowici lokalsi mówili na niego "nowy blok". Kiedyś na 10 piętrze mieszkał tam wampir.
M
W windach palą papierosy i rzucają palące się pety na ziemię
K
Na balkonach palą lub grilują, śmierdzi tak, że nie można otworzyć okien trzeba albo dusić się we własnym mieszkaniu albo z tego mieszkania wyjść, bo sąsiadom brak kultury i zrozumienia dla współmieszkańców.
M
Zapewne ktoś z mieszkańców wyższych pięter palił papierosy w oknie lub na balkonie i rzucił niedopałek, który wiatr mógł znieść na balkon. U mnie często takie lądowały dokąd nie zabudowaliśmy balkonu.
R
Mimo, ze jestem krakowianinem z tradycjami nie jestem w stanie zgadnac , gdzie jest ul. Centralna. Pogorzelcom szczerze wspolczuje. Treść komentarza