PRZEDSZKOLE NA MEDAL | Wyniki wojewódzkie: Najlepsze...

  PRZEDSZKOLE NA MEDAL | Wyniki wojewódzkie: Najlepsze Przedszkole

  Joanna Zajchowska

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  ► Oto wyniki głosowania w rankingu wojewódzkim naszego plebiscytu w kategorii Przedszkole na Medal.
  ► Zwycięzcy z miast i powiatów walczyli o dodatkowe nagrody w rankingu wojewódzkim. Nagrodzimy sześć najlepszych przedszkoli i sześć nauczycielek z województwa małopolskiego.
  ►Czekają wspaniałe nagrody! Przedszkola walczyły o nowoczesny oczyszczacz powietrza! (Szczegóły nagrody opisujemy poniżej).  Sześć przedszkoli, które zdobyły najwięcej głosów, biorąc pod uwagę wyniki głosowań prowadzonych osobno miastach i powiatach, otrzyma profesjonalny oczyszczacz powietrza marki Lifeair 500C.

  Oddychaj łatwiej, śpij lepiej, żyj zdrowiej. Przedstawiamy LifeAir 500C, pierwszy montowany na suficie oczyszczacz powietrza. Nowoczesny lekki wygląd w srebrno-szarej kolorystyce, uwalnia przestrzeń na podłodze. Dzięki temu nadaje się szczególnie do szkół, przedszkoli, klinik i biur. Pożegnaj wirusy, alergeny, smog oraz inne szkodliwe cząsteczki. Oczyszczacz powietrza 500C eliminuje je wszystkie, bez jednego dźwięku.

  www.oczyszczacze.pl | Znajdź nas na Facebooku!


  To nowoczesne urządzenie montowane na suficie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o szkołach, przedszkolach, szpitalach i biurach. Oczyszczacz powietrza eliminuje z otoczenia wirusy, alergeny, smog oraz inne szkodliwe cząsteczki.

  KLIKNIJ i czytaj więcej o oczyszczaczach firmy Lifeair  WAŻNE TERMINY

  • Głosowanie wystartowało 13 kwietnia i trwało do 23 maja, do godz. 21.


  Informacji o akcji udziela Alicja Ostrowska
  tel. 502 499 864
  e-mail: alicja.ostrowska@polskapress.pl, marketing@gk.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo