https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Seria wypadków na małopolskich drogach. Nie żyje motocyklista, kilka osób rannych [ZDJĘCIA]

AC
Wypadek w Jaroszowicach
Wypadek w Jaroszowicach 112malopolska.pl
Do serii groźnych wypadków doszło w niedzielę, 9 września na małopolskich drogach. Do najtragiczniejszego w skutkach zdarzenia doszło w Pieskowej Skale na trasie Sułoszowa-Skała. W wypadku zginął motocyklista - poinformował portal Powiat Krakowski 112.

Do pierwszego wypadku doszło około 17 w Pieskowej Skale na drodze Sułoszowa - Skała, zginął motocyklista. Policja bada przyczyny tego zdarzenia. Chwilę przed 19 w Jaroszowicach w powiecie wadowickim samochód osobowy zderzył się z motocyklistą - 2 osoby zostały ciężko ranne. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Z kolei w Ryczowie na trasie Skawina-Zator motocykl zderzył się z furmanką. Na miejsce leci śmigłowiec LPR, trwa akcja ratunkowa. Droga jest zablokowana.

Pazurek. Tragiczny wypadek busa. Nie żyje jedna osoba, siede...

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

w
wypadek
Rodzinę zmarłęgo w Krakowie Motocyklisty bardzo proszę o kontakt [email protected]
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska