Dla dwóch kierowców samochodów osobowych weekendowy przejazd górską drogą prowadzącą z Limanowej do Kamienicy okazał się fatalny w skutkach. Volkswagen i skoda zderzyły się na pokrytej śniegiem i pełnej ostrych zakrętów szosie powiatowej prowadzącej stromym podjazdem pod Ostrą.
Zderzenie z volkswagenem passatem wyrzuciło skodę do przydrożnego rowu.
Na pomoc pospieszyli druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Wsi oraz zastęp z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej. Przyjechała także karetka pogotowia ratunkowego.
Strażacy musieli nie tylko ratować jadących samochodami, które się rozbiły, ale także zabezpieczać miejsce wypadku tak, by nie doszło tam do kolejnego przykrego zdarzenia.
Policja ustala przyczyny i okoliczności wypadku, który Starej Wsi wydarzył się w weekend około godz. 14.
Sprawdź aktualne utrudnienia
- Przyślij je na adres [email protected];
- Wyślij za pomocą Facebooka: Gazeta Krakowska
- Wpisz komentarz na forum pod artykułem;
