W Krakowie trzy szczury na mieszkańca. W tych miejscach na pewno je spotkasz!

  • Dziennik Polski

Marcin Banasik

Szacuje się, że w Krakowie na jednego mieszkańca miasta przypadają aż 3 szczury. Tych mało sympatycznych gryzoni ma być w stolicy Małopolski ok. 3 mln. Co roku przeprowadzane są deratyzacje, ale te mało sympatyczne gryzonie nie dają się tak łatwo przegonić. Oto 10 miejsc w Krakowie, gdzie można znaleźć najwięcej szczurów.

Wideo

polecane: MiauCzat: Honorata Witańska ostrzega kobiety! Tęskni za PiP?

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

09.02.2019, 23:36

Największymi hodowcami szczurów są tzw. dokarmiacze gołąbków i innych ptaszków!

27.01.2019, 16:46

Nadal mieszkańcy bloków niech wyrzucają resztki jedzenia przez okna , niby dla ptaków , tu właśnie szczurki są dokarmiane .

26.01.2019, 08:20

Chyba nie trzy na mieszkańca a 20 minimum szczurów na mieszkańca

25.01.2019, 00:06

Mieszkam na osiedlu Azory u nas szczurów pod dostatkiem

24.01.2019, 05:46

To nie dziwmy się, że mieszkańcy (niektórzy) chodzą z maczetami...

23.01.2019, 06:29

Szczury panoszą się w całym Krakowie, pod Koroną, na Matecznym, koło Jubilatu, park Jordana, AGH. pod AGH to nawet lisy przez pasy przechodzą za dnia! Zamiast truć koty to lepiej byłoby je wykorzystać. I zamiast dbać o mieszkańców, to ten przyklejony do stołka dba o deweloperów.

22.01.2019, 09:56

Są wszędzie jak te latajace szczury Golebie.Oczywiscie ,trzeba ich glaskac i dokarmiac demokratycznie zreszta,a dzieci starcy niech dostaja choroby przenoszone przez tych zwierzaczkow.Gratuluje madrosci i chronienia ludzi przed tym zlem.Precz z nienawiscia ,trzeba ich dokarmic i doglaskac i czekac na wyniki,w przychodni oczywiscie.

09.01.2019, 12:27

oby nam Lecha nie skonsumowały.

07.01.2019, 01:29

Ostatnio spotkałam jednego na Kościuszki koło Rossmana. Miał właśnie norę koło skrzynki energetycznej.

17.12.2018, 19:54

Na przystanku tramwajowym na ul. Grzegórzeckiej z Starowiślną , mają norki koło skrzynek energetycznych i wieczorami grasują całymi rodzinami. Również w Nowej Hucie na skwerku na os. Handlowym koło głównego skrzyżowania z ul. Andersa

10.12.2018, 06:33

Najbardziej lubię jak twoja mama gotuję z nich kotleciki

09.12.2018, 10:56

Dlaczego mało sympatycznych gryzoni? One są przesympatyczne zwłaszcza usia i ogonki.

08.12.2018, 23:54

A Kazimierz?

08.12.2018, 19:58

Nie widziałeś, bo wychodzą z nor w nocy. Wyprowadzane psy często gonią szczury.

08.12.2018, 19:54

Na krakowskich osiedlach są szczury, bo dokarmiane są przez cały rok gołębie. Karmicielki to zwykle starsze kobiety, które "swoje wiedzą" i regularnie wynoszą jedzenie i wodę pitna dla gołębi. Reszkami pożywiają się szczury.

08.12.2018, 19:54

Na krakowskich osiedlach są szczury, bo dokarmiane są przez cały rok gołębie. Karmicielki to zwykle starsze kobiety, które "swoje wiedzą" i regularnie wynoszą jedzenie i wodę pitna dla gołębi. Reszkami pożywiają się szczury.

08.12.2018, 16:48

same reklamy a gdzie treśc ???? kpina jakaś !

06.12.2018, 10:20

Skąd autor czerpał dane do tego pseudoartykułu ? Bo chyba nie z zakładów zajmujących się dezatyracją ? Powaliła mnie informacja o tramwaju na Wzgórzach Krzesławickich. To może ten szczur w tramwaju przyjechał np. z Bronowic? Albo z Podgórza ? To że problem ze szczurami występuje w Podgórzu i na Kazimierzu w pobliżu kanałów burzowych spływających do Wisły, wiedzą chyba wszyscy i nie ma w artykule ani słowem o pladze szczurów przy Nadwiślańskiej, czy Gazowej.

05.12.2018, 16:58

mieszkam na wzgórzach krzeslawisckich od 10 lat i jeszcze nie widziałem żadnego szczura :/

05.12.2018, 02:01

Największy ilosc szczurów mozna znalesc w Krakowie przy Alei Pokoju 3, tam gdzie mieści sie siedziba gadzinowki o nazwie Gazeta Krakowska zatrudniająca folksdojczów i inne szmaty na garnuszku niemieckiego koncernu prasowego ktory jest wlascicielem GK.

04.12.2018, 20:45

Adventismo em foco : Emanuela

Acessar

Www.itccs.org

04.12.2018, 20:28

Na plantach Szewska 26 z tyłu budynku chodzą w dzień , ludzie przyglądają się z ulicy jak w ZOO --- szok ...

04.12.2018, 20:19

A czy te szczury też muszą płacić za parking w płatnych strefach ? Bo ci co wymyślili płatne strefy parkowania to są hieny i może te hieny weymyślą co z tym szczurkiem zrobić , przecież ich na to stać . a ja jak tylko będę w krakowie to będe woził dobr jedzienie dla szczurków żeby było ich jak najwięcej , bo jeśli ludzie zgodzili się na takie płatne strefy , to niech ich szczury zjedzą . smacznego szczurom życzę .

04.12.2018, 17:11

..... i w siedzibie nadzwyczajnej kasty ludzi ul. Przy Ronddzie